PĒRC ONLINE
AR AUTOBUSU AR LIDMAŠĪNU AR AUTOBUSU + LIDMAŠĪNU ATPŪTAS CEĻOJUMI
Impro Ceļojumu katalogs
Impro Ceļojumu dāvanu karte
Park smart Rīgas lidosta
Franču valodas institūts
Tavex
bezrindas.lv

KLASISKĀ ITĀLIJA UN LIELDIENAS ROMĀ
Ceļojumu šobrīd nav.

Roma - pasaules naba, Mūžīgā pilsēta, rietumu kristietības sirds... Ar šādiem un līdzīgiem epitetiem izsenis mēģināts aprakstīt Itālijas galvaspilsētas vienreizību un nozīmīgo lomu pasaules kultūrvēstures kontekstā.
Jums tiek piedāvāta iespēja pārliecināties, vai visi ceļi ved uz Romu, un uzklausīt Pāvesta Lieldienu uzrunu Urbi et Orbi, esot Sv. Pētera katedrāles laukumā Vatikānā.
Itālija Lieldienām piešķirs raiburaibās krāsas!!

Turpceļš ar autobusu.
Venēcija: Lielais kanāls, Sv.Marka laukums un katedrāle, Dodžu pils, Rialto tilts, visur esošie pilsētas simboli - gondolas un maskas. Krāsainā zvejnieku un rokdarbnieču sala Burāno. Toskānas sirds Florence: Doma katedrāle, Siņjorijas laukums, Vecais tilts, Santa Croce bazilika. Toskānas vīnu degustācija privātā saimniecībā. Sjēna: Piazza del Campo, rātsnams, iespaidīgā Doma kadrāle un līkumotās viduslaiku pilsētas ieliņas. Orvjeto - pilsēta, kas no visiem skatu punktiem izskatās burvīgi, jo atrodas uz 300 m augsta plato, tā noraugoties uz vīna dārziem klāto līdzenumu no sava klinšainā balkona. Iespēja izstaigāt Orvjeto pazemes labirintus un nobaudīt vietējos labumus - sieru un vīnu. Pāvesta valsts Vatikāns: Sv.Pētera katedrāle, iespeja apmeklēt Vatikāna muzejus un Siksta kapelu. Roma: Kolizejs, Romas Forums, Venēcijas laukums, Trevi strūklaka, Navonas laukums, Panteons, Spāņu kāpnes. Lieldienu dievkalpojums Sv.Pētera katedrāles laukumā, pāvesta uzruna Urbi et Orbi. Laiks izjust un izbaudīt Romas atmosfēru Lieldienu noskaņās!


  Ieteikt


Pieteikties ceļojumam lūdzam IMPRO birojā Merķela ielā 13-122 Rīgā, Telefons 67221312
vai sūtot rakstisku pieteikumu - klienta līgumu uz impro@impro.lv
vai pa faksu 67221256 un veicot maksājumu caur i-banku.

Impro bankas rekviziti

Pieteikties ceļojumam iespējams arī pie IMPRO sadarbības partneriem Latvijā.Atpakaļ
Atrodi mūs internetā