ATLANTIJAS CEĻŠ

€1170.00 Izpārdots
Transports:
datums: 29.06. - 06.07.
ilgums: 8 dienas
vietu skaits:   0
Ceļojuma apraksts Lejupielādēt aprakstu

Norvēģijas gleznainais Atlantijas ceļš, kas vietām pazūd visdziļākajos okeāna tuneļos, vietām aizvijas no salas un salu, gluži kā piesiets klinšu virsotnēm. Neskaitāmi tilti un tiltiņi, ievērojamākais no tiem – līkumainais un kuprainais Storseisundet tilts, kas gluži kā skaistuma apskurbis ceļotājs nespēj izlemt, uz kuru pusi tālāk doties.
Lidojums Rīga – Oslo – Bergena – Rīga.
Lillehammere pieminēta jau sāgās, kā arī vairākkārt uzsvērta tās loma Norvēģijas kroņprinča glābšanā, kad slēpotāji no Lillehammeres viņu nogādāja drošībā uz Tronheimu. Gleznainais Atlantijas ceļš, kas vietām pazūd visdziļākajos okeāna tuneļos, vietām, gluži kā piesiets klinšu virsotnēm, vijas no salas un salu. Ievērojamākais no tiem ir līkumainais un kuprainais Storseisundet tilts, kas, gluži kā skaistuma apskurbis ceļotājs, nespēj izlemt, uz kuru pusi tālāk doties. Senā Alesundas osta, kas atrodas starp Norvoy un Aspoy salām. Panorāmas skatu laukums Akslas kalna virsotnē. Sunnmore brīvdabas muzejs, kur vienuviet skatāmas 55 senās, tradicionālās norvēģu mājas, kā arī vikingu kuģu kopijas. Andalsnes – pilsēta dibināta 1996.gadā, bet šī vieta izsenis jau bija apdzīvota. Raumas upe, kuras krastos atrodas Andalsnes, ir viena no lašu iecienītākajām ziemeļu upēm, kas ieplūst Romsdalsfjordā – 9.garākais fjords Norvēģijā iespēja uzbraukt ar pacēlāju Romsdāles kalna virsotnē, kas ir garākais un jaunākais kalnu pacēlājs Norvēģijā,Ieskats ledāju dzīvē Norsk Bremuseum. Beijas ledājs (Bøyabreen). Dalsnibas kalna serpentīns un kailo klinšu ainavas. Brauciens ar kuģi pa Norvēģijas fjordu karali Geirangeru, vērojot fjordā krītošos ūdenskritumus. Viegls pārgājiens līdz Vettifossen 275 m augstajam ūdenskritumam.


Pērc ceļojumu
IMPRO birojā Merķela ielā 13-122 Rīgā: nāc ciemos, zvani pa tālruni 67221312 vai sūti rakstisku pieteikumu uz impro@impro.lv un veic maksājumu caur i-banku! Impro bankas rekvizīti
pie IMPRO sadarbības partneriem Latvijā.

Ceļojumu konsultants: Ilze Neikena
Ceļojumu konsultants atbild tikai uz jautājumiem par ceļojumu saturu.
E-pasts: ilzen@impro.lv

Tevi varētu interesēt arī šie piedāvājumi

€1175.00

PORTUGĀLES AIZAS, KALNI UN PLAŠAIS OKEĀNS

vietu skaits: >7
datums: 09.09. - 16.09.
Skatīt
€1160.00

BURGUNDIJAS ZELTA STŪRĪTIS UN JURAS LAIKMETA MANTOJUMS

vietu skaits: >7
datums: 20.08. - 27.08.
Skatīt
€1180.00

PORTUGĀLE GAR GLEZNAINO OKEĀNA KRASTU

vietu skaits: >7
datums: 06.07. - 13.07.
Skatīt
€1180.00

PORTUGĀLE GAR GLEZNAINO OKEĀNA KRASTU

vietu skaits: >7
datums: 27.07. - 03.08.
Skatīt