RAIBIE RUDENS SVĒTKI DIENVIDLIETUVĀ

€99.00 Izpārdots
Transports:
Ceļojuma tips:
datums: 25.09. - 26.09.
ilgums: 2 dienas
vietu skaits:   0
Ceļojuma apraksts Lejupielādēt aprakstu

Došanās ekspedīcijā uz Dzūkiju – kultūrvēsturiski seno Lietuvas novadu, kura lielu daļu teritorijas klāj biezi meži.
Pateicoties tieši lielajām mežu platībām, padomju gados šeit netika uzceltas nozīmīgas ražotnes. Labi saglabājusies tradicionālā ciematu apbūve ar koka mājām no 20. gs. sākuma, vecajiem koka krustiem uz galvenajām ielām. Nesteidzīgs dzīves ritms un harmonija ar dabu.
Lauku sētas Grikuci piedāvātā programma Griķu ceļš no sēklas līdz galdam. Ne tikai degustēsim, bet paši arī gatavosim babkas un bandaitės, griķu maizes plācenīšus ar sēņu, dzērveņu vai kādu citu pildījumu, nobaudīsim arī kreptīgo vietējo zālīšu uzlējumu. Merkines pilskalns, kurā atradās viena no stratēģiski nozīmīgākajām Lietuvas dižkunigaitijas pilīm. Te paveras ļoti skaistas ainavas uz upes ieleju. Sēņu festivāls Varēnā. Katru gadu septembra pēdējās nedēļas nogalē norisinās Sēņu festivāls. Te goda vietā tiek celta rudens meža karaliene – sēne. To var nopirkt svaigā, sālītā, kaltētā, marinētā veidā, arī dažādos salātos un ēdienos. Ar savām trofejām te ierodas vairāki simti sēņu kolekcionāru. Festivāla laikā var nobaudīt arī dažādus Dzūkijas nacionālos ēdienus, kā arī vietējās meža ogas. Tas pulcē daudzus dalībniekus uz sēņošanas čempionātu. Nelielais Musteika ciematiņš, kur joprojām ir dzīvas senās biškopju tradīcijas. Apkārt ciematam saglabājušās vecās priedes ar dobumiem, kuros mitinās bišu saimes. Medus degustācija. Izzinoša ekskursija AB Stumbras degvīna ražotnes muzejā, kur iespējams iepazīt ugunsdziras ražotnes procesu no sendienām līdz mūsdienu modernajām tehnoloģijām ar degustāciju noslēgumā.


Pērc ceļojumu
IMPRO birojā Merķela ielā 13-122 Rīgā: nāc ciemos, zvani pa tālruni 67221312 vai sūti rakstisku pieteikumu uz impro@impro.lv un veic maksājumu caur i-banku! Impro bankas rekvizīti
pie IMPRO sadarbības partneriem Latvijā.

Ceļojumu konsultants: Uldis Klepers
Ceļojumu konsultants atbild tikai uz jautājumiem par ceļojumu saturu.
Tālrunis: 67507216 E-pasts: uldis@impro.lv

Tevi varētu interesēt arī šie piedāvājumi

€105.00

SĀMSALA AR SPA

vietu skaits: >7
datums: 20.11. - 21.11.
Skatīt
€85.00

TALLINA UN APKĀRTNE

vietu skaits: >7
datums: 11.12. - 12.12.
Skatīt
€74.00

LIETUVAS ČETRAS GALVASPILSĒTAS

vietu skaits: >7
datums: 04.12. - 05.12.
Skatīt
€40.00

PIEPILDI ZIEMASSVĒTKU DĀVANU MAISU TALSU PUSĒ!

vietu skaits: >7
datums: 04.12.
Skatīt