JĀŅU BRĪVDIENAS GOTLANDES SALĀ

€590.00 Izpārdots
Transports:
datums: 22.06. - 24.06.
ilgums: 3 dienas
vietu skaits:   0
Ceļojuma apraksts Lejupielādēt aprakstu

Tiešais FlyMeAway lidojums Rīga – Visbija – Rīga.
Visas naktis *** Gute viesnīcā Visbijā! Sagaidīsim vasaras saulgriežus Baltijas jūras viducī – Gotlandes salā!
Savulaik tikai 170 km attālā sala bija kā glābiņš, kur zaudētās cerības mijās ar neatkarības ideju un sapni. Tika veidots dziesmotais tilts starp Rīgu un Gotlandes pilsētu – Sliti. Šoreiz kursim ugunskuru un svinēsim Jāņus, ievērojot gotlandiešu tradīcijas, kas palikušas nemainīgas jau vairāku gadsimtu garumā.
Neatkārtojami saulrieti, kadiķu audzes, klintis, jūra un tam visam pāri  senatnīguma pieskaņa. Šekspīrs, brāļi Lauvassirdis, viduslaiku klostera drupas, mūzikas smeldzīgais skanējums, kam pāri klājas pavasara ziedu smarža, pievakares saulrieta krāsās. Vārdos grūti aprakstāmas izjūtas, kas rodas šeit, uz salas. Raugoties kartē, nav jau tik tālu, mūs šķir tikai jūra.

Romantiskā Gotlandes galvaspilsēta Visbija ar mūriem un viduslaiku ieliņām. Fornsal muzejs, kur redzamas vikingu laiku pārticības liecības un kuršu pēdas salā. Baltiešu bēgļu laiva Slites ostā. Brīvdabas muzejs Bungē. Gothemas un Larbro baznīcas. Akmens laiva – Tjelvara kaps. Torsburgas cietoksnis un plakankalne. Hoburgas zemesrags salas dienvidos ar stāvām klinšu sienām un raukaru Hoburgas trollis. Jūras stāvkrasts pie Hogklint. Raukaru jeb dīvainas formas kaļķakmens figūru lauki Faro salas ziemeļu piekrastē, kas veidojušies, vējam un ūdenim drupinot salas akmens pamatni, un ložņājošo kadiķu džungļi.


Pērc ceļojumu
IMPRO birojā Merķela ielā 13-122 Rīgā: nāc ciemos, zvani pa tālruni 67221312 vai sūti rakstisku pieteikumu uz impro@impro.lv un veic maksājumu caur i-banku! Impro bankas rekvizīti
pie IMPRO sadarbības partneriem Latvijā.

Ceļojumu konsultants: Ilze Neikena
Ceļojumu konsultants atbild tikai uz jautājumiem par ceļojumu saturu.
E-pasts: ilzen@impro.lv

Tevi varētu interesēt arī šie piedāvājumi

€590.00

SAULES UN JŪRAS VILINĀJUMS HORVĀTIJAS SIRDĪ - DALMĀCIJĀ

vietu skaits: >7
datums: 06.09. - 13.09.
Skatīt
€585.00

BAVĀRIJAS LIELAIS LOKS

vietu skaits:   7
datums: 07.07. - 14.07.
Skatīt
€585.00

BAVĀRIJAS LIELAIS LOKS

vietu skaits: >7
datums: 11.08. - 18.08.
Skatīt
€595.00

ELZASA, BĀDENE - VIRTEMBERGA UN KRIZANTĒMU SVĒTKI LĀRĀ

vietu skaits: >7
datums: 20.10. - 27.10.
Skatīt