ĒĢIPTES GRAND TOUR – NO FARAONU TEMPĻIEM UN PIRAMĪDĀM LĪDZ SIRREĀLAJAM BALTAJAM TUKSNESIM UN KRUĪZAM PA NĪLU

Baltais un Melnais tuksnesis, Fayoum oāze, Arābu pasaules sirds Kaira, Gīzas un Džosera piramīdas, kruīzs pa Nīlu, Ēģiptes ikonas Fīla, Karnaka un Luksora, atpūta uz kruīza kuģa un 4* viesnīcā Sarkanās jūras krastā.
Lidojums Rīga – Kaira.
2 dienu izbrauciens ar džipiem uz vienu no Ēģiptes dabas brīnumiem – White Desert jeb Balto tuksnesi, kura ainavas ir tik sirreālas, ka rada sajūtu, it kā atrastos uz citas planētas. Kristāla kalns. Vulkāniskiem akmeņiem klātais Melnais tuksnesis (Black Desert), kura piramīdveida pauguri atgādina plašu vulkānu lauku. Fayoum oāze, kas pārsteidz ar nepierastiem dabas skatiem zemē, kurā 95% ir tuksnešu, – ūdenskritumi, ezeri, kāpas, ielejas un palmu audzes veido vienas no neparastākajām dabas ainavām Ēģiptē. Wadi Rayan jeb Rayan ielejas divi ezeri, kas atrodas 42 m zem jūras līmeņa, un tos savieno Ēģiptes vienīgais ūdenskritums. Viegls kāpiens El Modawara kalnā un skats uz smilšu kāpām un apkārtnes ezeriem. Arābu pasaules sirds Kaira. Senās Memfisas nekropole Sahāra, senā terasveida Džosera piramīda. Islāma Kaira – 12. gs. Saladina citadele, viduslaiku cietokšņa ieskautā Alabaster mošeja. Ēģiptes vizītkarte Gīzas ansamblis: slavenās Heopsa, Hefrena un Mikerina piramīdas, Lielā Sfinksa. Papirusu darbnīca. Brīvajā dienā iespēja doties ekskursijā uz slaveno Aleksandrijas pilsētu vai padziļināti iepazīt Kairu, tostarp apmeklējot krāšņo Al Manial Palace pili. Saulainā dienvidu pilsēta Asuāna, slavenais Asuānas dambis. Fīlas (Philae) templis. Caur dzintarkrāsas tuksnesi un granīta balstiem, gar smaragdzaļām, palmu un tropu augiem klātām salām plūstošā Nīla un ikdienas dzīve tās krastos. Kruīzs pa Nīlu ar 4* kuģi. Edfu un Komombo tempļi. Luksora – unikāls brīvdabas muzejs ar senās civilizācijas pieminekļiem. Dievam Amonam Ra veltītie Karnakas un Luksoras tempļi. Sfinksu aleja un svētais ezers. Karaļu ieleja, Tutanhamona un vēl 63 faraonu atdusas vieta. Vienīgās faraones–sievietes Hatepsutas templis. Memnona kolosi.
Atpūta Sarkanās jūras krastā 4* viesnīcā. Iespēja doties ar džipiem uz beduīnu apmetni tuksnesī, nirt, snorkelēt u. c.
Lidojums Hurgada – Rīga.


Pērc ceļojumu
IMPRO birojā Merķela ielā 13-122 Rīgā: nāc ciemos, zvani pa tālruni 67221312 vai sūti rakstisku pieteikumu uz impro@impro.lv un veic maksājumu caur i-banku! Impro bankas rekvizīti
pie IMPRO sadarbības partneriem Latvijā.

Ceļojumu konsultants: Jānis Kreicbergs
Ceļojumu konsultants atbild tikai uz jautājumiem par ceļojumu saturu.
E-pasts: janis@impro.lv

Tevi varētu interesēt arī šie piedāvājumi

€1745.00

JAUNAIS GADS ĒĢIPTĒ - NĪLAS UN PIRAMĪDU ZEMĒ

vietu skaits: >7
datums: 22.12.2024 - 02.01.2025
Skatīt
€1895.00

KUR ZIEMEĻĀFRIKAS KANJONI UN ŪDENSKRITUMI AR SAHĀRAS TUKSNESI UN ATLANTIJAS OKEĀNU TIEKAS – NEATKLĀTĀ DIENVIDMAROKA

vietu skaits: >7
datums: 15.02.2025 - 01.03.2025
Skatīt
€1895.00

ĒĢIPTES GRAND TOUR – NO FARAONU TEMPĻIEM UN PIRAMĪDĀM LĪDZ PĀRSTEIDZOŠAJAM RIETUMU TUKSNESIM UN KRUĪZAM PA NĪLU

vietu skaits: >7
datums: 07.11. - 21.11.
Skatīt
€1595.00

MAROKA - RIETOŠĀS SAULES ZEME ...AR ATPŪTU AGADIRAS KŪRORTĀ!

vietu skaits:   1
datums: 29.10. - 10.11.
Skatīt