VĪNOGU NOVĀKŠANA UN RUDENS VELTES SICĪLIJĀ

€1095.00
Transports:
datums: 19.09. - 26.09.
ilgums: 8 dienas
vietu skaits: >7
Ceļojuma apraksts Lejupielādēt aprakstu

Pirkt tiešsaistē

Vislielākā Vidusjūras sala Sicīlija – “auglības zeme” –  sniedz baudījumu ikkatram tās viesim – saules, jūras, romatisku līcīšu medniekiem, vēstures un kultūras izzinātājiem, dabas ainavu un krāsu piekritējiem, visizsmalcinātākajiem gardēžiem.

Lidojums Rīga – Katānija – Rīga.
Kaltadžirone – Sicīlijas keramikas pilsētiņa. Viena no labākajām lauku saimniecībām Sicīlijā- Il Drago ar muzeju, mini ZOO, terasi, baseinu un no sirds uz sirdi plūstošu viesmīlību. Sicīliešu vakariņas  lauku saimniecībā. Vīnogu ražas vākšana - to lasīšana un pirmā apstrāde. Pavārklase sicīliešu gaumē- kopīgi gatavotās pildītās rīsu bumbas-arančini, iespēja vērot kā top krēmīgais riccotas siers. Kopīgas vakariņas un vīns. La Villa Romana del Casale.(UNESCO) lieliski  saglabājusies romiešu rezidence ar bagātīgu mozaīku kolekciju.  Taormina – romantiska Sicīlijas mazpilsētiņa un kūrorts. Augstākais aktīvais Eiropas vulkāns Etna (3300 m v.j.l.). Tindari Melnās Madonnas svētnīca, iekārtojusies uz stāvas kraujas, skaidrā laikā paver lielisku skatu uz tālumā esošajām Eolu jeb Lipāri salām. Čefalū (Cefalù) –  saukta par Sicīlijas pērli... maza, vēsturiska, šaurām ieliņām caurvīta pilsētiņa, kura ik gadu piesaista tūkstošiem tūristu. Agridžento un Tempļu ieleja (Valle dei Termpli) – visiespaidīgākais sengrieķu celtniecības komplekss ārpus Grieķijas. Turku kāpnes (Scala dei Turchi) – izteikti baltās akmeņainās klintis ir fantastiski skaists dabas veidojums. Sirakūza – viena no nozīmīgākajām antīkās grieķu pasaules pilsētām. Katānijas vecpilsēta: Bellīnī dārzs, Piazza Stesicoro, Doma laukums-vēsturiskais centrs. Mītiem un leģendām apvītā Katānijas piekrastes mazpilsētiņa Aci Treca.


Pērc ceļojumu
tiešsaistē
IMPRO birojā Merķela ielā 13-122 Rīgā: nāc ciemos, zvani pa tālruni 67221312 vai sūti rakstisku pieteikumu uz impro@impro.lv un veic maksājumu caur i-banku! Impro bankas rekvizīti
pie IMPRO sadarbības partneriem Latvijā.

Ceļojumu konsultants: Ilze Neikena
Ceļojumu konsultants atbild tikai uz jautājumiem par ceļojumu saturu.
Tālrunis: 67507207 E-pasts: ilzen@impro.lv

Tevi varētu interesēt arī šie piedāvājumi

€1095.00

ATLANTIJAS PĒRLE MADEIRA

vietu skaits: >7
datums: 21.10. - 29.10.
Skatīt
€1095.00

ATLANTIJAS PĒRLE MADEIRA

vietu skaits: >7
datums: 28.10. - 05.11.
Skatīt
€1095.00

ATLANTIJAS PĒRLE MADEIRA

vietu skaits: >7
datums: 04.11. - 12.11.
Skatīt
€1075.00

MADEIRAS KALNI UN LEVADAS

vietu skaits: >7
datums: 14.10. - 22.10.
Skatīt