TRANSILVĀNIJAS KALNU VILINĀJUMS

€960.00
Transports:
Ceļojuma tips:
datums: 14.07. - 21.07.
ilgums: 8 dienas
vietu skaits: >7
Ceļojuma apraksts Lejupielādēt aprakstu

Pirkt tiešsaistē

Gatavojieties pārgājieniem un gastranomiskam baudījumam brīvā dabā Karpatu kalnos! Izbaudiet krāšņos dabas skatus un rumāņu viesmīlību!
Ceļazīmes cenā iekļautas ieejas maksas apskates objektos, degustācijas un vakariņas Rumānijas teritorijā!
Lidojums Rīga - Bukareste - Rīga.
Balkānu Parīze – Bukarestes apskates ekskursija: slavenie bulvāri, Karaļa pils, Athenaeum, Parlamenta pils. Čausesku ģimenes privātmājas apmeklējums. Sinaia Peles pils – Rumānijas karaliskās ģimenes vasaras rezidence. Pastaiga uz 7 pakāpju ūdenskritumu. Prejmera – skaisti restaurēta sakšu viduslaiku nostiprināta baznīca (UNESCO). Sv. Annas ezers – unikāls ezers vulkāna krāterī. Pastaiga Mohos purvājos, dabiskā rezervātā vēl lielākā un vecākā vulkāna krāterī, kur var atrast taugus – reliktus no leduslaikmeta. Balvanyos – neliela pastaiga uz moffeta (tulkojumā – fumarolas) vērojot vulkānisko gāzu strūklas, kas izplūst no vulkāniskas izcelsmes plaisām. Csango novada folkloras programma. Pastaigas kalnos Ghimes novadā. Alus degustācija Csiki Beer Manufacture Sansimiones ciematā. Brauciens pāri Hargitas kalniem uz Lobogo minerālūdens avotu. Ainaviskā Bicazas aiza – viens no Rumānijas neparastākajiem dabas brīnumiem. Ceļš cauri 300 m augstām vertikālām klintīm un vietai , kas tiek dēvēta par Elleskaklu. Pārgājiens Suhard kalnā. Ekskluzīva izvēles programma – lāču vērošana. Kopā ar mežiniekiem dosimies dziļi mežā un centīsimies ieraudzīt Karpatu brūnos lāčus. Ciemošanās pie kokamatnieka, kurš iepazīstinās ar savu arodu, un arī mums būs iespēja apgūt dažas iemaņas. Ūdenskritums Tekošais akmens, tas nemēdz izžūt pat karstākajās vasarās. Brauciens augšup pa kalnu ceļu uz Transfagarasan kalnu pāreju līdz 2000 m v.j.l. un pastaiga pie Balea kalnu ezera. Pārgājiens kalnu virsotnei Vanatoarealui Buteanu 2507 m v.j.l. Poenari apmeklēsim īsto grāfa Drakulas svaigi atjaunoto pili. 1500 pakāpieni līdz kalna virsotnei ar īpašu panorāmu.


Pērc ceļojumu
tiešsaistē
IMPRO birojā Merķela ielā 13-122 Rīgā: nāc ciemos, zvani pa tālruni 67221312 vai sūti rakstisku pieteikumu uz impro@impro.lv un veic maksājumu caur i-banku! Impro bankas rekvizīti
pie IMPRO sadarbības partneriem Latvijā.

Ceļojumu konsultants: Ilze Kundziņa
Ceļojumu konsultants atbild tikai uz jautājumiem par ceļojumu saturu.
E-pasts: ilzek@impro.lv

Tevi varētu interesēt arī šie piedāvājumi

€965.00

KALNU PĀRGĀJIENI DIENVIDTIROLĒ UN UNTERENGADĪNĀ PIE TRĪS VALSTU ROBEŽĀM

vietu skaits: >7
datums: 11.08. - 18.08.
Skatīt
€950.00

FRANČU DZĪVES ŠARMS ELZASĀ UN PARĪZE

vietu skaits: >7
datums: 22.09. - 29.09.
Skatīt
€970.00

BALKĀNU KALEIDOSKOPS

vietu skaits:   7
datums: 14.07. - 22.07.
Skatīt
€970.00

SENO CIVILIZĀCIJU LIECINIECE GLEZNAINĀ ARMĒNIJA

vietu skaits: >7
datums: 20.06. - 26.06.
Skatīt