FIDŽI AR ATPŪTU PIE KLUSĀ OKEĀNA KORAĻĻU KRASTĀ UN SINGAPŪRA

€2550.00
Transports:
datums: 15.11. - 28.11.
ilgums: 14 dienas
vietu skaits:   2
Ceļojuma apraksts

Pirkt tiešsaistē

Ierobežoto aviobiļešu dēļ iesakām pieteikties līdz 1. jūlijam!

Fidži – salu arhipelāgs Melanēzijā Klusajā okeānā, agrāk zināmas kā Kanibālu salas, mūsdienās rotā skatu kartītes un piedāvā atpūtu idilliskās tropu pludmalēs.

Lidojums Rīga – Singapūra.
Lauvas pilsēta Singapūra, kuru saskaņā ar leģendu dibināja līdz ar jūras briesmoņa Merliona – pa pusei zivs, pa pusei lauvas – parādīšanos. Garden by the Bay – ultramoderns parks ar lieliskiem skatiem uz pilsētu. Iespēja apmeklēt Night Safari.
Lidojums Singapūra – Nadi, Viti Levu.
Viti Levu – Fidži arhipelāga centrs un lielākā sala, te atrodas galvaspilsēta Suva. Salas vidienē ir mūžzaļš tropu mežu masīvs un visa arhipelāga augstākā virsotne Tomanivi kalns (1324 m), dienvidrietumos plešas skaistais Coral Coast jeb Koraļļu krasts. Viti Levu salas apskate – reģiona centrs Nadi, pastaiga tropu dārzā Garden of Sleeping giant, hindu templis, vēsturiskais Viseisei Village. Pilnas dienas kruīzs uz Modriki salu, kas iemūžināta filmās, te uzņemts mūsdienu Robinsons Krūzo – Toma Henka slavenā filma Cast Away, Yanuya salu un tradicionālu ciematu ar kava ceremoniju. Nedēļa atpūtai 4* viesnīcā Koraļļu krastā. Iespēja doties uz galvaspilsētu Suvu, apmeklēt Fidži muzeju un Colo-i-Suva lietusmežu rezervātu, Sigatokas smilšu kāpas, Nakabuta ciematu, doties uz Robinsona Krūzo salu ar uguns dejām un vakara programmu, Navua upes raftingā, kruīzā uz Yasawa salām, tūrē, izbraucienos ar kuģīšiem, sauļoties, peldēties un snorkelēt piekrastes kristāldzidrajos ūdeņos.
Lidojumi Nadi – Singapūra un Singapūra – Rīga.


Pērc ceļojumu
tiešsaistē
IMPRO birojā Merķela ielā 13-122 Rīgā: nāc ciemos, zvani pa tālruni 67221312 vai sūti rakstisku pieteikumu uz impro@impro.lv un veic maksājumu caur i-banku! Impro bankas rekvizīti
pie IMPRO sadarbības partneriem Latvijā.

Ceļojumu konsultants: Ilze Neikena
Ceļojumu konsultants atbild tikai uz jautājumiem par ceļojumu saturu.
Tālrunis: E-pasts: ilzen@impro.lv

Tevi varētu interesēt arī šie piedāvājumi

€4995.00

AUSTRĀLIJA - VIENA VALSTS, TŪKSTOŠ PASAUĻU

vietu skaits: >7
datums: 19.11. - 03.12.
Skatīt
€5995.00

LIELAIS POLINĒZIJAS KRUĪZS – FRANČU POLINĒZIJA, TUAMOTU ARHIPELĀGS, MARĶĪZA UN KUKA SALAS AR TROPU PARADĪZI TAITI, BORA BORA UN MUREA

vietu skaits:   2
datums: 26.10. - 13.11.
Skatīt
€2695.00

KUBA SALSAS RITMOS

vietu skaits: >7
datums: 05.12. - 17.12.
Skatīt
€2395.00

NO AUGSTAJIEM DEBESSKRĀPJIEM LĪDZ VARENAJIEM ŪDENSKRITUMIEM – ASV UN KANĀDA

vietu skaits:   3
datums: 17.09. - 27.09.
Skatīt