ŠRILANKA AR TAMILU ZEMI – EKSOTISKĀ CEILONAS SALA

€2250.00
Transports:
datums: 07.03.2025 - 21.03.2025
ilgums: 15 dienas
vietu skaits: >7
Detalizēts apraksts vēl nav pieejams

Ceļojums, kas aptver Šrilankas klasiskās apskates vietas, iekļaujot salas ziemeļdaļu jeb Tamilu zemi, kur valda pavisam cita kultūra, kas vairāk līdzinās hinduistu Dienvidindijai.
Lidojums Rīga – Kolombo – Rīga.
Mannar sala ar holandiešu forta drupām, milzīgu baobaba koku un putnu rezervātu, kur ziemas laikā regulāri ciemojas rozā flamingi. Tamilu zemes galvaspilsēta Jaffna ar 500 gadu senu, zvaigznes formā veidotu holandiešu cietoksni un skaistāko hinduistu svētnīcu Šrilankā – Nallur Kandaswamy templi. Dzīvnieku vērošanas safari lielākajā Šrilankas nacionālajā parkā Wilpattu. Nozīmīga hinduistu svētceļojumu vieta – Koneswaram templis, kas celts gleznainā vietā, stāvā, klinšainā okeāna krastā. Ramboda ūdenskritums. Šrilankas kalnainā daļa, ko dēvē par Jauno Angliju. Tējas plantācijas un fabrika, kur tēja tiek apstrādāta un sagatavota ar rokām. Šrilankas skatu kartīte – St Clair Falls ūdenskritums ar tējas laukiem priekšpusē. Karaliskā pilsēta Kandi un Budas Zoba templis. Folkloras šovs. Debesskrāpji un koloniālā stila savrupmājas, supermārketi un ielu tirdziņi, krāšņi Rietumu modes apģērbi un tradicionālās sarongas, ātri sporta auto un motorikšas Šrilankas galvaspilsētā Kolombo, kur daudz saglabājies no angļu, holandiešu un portugāļu valdīšanas laikiem. Ziloņu audzētava Pinnavela. Gleznainais Sigīrijas kalns un 5. gs. pilsdrupas. Kāpiens Pidurangala kalnā, no kura paveras labākais skaits uz Sigīrijas klinti. Khmeru tempļiem līdzīgā Nalanda Gedige svētnīca. Skaistākā statuja Šrilankā Aukana Buddha. Svētā pilsēta un pirmā Singālijas galvaspilsēta Anuradhapura. Budisma šūpulis Mihintale. Polonnaruva – otra senākā Singālijas karaļvalsts galvaspilsēta. Cilindriskais Vatadage templis ar četrām ieejām, kuru priekšā atrodas pusapaļas plāksnes ar ornamentiem – t. s. Mēness akmeņi. Dambulla – budistu klosteris (1. gs. p.m.ē.) mežiem apauguša kalna galā, kur sastopams liels daudzums pērtiķu, slavens ar neskaitāmiem Budas attēliem.
3 dienu atpūta jaunajā Šrilankas kūrortā Paskikuda pie Indijas okeāna.


Pērc ceļojumu
IMPRO birojā Merķela ielā 13-122 Rīgā: nāc ciemos, zvani pa tālruni 67221312 vai sūti rakstisku pieteikumu uz impro@impro.lv un veic maksājumu caur i-banku! Impro bankas rekvizīti
pie IMPRO sadarbības partneriem Latvijā.

Ceļojumu konsultants: Jānis Kreicbergs
Ceļojumu konsultants atbild tikai uz jautājumiem par ceļojumu saturu.
E-pasts: janis@impro.lv

Tevi varētu interesēt arī šie piedāvājumi

€2250.00

ŠRILANKA - ATGRIEŠANĀS PARADĪZES DĀRZĀ

vietu skaits: >7
datums: 25.11. - 09.12.
Skatīt
€2295.00

BORNEO SALA AR ATPŪTU PIE KLUSĀ OKEĀNA UN SINGAPŪRU

vietu skaits: >7
datums: 03.02.2025 - 15.02.2025
Skatīt
€2195.00

KLASISKĀ TAIZEME UN PUKETA

vietu skaits: >7
datums: 17.02.2025 - 03.03.2025
Skatīt
€2150.00

VIDUSĀZIJAS DABAS UN VĒSTURES PASTKARTES – TADŽIKISTĀNA UN UZBEKISTĀNA

vietu skaits:   1
datums: 13.09. - 23.09.
Skatīt