MUIŽU STĀSTI VIDZEMĒ

Ungurmuiža - 18.gadsimta koka ēku ansamblis ir vienīgais Latvijā saglabājies baroka koka pils arhitektūras paraugs, kur iekštelpas bagātīgi greznotas ar sienu gleznojumiem. Neliela pastaiga parkā ar un tējas namiņš. 
Dikļu greznā pils - viena no nedaudzajām Vidzemes muižu pilīm un kungu mājām, kuras, ir saglabājušās daudz oriģinālās interjera apdares, jo īpaši 1. stāvā - vestibils ar kamīnu. un pāris podiņu krāsnis, centrālās kāpnes, parkets, sienu paneļi un citi elementi. Dikļu pilī ir izveidota seno krāšņu kolekcija - 21 krāsns, no kurām trīs bijušas muižai piederīgas. 
Mājas vīnu ražotne Matilde -  piedāvā dažādu veidu neatkārtojamus vīnus un vermutus, kas gatavoti no dārzā, pļavā, mežā un purvā iegūtām ogām un ziediem. Saimnieku stāstījums un degustācija omulīgā vidē. 
Liepas Ellīte – viens neparastākajiem baltā smilšakmens atsegumiem Latvijā .
Liepas muiža - jau vairāk kā 340 gadus atrodas Liepas kalnā pie Raunas upes ielejas 15 ha plašā teritorijā skaistā dabas ainavā  klusā vietā  ar senu parku, 7 dīķu kaskādēm, dārzu  un  mākslas objektiem dabā…
Kafijas pauze pirms mājupceļa.


Pērc ceļojumu
tiešsaistē
IMPRO birojā Merķela ielā 13-122 Rīgā: nāc ciemos, zvani pa tālruni 67221312 vai sūti rakstisku pieteikumu uz impro@impro.lv un veic maksājumu caur i-banku! Impro bankas rekvizīti
pie IMPRO sadarbības partneriem Latvijā.

Ceļojumu konsultants: Uldis Klepers
Ceļojumu konsultants atbild tikai uz jautājumiem par ceļojumu saturu.
Tālrunis: 67507216 E-pasts: uldis@impro.lv

Tevi varētu interesēt arī šie piedāvājumi

€40.00

PIEPILDI ZIEMASSVĒTKU DĀVANU MAISU TALSU PUSĒ!

vietu skaits: >7
datums: 04.12.
Skatīt
€39.00

ZIEMASSVĒTKU PASAKA PIEBALGĀ

vietu skaits: >7
datums: 11.12.
Skatīt
€38.00

ADVENTES SMARŽAS UN GARŠAS ZEMGALĒ

vietu skaits: >7
datums: 11.12.
Skatīt
€37.00

ZIEMASSVĒTKU KĀRUMI KURZEMES VIDUCĪ!

vietu skaits: >7
datums: 12.12.
Skatīt