ATLANTIJAS OKEĀNA GLEZNAINĀS AZORU SALAS

€2550.00
Transports:
Ceļojuma tips:
datums: 25.10. - 02.11.
ilgums: 9 dienas
vietu skaits: >7
Ceļojuma apraksts Lejupielādēt aprakstu

Pirkt tiešsaistē

Azoru salu arhipelāgs Atlantijas okeānā ir vistālākais Eiropas rietumu punkts. Te, trīs tektonisko plātņu sadures vietā, vulkāniskā aktivitāte savulaik radījusi gleznainas salas okeāna vidū – vienu no jaunākajiem veidojumiem uz zemes. Vulkānu darbība ir pierimusi, atstājot iespaidīgas krāteru ainavas, karstos avotus, alas un geizerus. Raksturojot atšķirības salu ainavās, vietējie iedzīvotāji katrai salai piešķīruši savu krāsas apzīmējumu no dzeltenās un zaļās līdz melni pelēkajai, bet zemes spēku un karstos avotus iemanījušies izmantot tradicionālu ēdienu gatavošanai un ananāsu plantāciju audzēšanai.
Četru salu apskate, ceļojuma cenā iekļautas ieejas maksas objektos!

Lidojums Rīga  – Lisabona – Terseira.
Terseira, dēvētu par violeto salu. Sens vulkāns Monte Brazil divu okeāna līču ieskāvumā, Viktorijas pludmale, Serra do Cume kalnu ceļš. Vulkāniskās alas Algar do Carvao, dabiskie baseini vulkāniskajās klintīs. Salas galvaspilsēta Angra (UNESCO).
Lidojums Terseira – Horta.
Faialazilā sala ar krāšņiem dārziem. Kalnu ceļš caur Flamengos ieleju, augstākais punkts salā – Caldeira, Copelinhos vulkāniskā ainava un pastaiga. Brauciens ar kuģīti uz Piku. Picomelnā sala ar Portugāles ausgtāko virsotni Piku. Sv.Roque vulkāniskie ieži, Cais do Pico kalnu ceļš, bijušais vaļu medniecības centrs Lajes, vietējā siera un vīna nogaršošana. Iespēja izbraukt ar kuģīti uz vaļu vietām okeānā.
Lidojums Horta – Ponte Delgada.
HOSao Miguel – zaļākā un lielākā sala Azoru arhipelāgā, dabā te sastopami vairāk nekā 200 zaļās krāsas toņi. Salas galvaspilsēta Ponte Delgada – svarīgais krustpunkts starp Eiropu un Jauno pasauli. Terra Nostra krāšņais botāniskais dārzs ar iespēju peldēties dabīgi karstajā baseinā. Furnas ezera ieleja ar karstajiem geizeriem un īpašo, zemē ieraktos podos gatavoto sautējumu. Povoacao ciemats, tējas plantācijas un fabrika, noslēpumainais krāteris Lagoa do Fogo. Vista do Rei skatupunkts.
Lidojums Ponte Delgada  – Rīga


Pērc ceļojumu
tiešsaistē
IMPRO birojā Merķela ielā 13-122 Rīgā: nāc ciemos, zvani pa tālruni 67221312 vai sūti rakstisku pieteikumu uz impro@impro.lv un veic maksājumu caur i-banku! Impro bankas rekvizīti
pie IMPRO sadarbības partneriem Latvijā.

Ceļojumu konsultants: Ilze Neikena
Ceļojumu konsultants atbild tikai uz jautājumiem par ceļojumu saturu.
E-pasts: ilzen@impro.lv

Tevi varētu interesēt arī šie piedāvājumi

€2375.00

ISLANDES LIELAIS LOKS

vietu skaits:   6
datums: 19.07. - 26.07.
Skatīt
€2375.00

ISLANDES LIELAIS LOKS

vietu skaits: >7
datums: 09.08. - 16.08.
Skatīt
€2145.00

KANĀRIJU SALU LIELAIS LOKS - TENERIFE, GRANKANĀRIJA, LANSAROTE UN FUERTEVENTURA

vietu skaits: >7
datums: 01.10. - 12.10.
Skatīt
€1830.00

MAKARONĒZIJAS NOSLĒPUMI - TENERIFE, LA GOMERA UN LA PALMA SALAS

vietu skaits: >7
datums: 22.10. - 01.11.
Skatīt