PA KOLUMBA PĒDĀM 5 – DOMINIKĀNA UNARĪBU SALU KRUĪZS... GVADELUPE, SENTMARTĒNA, SENTLŪSIJA, DOMINIKA UN ANTIGVA & BARBUDA

AR LOGA KAJĪTĒM! Ekskursijas iekļautas cenā!
Ierobežoto vietu dēļ iesakām pieteikties līdz 01. jūlijam!

Lidojums Rīga – Punta Cana – Rīga.
Dominikāna, kas aizņemt divas trešdaļas no Haiti salas, 15. un 16. gs. kalpoja kā spāņu impērijas centrs, no kura tika uzsākta Jaunās pasaules iekarošana. Vecākā pilsēta rietumu puslodē un koloniālās arhitektūras pērle – par Amerikas Atēnām dēvētā Santo Domingo, kuru 1496. gadā dibināja Kristofora Kolumba brālis Bartolomejs: pirmā iela Jaunajā pasaulē Calle Las Damas, vecākā katedrāle rietumu puslodē Primada de America un gubernatora rezidence Alcazar de Colon (Kolumba pils), kurā saimniekoja Kristofora dēls Diego Kolumbs. Vecākais eiropiešu cietoksnis Amerikas kontinetā – 1505. g. celtais Fortaleza Ozama. Trīs skaisti alu kambari ar īpaši dzidriem un ziliem pazemes baseiniem – Los Tres Ojos (Trīs acu) ala. Mākslinieku ciemats – Altos de Chavon. Augstākā grēda Karību salās – ūdenskritumiem bagātā un džungļiem klātā Cordillera Central. Salto de Baiguate ūdenskritums ar baseinu – lieliska vieta, kur karstā dienā atveldzēties. Krāšņākā ala Karību jūras baseinā – Cueva de la Maravillas, nevelti tās nosaukums nozīmē Brīnumu ala. Slaveno Dominikānas cigāru ražotne. Modernā Altagracia Dievmātes bazilika Higuey pilsētā. Atpūta vienā no prestižākajiem Karību jūras kūrortiem Puntakanā (Punta Cana), All Inclusive viesnīcā. Papildus ekskursijas: Isla Saona – baltas, smilšu pludmales, palmas, kristāldzidrs ūdens un bagātīga zemūdens pasaule padara šo Dominikānas Republikas salu, par lielisku relaksācijas vietu Karību jūras baseinā. Los Haitises nacionālais parks – viens no gleznainākajiem Dominikānas stūrīšiem, kur ar kaļkakmens klintīm bagātā līcī paslēpušas alas un mangrovju birzis.
7 nakšu kruīzs pa Karību jūru, apmeklējot 5 dažādas Karību salu zemes! 1502. g. Kolumba atklātā Sentlūsija (St. Lucia) – viena no skaistākajām salām Karību jūrā, kuras ikoniskās Piton dvīņu smailes kļuvušas par simbolu visam reģionam. Sēra vulkāns La Soufiere un krāteri ar dubļu vannām un burbuļojošiem avotiem, Dimantu dārzs ar ūdenskritumu, kurš atspīd dažādās nokrāsās, un Francijas karaļa karstie avoti, kuros veldzējusies Napoleona Žozefīne. Antigva jeb Santa Maria de la Antigua, kā to Kolumbs nodēvēja, atklājot salu 1493. g. 17. gs. un 18. gs. Britu impērijas flotes štābs Karību salās – Angļu osta un Admirāļa Nelsona doki – viena no nozīmīgākajā koloniālā perioda liecībām visā reģionā.
Dārzu un plantāciju sala Barbadosa, kur britu un Karību kultūras saplūst vienā. Barbadosas galvaspilsēta Bridžtauna ar britu koloniālās arhitekūras centru. Vecākā ruma fabrika pasaulē ar vairāk nekā 300 gadus senu vēsturi – slavenā Mount Gay ruma ražotne. Harrison’s Cave – lielākā un skaistākā ala Mazo Karību salu baseinā. Lieliska atpūtas vieta ar iespēju snorkelēt pie kuģīšu vrakiem – Carisle Bay pludmale ar bruņurupučiem.
Lietusmežiem un vulkāniem bagātā franču aizjūras teritorija Gvadelupe (Guadeloupe). Karību šarms un eksotika Gvadelupes galvaspilsētā Pointe-a-Pitre. Viegls pārgājiens Guadeloupe lietusmežu nacionālajā parkā – La Soufriere vulkāns, džungļiem klāti kalni, ūdenskritumu kaskādes un endēmiskas augu sugas šajā Karību Ēdenes dārzā. 235 m augstais Carbet Falls – augstākais ūdenskritums Karību salās, kuru savā dienasgrāmatā aprakstījis pats Kristofors Kolumbs. Iespēja iekarot 1467 m augstā La Soufriere vulkāna virsotni – augstāko Mazo Karību salu baseinā. Zemūdens iemītnieki un koraļļu dārzi Žaka Kusto Jūras rezervātā.
Kalnainā un vulkāniskā Dominika, kuru pateicoties neskartajai dabai sauc par Karību Dabas salu, lepojas ar lielāko indiāņu komūnu reģionā un to ka šeit uzņemti daudzi kadri no kulta filmas Karību jūras pirāti. Morne Trois Pitons nacionālais parks ar lietusmežiem klātiem džungļiem, daudzām ūdens kaskādēm un daudziem endēmiskiem augiem, kāpēc šo parku dēvē par Karību floras dārgumu lādi. Pastaiga pa Dominikas džungļiem, 65 m augstais Trafalgaras ūdenskritums, burbuļojošie Wotten Waven sēra avoti, slavenā Titou aiza un Emerald Pool dabas baseins lietusmežos. Sentmartēna – sala, kuru sadala divas valstis, Francija un Nīderlande lepojas ar savām pludmalēm un īpaši ar amizanto Lidmašīnu pludmali, kur lielie airbusi laižas pāri atpūtnieku galvām.
Nākamā grupa ne agrāk kā 2027. gadā!


Pērc ceļojumu
tiešsaistē
IMPRO birojā Merķela ielā 13-122 Rīgā: nāc ciemos, zvani pa tālruni 67221312 vai sūti rakstisku pieteikumu uz impro@impro.lv un veic maksājumu caur i-banku! Impro bankas rekvizīti
pie IMPRO sadarbības partneriem Latvijā.

Ceļojumu konsultants: Jānis Kreicbergs
Ceļojumu konsultants atbild tikai uz jautājumiem par ceļojumu saturu.
E-pasts: janis@impro.lv

Tevi varētu interesēt arī šie piedāvājumi

€3645.00

MEKSIKAS GRAND TOUR – NO MARIAČI ZEMES DABAS PASTKARTĒM LĪDZ CENTRĀLAMERIKAS DIŽĀKAJĀM CIVILIZĀCIJĀM

vietu skaits:   4
datums: 10.11. - 24.11.
Skatīt
€5495.00

CENTRĀLAMERIKAS GRAND TOUR – KOSTARIKA, NIKARAGVA, PANAMA, SALVADORA, HONDURASA, BELIZA UN GVATEMALA

vietu skaits: >7
datums: 02.02.2025 - 21.02.2025
Skatīt
€4295.00

EKVADORA UN NOBURTĀS GALAPAGU SALAS

vietu skaits: >7
datums: 14.01.2025 - 28.01.2025
Skatīt
€4495.00

DIENVIDĀFRIKA, SVAZILENDA UN APBRĪNOJAMĀ REINJONAS SALA

vietu skaits:   2
datums: 02.10. - 16.10.
Skatīt