FRANČU DZĪVES ŠARMS ELZASĀ

€895.00
Transports:
datums: 30.07. - 04.08.
ilgums: 6 dienas
vietu skaits:   1
Ceļojuma apraksts Lejupielādēt aprakstu

Pirkt tiešsaistē

Elzasa – ne tikai mazākais Francijas reģions, kas izkārtojies starp Vogēzu un Švarcvaldes kalniem, bet arī sausākais. Elzasas vīna ceļa 67 ciematiņi ir gluži kā ziedošas pērles, kas izkārtojušās košā virtenē. Te ik uz soļa jūtams vācu pamatīgums un franču smalkums, kas sintezējas elzasiešu viesmīlībā un omulībā, ko ļauts izjust ikvienam šī reģiona apmeklētājam.
Lidojums Rīga – Frankfurte – Rīga.
Haut-Koenigsbourgh – slavenākā ielejas cietokšņpils. Milūza – Elzasas otra lielākā pilsēta ar neskaitāmiem krodziņiem un veikalu pasāžām, kā arī lielāko automuzeju pasaulē. Gevilēra – vārti uz ziedu ieleju. Francijas skaistākā ciemata titula ieguvēja Egisaima. Ribovila un Rikvīra – ziedos slīkstošās viduslaiku pilsētas. Brauciens ar tūristu vilcieniņu cauri Elzasas vīna dārziem. Siera Munster degustācija. Kolmāra – vislabāk saglabājusies viduslaiku pilsēta Elzasā, kas, pateicoties savam gleznainajam kanālam, tiek dēvēta par Petit Venise jeb mazo Venēciju. Mūsdienu ceļotājs pilsētu var iepazīt, izbraucot kanālu līkločus, sēžot nelielā laiviņā. Vecpilsēta var lepoties ar virkni atjaunotām 16. gs. pildrežģu ēkām, kuru balkonus mūsdienās rotā košas ziedu virtenes. Le palais du Pain d`Espice izgaršosim raksturīgos Ziemassvētku gardumus. Sv. Odīlijas klosteris un Obernai pilsēta. Strasbūras apskate.


Pērc ceļojumu
tiešsaistē
IMPRO birojā Merķela ielā 13-122 Rīgā: nāc ciemos, zvani pa tālruni 67221312 vai sūti rakstisku pieteikumu uz impro@impro.lv un veic maksājumu caur i-banku! Impro bankas rekvizīti
pie IMPRO sadarbības partneriem Latvijā.

Ceļojumu konsultants: Dace Bukševica
Ceļojumu konsultants atbild tikai uz jautājumiem par ceļojumu saturu.
E-pasts: Dace@impro.lv

Tevi varētu interesēt arī šie piedāvājumi

€895.00

SICĪLIJA – SAULES UN BRĪVDIENU SALA

vietu skaits:   1
datums: 24.08. - 31.08.
Skatīt
€895.00

NO KAPRI SALAS LĪDZ VENĒCIJAI CAURI GARGĀNO PUSSALAI

vietu skaits: >7
datums: 15.10. - 23.10.
Skatīt
€875.00

TBILISI, KAUKĀZA KALNI UN KAHETIJA VĪNOGU NOVĀKŠANAS LAIKĀ

vietu skaits:   5
datums: 08.09. - 16.09.
Skatīt
€875.00

LEGOLANDE UN VĀCIJAS ATRAKCIJU PARKI

vietu skaits:   4
datums: 19.08. - 25.08.
Skatīt