APKĀRT BALTIJAS JŪRAI

€750.00 Izpārdots
Transports:
datums: 03.08. - 10.08.
ilgums: 8 dienas
vietu skaits:   0
Ceļojuma apraksts Lejupielādēt aprakstu

Lai apbrauktu apkārt Baltijas jūrai, jāizbrauc cauri sešām valstīm – Lietuvai, Polijai, Vācijai, Dānijai, Zviedrijai un Igaunijai. Apmekēsim jūras piekrastes savdabīgākās pilsētas un unikālus dabas objektus – “staigājošas” kāpas un baltas klintis.
Gdaņska
 – vecpilsētā apskatāmi pieminekļi no laikiem, kad Danciga bija viena no varenākajām Hanzas savienības pilsētām. Eiropas lielākās ceļojošās kāpas – smilšu tuksnesis Sloviņjas nacionālajā parkā. Brauciens ar meža vilcieniņu uz lielākajiem klejojošo kāpu masīviem, kuru augstums sasniedz pat 30 m! Štrālzunde (Strasund) – pilsēta pie Strelazund jūras šauruma un vārti uz Vācijas lielāko salu Rīgeni (Rügen). Viduslaikos pilsēta varenības un bagātības ziņā varēja sacensties ar Eiropas lielākajām pilsētām. Brauciens uz Rīgenas salu pa garāko tiltu Vācijā (4104 m), kas ārēji atgādina Zelta vārtu tiltu Sanfrancisko. Rīgenas sala. Iespaidīgās, baltās Jasmundes krīta klintis, īpaši 118 m augstais Karaliskais tronis. Atsevišķās vietās klinšu augstums sasniedz pat 144 metrus! Romantiskās mazās kūrortpilsētiņas ar vasarnīcām, laiviņām, koka pāļiem un moliem. Cingstas kūrortpilsētas dzintara apstrādes darbnīciņas un koka arhitektūra. Pārcelšanās uz Dāniju pāri Meklenburgas līcim. Baltās Mēnas salas klintis jūras krastā. Mazās nāriņas pilsēta – karaliskā Kopenhāgena. Teiksmainā Hamleta pils Helsingērā. Ales akmeņi jeb Zviedrijas Stounhendža pie Kasebergas. Brauciens pa gigantisku tiltu pāri Kalmarsunda šaurumam. Varenā Kalmāras pils Kalmārzundas jūras šauruma malā; Stokholmas apskate – vecpilsēta; karaļa pils; pilsētas panorāma no Fjälgattan; Ridarholmena, kur aizsākusies Stokholmas vēsture; tilts, par kuru stāsta, ka zem tā tiekoties Mēlarena ezera un Baltijas jūras ūdeņi.
Prāmis Stokholma - Tallina.


Pērc ceļojumu
IMPRO birojā Merķela ielā 13-122 Rīgā: nāc ciemos, zvani pa tālruni 67221312 vai sūti rakstisku pieteikumu uz impro@impro.lv un veic maksājumu caur i-banku! Impro bankas rekvizīti
pie IMPRO sadarbības partneriem Latvijā.

Ceļojumu konsultants: Ilze Neikena
Ceļojumu konsultants atbild tikai uz jautājumiem par ceļojumu saturu.
E-pasts: ilzen@impro.lv

Tevi varētu interesēt arī šie piedāvājumi

€750.00

AUSTRIJAS LIELAIS LOKS

vietu skaits: >7
datums: 09.08. - 16.08.
Skatīt
€740.00

RAIBĀS SKOLĒNU BRĪVDIENAS TRANSILVĀNIJĀ

vietu skaits: >7
datums: 20.10. - 27.10.
Skatīt
€730.00

SAPNIS PAR PARĪZI

vietu skaits:   1
datums: 23.10. - 27.10.
Skatīt
€730.00

SAPNIS PAR PARĪZI

vietu skaits: >7
datums: 14.11. - 18.11.
Skatīt