NO ĀFRIKAS KOLORĪTĀKAJĀM CILTĪM LĪDZ LIELĀS RIFTA IELEJAS GLEZNAINĀKAJĀM AINAVĀM – EKSOTISKĀ ETIOPIJA

Ceļojums ar 4x4 džipiem pa nacionālajiem parkiem, dabas vietām un pie savdabīgajām Melnās Āfrikas ciltīm!
Krāšņi izkrāsotām sejām, zodos iedzītām dekoratīvām naglām, māla šķīvjiem aizbāztiem aiz nokrājušām lūpām, iededzinātiem tetovējumiem, atkailinātām dāmu krūtīm un govs ādas apsējiem ap gurniem... tik eksotiskas, primitīvas un šokējošas ir Etiopijas dienvidu ciltis. Bet Etiopijas dienvidos var vērot ne tikai unikālas un pārsteidzošas cilšu tradīcijas, bet arī krāšņas un krāsainas dabas ainavas!

Lidojums Rīga – Adisabeba – Rīga.
Sof Omar alas – ne tikai lielākā alu sistēma Āfrikā, bet arī svētākā un skaistākā, šeit īpaši jāatzīmē Kolonnu zāle, kur zaļganās nokrāsas Web upe izgrauzusi masīvus pīlārus, kas spoguļojas ūdenī un mazliet atgādina Antonio Gaudi katedrāli Barselonā. Adjora Falls dvīņu ūdenskritums, kur divas, 210 m un 170 m augstas kaskādes gāžas 600 m dziļā aizā. Bale nacionālais parks – zaļojoši kalni, akmeņainais, 4000 m augstais Sanetti plato ar Tulu Dimtu virstoni raisa asociācijas ar Mēness virsmu, spocīgie un sūnām noaugušie Harenna Forest mūžameži, kuri izskatās kā no pasaku grāmatas izkāpuši, kā arī endēmiski augi un dzīvnieki, kur īpaši jāizceļ Etiopijas vilks un ragainās Mountan Nyala antilopes. Vulkāniskais, 800 m platais un 600 m dziļais El Sod krāteris – tā apakšā iegūlies piķa melns ezeriņš, kur vietējie iegūst vērtīgo tumšo sāli. Mazais Dienvidetiopijas dabas brīnums – sarkanās un stipri izrobotās klintis Gesergiyo Canyon, ko vietējie iesaukuši arī par Ņujorkas kanjonu. 13. gs. klintī cirstā Adadi Mariam baznīca, kas dod ieskatu par Lalibelas jeb Etiopijas Jeruzalemes veidošanu. Konso cilts, kuru veidotās akmeņu terases un tradicionālās būdiņas izpelnījušās UNESCO atzinību. Hameru jeb sievu sitēju cilts, kuriem raksturīgas daudzas šokējošas tradīcijas. Pārcelšanās ar tradicionālo vienkoci pār Omo upi uz dasaneču ciemu Omoratē. Brauciens pa bezceļiem, džungļu un savannas mainīgās ainavas, krāšņi izkrāsotie karo cilts ļaudis Murulles ciemā. Mago nacionālais parks. Mursi cilts apmetne – slaveni sieviešu dēļ, kas nēsā māla šķīvjus apakšlūpā un ausu ļipiņās. Omo ielejas centrs – Jinka pilsētiņa. Tsemai cilšu ciems atceļā uz Etiopijas dienvidu galvaspilsētu Arbaminču. Izbrauciens ar laivu Čamo ezerā, vērojot nīlzirgus, krokodilus un pelikānus. Zebru un antilopju fotoķeršana Nech Sar nacionālajā parkā. Īsa atpūtas pauze pie Ziway ezera.
Maksimālais grupas lielums – 22 ceļotāji!

 


Pērc ceļojumu
tiešsaistē
IMPRO birojā Merķela ielā 13-122 Rīgā: nāc ciemos, zvani pa tālruni 67221312 vai sūti rakstisku pieteikumu uz impro@impro.lv un veic maksājumu caur i-banku! Impro bankas rekvizīti
pie IMPRO sadarbības partneriem Latvijā.

Ceļojumu konsultants: Jānis Kreicbergs
Ceļojumu konsultants atbild tikai uz jautājumiem par ceļojumu saturu.
E-pasts: janis@impro.lv

Tevi varētu interesēt arī šie piedāvājumi

€3445.00

LIELAIS RIETUMĀFRIKAS CEĻOJUMS – GAMBIJA UN SENEGĀLA AR BEDIKU ZEMI

vietu skaits: >7
datums: 08.02.2025 - 24.02.2025
Skatīt
€3495.00

TANZĀNIJA – SERENGETI, NGORONGORO, MANJARA UN ATPŪTA ZANZIBĀRAS SALA

vietu skaits:   1
datums: 14.11. - 25.11.
Skatīt
€4495.00

DIENVIDĀFRIKA, SVAZILENDA UN APBRĪNOJAMĀ REINJONAS SALA

vietu skaits:   2
datums: 02.10. - 16.10.
Skatīt
€5295.00

PĀRSTEIDZOŠĀ REINJONA UN KRĀSAINĀ MADAGASKARA AR NOSY BE SALU – LEMURU UN AKMENS MEŽU ZEME

vietu skaits:   3
datums: 14.10. - 28.10.
Skatīt