ZUDUŠO PILSĒTU NOSLĒPUMI INDOĶĪNAS DŽUNGĻOS – KAMBODŽA

€2395.00 Izpārdots
Transports:
datums: 09.11.2023 - 23.11.2023
ilgums: 15 dienas
vietu skaits:   0
Ceļojuma apraksts Lejupielādēt aprakstu

Lidojums Rīga – Siemrīpa.
Varenā, džungļu pārņemtā un par astoto pasaules brīnumu dēvētā Khmeru impērijas galvaspilsēta Angkora: nocietinātā Angkor Thom vecpilsēta, Ziloņu un Lepras karaļa terases, Pre Rup piramīdveida hindu templis, peldošais Neak Pean templis, un džungļu aprītie budistu tempļi Ta Som un Preah Khan. Lielākā reliģiskā celtne pasaulē – slavenais Angkor Wat templis. Fotogrāfu sapnis – Tūkstoš Budu templis Bayon. Bakheng kalns, no kura paveras mistisks skats ar Angkoras torņiem, kas iznirst no džungļu jūras. Fotogēniskais Ta Prohm – lielām koku saknēm apvītais templis ieguvis pasaules slavu, pateicoties Andželīnai Džolijai un filmai Kapeņu izlaupītāja. Pastaiga džungļos gar Kbal Spean jeb Tūkstoš lingu upi, kur khmeri radījuši vēl vienu brīnumu, izgravējot tūkstošiem reljefu un ornamentu upes gultnē. Banteay Srei – ne velti to dēvē par dārgakmeni Angkoras kronī jeb Angkoras dārgumu kastīti, jo šajā nomaļajā templī khmeru māksla sasniedza savu augstāko virsotni. Phnom Kulen – svētākais kalns Kambodžā, kas glabā savus dabas un vēstures noslēpumus. Kulen ūdenskritums.
Indoķīnas lielākais ezers Tonle Sap. Peldošais ciemats, kur skola, darbs, mājas, tirgošanās un visa dzīve aizrit uz ūdens – Āzijas eksotika un kolorīts visā savā krāšņumā! Džungļos slīkstošā 10. gs. Khmeru impērijas galvaspilsēta Koh Ker (UNESCO) ar vīģu sakņu apvītiem Prasat Bram torņiem un maiju piramīdai līdzīgo Prasat Thom reliģisko kompleksu. Viens no lielākajiem un mākslinieciski nozīmīgākajiem khmeru tempļiem Preah Vihear (UNESCO) – iekārtojies pie Taizemes–Kambodžas robežas uz 550 m augsta plato klinšu malas, tas apbalvo retos ceļotājus ar iespaidīgiem skatiem pār apkārtni no putna lidojuma. Beng Mealea – visromantiskākais no tā saucamajiem džungļu tempļiem, kurš tā ieaudzis un saplūdis ar lietusmežu, ka izskatās gluži kā no Indiana Džonsa filmas izkāpis. Samnak akmenskaļu ciems, kur klintis tiek pārvērstas lielās Budas statujās. Sambor Prei Kuk drupas – senā Chenla karalistes galvaspilsēta, kura dominēja Indoķīnas reģionā pirms varenās Khmeru impērijas izveidošanās. Kambodžas galvaspilsēta Pnompeņa – karaļpils, Sudraba pagoda un Wat Phnom stūpa, Toul Saleng genocīda muzejs, veltīts sarkano khmeru valdīšanas laikam Kambodžā. Choenok Ek killing fields – Kambodžas vēstures tumšākā lapaspuse. Atpūta tropiskajā Koh Rong salā, kuras balto smilšu pludmales piedāvā relaksējošāku atpūtu salīdzinājumā ar Taizemes kūrortiem. Iespēja apmeklēt kluso un neskarto Koh Rong Samloem salu ar tās skaistajām balto smilšu pludmalēm. Iespēja apskatīt Bangkoku vai seno Siāmas galvaspilsētu Ajutaiju.
Lidojums Pnompeņa – Rīga.

 


Pērc ceļojumu
IMPRO birojā Merķela ielā 13-122 Rīgā: nāc ciemos, zvani pa tālruni 67221312 vai sūti rakstisku pieteikumu uz impro@impro.lv un veic maksājumu caur i-banku! Impro bankas rekvizīti
pie IMPRO sadarbības partneriem Latvijā.

Ceļojumu konsultants: Jānis Kreicbergs
Ceļojumu konsultants atbild tikai uz jautājumiem par ceļojumu saturu.
E-pasts: janis@impro.lv

Tevi varētu interesēt arī šie piedāvājumi

€2495.00

TROPISKĀS INDONĒZIJAS SALAS - NUSA PENIDA, LOMBOKA, DŽILI UN BALI

vietu skaits: >7
datums: 21.11. - 05.12.
Skatīt
€2495.00

STARP INDIJAS UN KLUSO OKEĀNU - BORNEO UN BALI SALAS

vietu skaits: >7
datums: 31.10. - 14.11.
Skatīt
€2295.00

BORNEO SALA AR ATPŪTU PIE KLUSĀ OKEĀNA UN SINGAPŪRU

vietu skaits: >7
datums: 02.02.2025 - 14.02.2025
Skatīt
€2495.00

LIELAIS VJETNAMAS CEĻOJUMS – NO INDOĶĪNAS GLEZNAINĀKAJIEM DABAS SKATIEM LĪDZ KOLORĪTĀKAJĀM CILTĪM

vietu skaits: >7
datums: 21.10. - 05.11.
Skatīt