EIROPAS VECĀKĀ KARAĻVALSTS DĀNIJA UN TĀS TRĪS SALAS - ZĒLANDE, MĒNA UN FĪNA

€985.00
Transports:
datums: 12.08. - 16.08.
ilgums: 5 dienas
vietu skaits:   6
Ceļojuma apraksts Lejupielādēt aprakstu

Pirkt tiešsaistē

Ieraudzīt Eiropā senākās monarhijas rezidenci un tās dārgumus, izstaigāt leģendārās Hamleta pils velves, uzkāpt uz vikingu kuģa klāja un iejusties seno jūrasbraucēju liktenī, pūloties atklāt viņu kuģu būvēšanas noslēpumus, izbaudīt vizināšanos ar kuģīti, redzēt pilsētas, kurās literāro iedvesmu ir smēlies slavenais dāņu rakstnieks Hanss Kristians Andersens, apmeklēt muzejus ar pasaules mērogā populāru iekārtojumu un eksponātiem. To visu jums dāvās salu, augstvērtīgas arhitektūras, sena valstiskuma un kultūras zeme Dānija!
Dānijas simbols Kronborgas pils, kas atrodas gleznainā vietā jūras malā. Pils ieguvusi pasaules slavu, pateicoties Šekspīram, jo aprakstīta lugā „Hamlets” kā dāņu prinča mājvieta. Roskilde – karaļu un vikingu pilsēta – viena no vecākajām pilsētām Ziemeļeiropā. Dānijas viduslaiku metropole, kas mūsdienās pazīstama visā pasaulē kā mūzikas festivāla norises vieta.  Baltās Mēnas klintis un to ģeoloģiskais centrs Mēnas salā. Odense – Hansa Kristiana Andersena dzimtā pilsēta un Fīnas salas sirds, kura nosaukta skandināvu dieva Odina vārdā. Slavenā Egeskovas pils ar parku- viena no jaukākajām vietām Dānijā. Kopenhāgena – mazās Nāriņas pilsēta. Iespēja izbraukt ar kuģīti pa pilsētas kanāliem. Tivoli parks izklaide lieliem un maziem!


Pērc ceļojumu
tiešsaistē
IMPRO birojā Merķela ielā 13-122 Rīgā: nāc ciemos, zvani pa tālruni 67221312 vai sūti rakstisku pieteikumu uz impro@impro.lv un veic maksājumu caur i-banku! Impro bankas rekvizīti
pie IMPRO sadarbības partneriem Latvijā.

Ceļojumu konsultants: Ilze Neikena
Ceļojumu konsultants atbild tikai uz jautājumiem par ceļojumu saturu.
E-pasts: ilzen@impro.lv

Tevi varētu interesēt arī šie piedāvājumi

€990.00

VENĒCIJA, FLORENCE, ROMA, NEAPOLE UN KAPRI SALA

vietu skaits: >7
datums: 02.09. - 10.09.
Skatīt
€995.00

ROMANTISKĀS ZIEMEĻJŪRAS MĀSAS - BEĻĢIJA, HOLANDE, LUKSEMBURGA

vietu skaits: >7
datums: 07.10. - 13.10.
Skatīt
€995.00

IZGARŠO GRUZIJU!

vietu skaits:   5
datums: 20.08. - 30.08.
Skatīt
€995.00

ALGARVE – PORTUGĀLES EKSOTISKAIS UN KRĀŠŅAIS ZIEDS

vietu skaits:   1
datums: 16.09. - 23.09.
Skatīt