PA KOLUMBA PĒDĀM 4 – FLORIDA UN KARĪBU KRUĪZS PA JAMAIKU, HAITI UN BAHAMU SALĀM

€4345.00 Izpārdots
Transports:
datums: 26.01.2024 - 09.02.2024
ilgums: 15 dienas
vietu skaits:   0
Ceļojuma apraksts Lejupielādēt aprakstu

Kajītes ar logu! Ekskursijas iekļautas cenā!
Ierobežoto vietu dēļ iesakām pieteikties līdz 15. jūlijam!

Kruīzs ar peldošo pilsētu
Oasis of the Seas kuģi – ceturto lielāko kruīzu kuģi pasaulē, uz kura klāja ir 5 baseini, slidotava, ūdens teātris, lielā Promenādes iela, Centrālparks un daudz citu atpūtas un izklaižu iespēju.
Lidojums Rīga – Maiami – Rīga.
Floridas štata visekstravagantākā un bohēmiskākā pilsēta Maiami. Krāšņākā villa ASV – 16. gs. stilā celtā Vizcaya Villa. Unikālā un daudzveidīgā ekosistēma vienā no labākajiem nacionālajiem parkiem ASV – Everglades. Izbraucieni ar Airboat laivām pa Evergleidsas iekšējo lagūnu un purvu, kurā sastopama liela putnu daudzveidība un lielākā aligatoru koncentrācija pasaulē. Safari izbrauciens ar speciāliem bagijiem pa Lielo ciprešu rezervātu, meklējot Floridas dzīvnieku pasaules pārstāvjus. Latviešu emigranta Edvarda Liedskalniņa utopiskā Koraļļu pils, kur laika posmā no 1923. līdz 1951. g. mākslinieks izgreba vairāk nekā 1100 tonnas koraļļu. Gabaliņš no Karību salām uz Amerikas zemes Key West ir vistālākā saliņa Florida Keys tropisko salu arhipelāgā ar baltām smilšu pludmalēm, palmām, Karību arhitektūras stilā celtiem namiem un bohēmisku gaisotni. Daudzās Holivudas filmās iemūžinātais Overseas Highway – viens no neparastākajiem ceļiem pasaulē, kas sastāv no vairākiem ļoti gariem tiltiem un, vedot pāri Atlantijas okeānam, savieno Maiami ar Key West. Slavenais Kenedija Kosmosa centrs, kas kalpo gan kā NASA galvenais štābs, gan kā labākā vieta pasaulē, kur mums, mirstīgajiem, ielūkoties kosmosa industrijas aizkulisēs: Astronautu slavas zāle, Raķešu dārzs, Astronautu memoriāls, Apollo 14 kosmosa kapsula, Saturn V raķete, kosmosa kuģis Atlantis, raķešu palaišanas laukums u. c. Kristāldzidrie Silver Springs avoti. Unikāls piedzīvojums, kas iespējams tikai Floridā, – izbrauciens ar laivu pa Crystal River upi, kur Three Sisters avotu dzidrajos ūdeņos mājo prāva lamantīnu kolonija, snorkelēšana un peldes ar savvaļas Vestindijas lamantīniem, sauktiem arī par jūras govīm. Brīvais laiks atpūtai Miami Beach.
Nassau (Bahamu salas) trešais lielākais koraļļu rifs pasaulē. Tieši Bahamās 1492. gada 12. oktobrī Kolumbs spēra pirmo soli uz jaunatklātās zemes. Bahamu galvaspilsēta un viena no interesantākajām pilsētām Karību salās Naso (Nassau). Bahamu ruma darītava. Coco Cay (Bahamu salas) – neliela, tropiska sala, kur nodoties ūdens atrakcijām vai laiskai atpūtai palmu ieskatajās pludmalēs.
Jamaika – regeja un Boba Mārlija dzimtene, kur var atrast ne tikai labu mūziku un bezrūpīgu dzīvi, bet arī pa kādai jaukai dabas vietai, piemēram, kaskādveida Dunn’s River ūdenskritumus.
Haiti visnabadzīgākā zeme Karību jūras baseinā, tomēr ar visbagātāko kultūrvēsturisko mantojumu, kas paņemts UNESCO paspārnē. Haiti revolūcijas un neatkarības cīņu simbols Citadelle Laferriere ir lielākais cietoksnis Karību salās, un ar tā iespaidīgo novietojumu pašā kalna virsotnē neviens forts Rietumu puslodē nespēj sacensties. Sans Souci pils – Haiti karaļa Henrija I celtā pils bija gluži vai Karību Versaļa, kas pārsteidza ārzemju ciemiņus ar savu krāšņumu, tomēr 1842. g. zemestrīce pielika punktu greznajam dzīvesveidam, aiz sevis atstājot tikai fotogēniskas pils drupas.

 


Pērc ceļojumu
IMPRO birojā Merķela ielā 13-122 Rīgā: nāc ciemos, zvani pa tālruni 67221312 vai sūti rakstisku pieteikumu uz impro@impro.lv un veic maksājumu caur i-banku! Impro bankas rekvizīti
pie IMPRO sadarbības partneriem Latvijā.

Ceļojumu konsultants: Jānis Kreicbergs
Ceļojumu konsultants atbild tikai uz jautājumiem par ceļojumu saturu.
Tālrunis: 67507196 E-pasts: janis@impro.lv

Tevi varētu interesēt arī šie piedāvājumi

€3745.00

MEŽONĪGIE RIETUMI

vietu skaits: >7
datums: 25.04.2024 - 07.05.2024
Skatīt
€4495.00

JAPĀNAS PASTKARTES UN AUSTRUMU HAVAJU SALAS (OKINAVAS SALAS)

vietu skaits:   1
datums: 01.04.2024 - 15.04.2024
Skatīt
€3995.00

NEPĀLA AR NOSLĒPUMAINO MUSTANGAS KARALISTI – LIELĀS HIMALAJU VIRSOTNES, SĀRTIE KANJONI, KRĀSAINIE KALNI UN MAZĀ LHASA

vietu skaits: >7
datums: 01.05.2024 - 16.05.2024
Skatīt
€3795.00

SENĀ INKU ZEME PERU AR VARAVĪKSNES KALNU

vietu skaits:   2
datums: 11.03.2024 - 24.03.2024
Skatīt