MALTA UN GOCO - VIDUSJŪRAS NOSLĒPUMAINĀKĀS SALAS (****)

€775.00 Izpārdots
Transports:
Ceļojuma tips:
datums: 05.10. - 12.10.
ilgums: 8 dienas
vietu skaits:   0
Ceļojuma apraksts Lejupielādēt aprakstu

Malta – salu arhipelāgs Vidusjūrā starp Sicīliju Itālijas dienvidos un Ziemeļāfriku.
Maltā jūtama vēstures gadsimtu elpa, teikām un nostāstiem apvītas grotas, jūras līcīši un fantastiski dārzi. Salas neatņemama sastāvdaļa ir patīkamais Vidusjūras klimats.

Atpūtas programma
: lidojums Rīga – Malta – Rīga, transfēri uz viesnīcu un nakšņošana 4* viesnīcā tūristu iecienītajā Buggiba rajonā pie St. Paul līča. Papildus – 4 dienu ekskursiju programma (gids, transports, ieejas maksas, pusdienas): Valeta, Maltas galvaspilsēta de facto, Baracca dārzi un Lielās ostas panorāma, greznā Sv. Jāņa katedrāle, kas glabā Maltas ordeņa un dinastiju vēsturi. Lielmestra pils. Multivizuāls šovs Malta Experience. Vēsturiskais Trīs pilsētu rajons: Vitariosa, Sengleja un Kospikua. Dienas ekskursija uz Goco salu, galvaspilsēta Viktorija, Xlendi līcis, Qala Belvedere skatu laukums un savdabīgā sālsūdens lagūna Dwejra Inland Sea. Senā citadele Mdina salas vidienē, Grieķu vārti un varenais Mostas doms. Dabiskais bastions salas dienvidos – Dingli klintis. Sv. Antona botāniskais dārzs. Iespēja doties kruīzā gar Maltas piekrasti, apskatīt salas greznāko savrupnamu Palazzio Parisio un piedalīties vīna degustācijā, un apmeklēt Maltas dienvidu piekrasti ar kolorīto Marsaxlokk tirdziņu, Zurieq ieleju, un Hagar Qim sakrālo kompleksu.


Pērc ceļojumu
IMPRO birojā Merķela ielā 13-122 Rīgā: nāc ciemos, zvani pa tālruni 67221312 vai sūti rakstisku pieteikumu uz impro@impro.lv un veic maksājumu caur i-banku! Impro bankas rekvizīti
pie IMPRO sadarbības partneriem Latvijā.

Ceļojumu konsultants: Ilze Kundziņa
Ceļojumu konsultants atbild tikai uz jautājumiem par ceļojumu saturu.
E-pasts: ilzek@impro.lv

Tevi varētu interesēt arī šie piedāvājumi

€780.00

NO AKMENS UPĒM LĪDZ ROŽU IELEJAI BULGĀRIJĀ

vietu skaits: >7
datums: 19.10. - 24.10.
Skatīt
€765.00

LĪGO BRĪVDIENAS SLOVĒNIJĀ

vietu skaits: >7
datums: 23.06. - 27.06.
Skatīt
€790.00

ISEO EZERS, BREMBANAS IELEJA UN FRANČAKORTE

vietu skaits: >7
datums: 15.07. - 22.07.
Skatīt
€795.00

SLOVĒNIJAS UN AUSTRIJAS DABAS STĀSTI

vietu skaits: >7
datums: 25.07. - 01.08.
Skatīt