ARĀBIJAS KRUĪZS III - OMĀNAS SULTANĀTS, KATARA, BAHREINA, ARĀBU EMIRĀTI AR SIR BANI YAS SALU

€2645.00
Transports:
datums: 18.01.2021 - 31.01.2021
ilgums: 14 dienas
vietu skaits: >7
Detalizēts apraksts vēl nav pieejams

Kruīza ekskursijas jau iekļautas cenā! 7 nakšu kruīzs ar MSC kuģi pa Persijas līci.

Omānas sultanāts tiek dēvēts par vienu no tradicionālākajām un skaistākajām arābu zemēm gleznaini kalni un baltu smilšu klātas pludmales, sausi tuksneši un smaragdzaļas oāzes, beduīnu apmetnes un leģendārie arābu tirgi. Omāna jāapskata, kamēr globalizācija nav izpostījusi tās šarmu! Kruīzs pa Sinbada Jūrasbraucēja pēdām jeb Omānas un Persijas līčiem ir komfortablākais veids, kā iepazīt Omānas dabu un Arābu Emirātu cilvēku radītos brīnumus!

Lidojums Rīga – Maskata.
Omānas sultanāta galvaspilsēta ar koncentrētu, izteiktu arābu kultūras gaisotni – Maskata. Omānas augstākā virsotne Jebel Shams (3075 m v.j.l.). Grandiozais Wadi Ghul – Omānas Lielais kanjons. Karsta veidojums Bimmah Sinkhole jeb Zilais caurums. Omānas paradīze Wadi Shab – upes izgrauzts kanjons ar augstām klintīm, starp kurām paslēpušās palmu oāzes un smaragdzaļi baseini. Omānas senā galvaspilsēta Nizva – dārglietu un amatniecības centrs ar iespaidīgu cietoksni un kolorītāko tirgu sultanātā. Lidojums Maskata – Khasab. Kruīzs ar arābu tradicionālo laivu dhow gar gleznaino Musandamas piekrasti un līčiem, vērojot delfīnus un, iespējams, skaistākās ainavas Omānā.
Katara – visbagātākā valsts pasaulē, kuras galvaspilsēta Doha pēdējos gados piedzīvojusi pārsteidzošas vizuālās pārvērtības, metot izaicinājumu pašai Dubaijai. Venetian Mall, pa kura kanāliem kursē gondolas, un kolorītais, Austrumu gaisotnes pārņemtais Souq Waqif bazārs. Vistradicionālākā no Persijas līča arābu valstīm Bahreina, kuras bagāta kultūra un vēsture sniedzas 5000 gadu senā pagātnē, kad šeit valdīja Dilmun civilizācija, kas bija kā tilts starp Mezopotāmijas un Indas ielejas kultūrām. Karaliskā kamieļu ferma un tradicionālo Dhow kuģu būvētava. Varenā Qalat al Bahrain citadele-cietoksnis, kura pirmsākumi meklējami 5000 gadu senā pagātnē. Safari brauciens un Persijas līča pludmales Sir Bani Yas salā – dabas rezervāts, kur brīvi klīst 500 cēlie Arābijas oriksi, kā arī daudzas citas savulaik izmirušas Arābijas dzīvnieku sugas, tostarp hiēnas un gepardi, kas kontrolē strausu, antilopju, kalnu kazu, žirafu un citu dzīvnieku skaitu šajā Arābijas Noasa šķirstā. Apvienoto Arābu Emirātu bagātākais emirāts Abū Dabī, kas, sekojot Dubaijas piemēram, ķēries klāt utopisku projektu radīšanai, iemantojot iesauku Arābijas dārgakmens. Arābijas Tadžmahals – marmorā spīdošā Sheikh Zayed Mosque – viena no lielākajām un skaistākajām mošejām pasaulē! Berberu apmetne, vēderdejas un tuksneša kāpas saulrieta laikā. Kosmopolītiskā, pārsteigumiem pilnā un mūžam mainīgā Dubaija, kur mūsdienu arhitektūras brīnumi sadzīvo ar senajiem Vēja torņu namiem. Atpūta Persijas līča krastā vai iepirkšanās ekspedīcija Dubaijas leģendārajos duty free lielveikalos. Miracle Garden jeb Brīnumu dārzs – utopisks projekts, kā rezultātā tika radīts pasaulē lielākais dārzs ar fantastiskām puķu instalācijām un 109 miljoniem ziedu tuksnesī! Iespēja doties uz Sharjah – vienu no interesantākajiem emirātiem un AAE kultūras galvaspilsētu VAI UNESCO kultūrmantojuma sarakstā iekļauto Al Ain – Arābu Emirātu vēstures un kultūras sirds, kas iegūlusies starp tuksnešainiem kalniem krāšņā palmu oāzē, tādējādi iemantojot iesauku Dārzu pilsēta.
Lidojums Dubaja - Rīga.


Pērc ceļojumu
IMPRO birojā Merķela ielā 13-122 Rīgā: nāc ciemos, zvani pa tālruni 67221312 vai sūti rakstisku pieteikumu uz impro@impro.lv un veic maksājumu caur i-banku! Impro bankas rekvizīti
pie IMPRO sadarbības partneriem Latvijā.

Ceļojumu konsultants: Jānis Kreicbergs
Ceļojumu konsultants atbild tikai uz jautājumiem par ceļojumu saturu.
Tālrunis: 67507196 E-pasts: janis@impro.lv

Tevi varētu interesēt arī šie piedāvājumi

€2095.00

ARĀBIJAS KRUĪZS II: KATARA, BAHREINA UN ARĀBU EMIRĀTI – DUBAIJA UN ABŪ DABĪ AR SIR BANI YAS SALU

vietu skaits: >7
datums: 03.01.2021 - 13.01.2021
Skatīt
€2095.00

NO EMIRĀTU DEBESSKRĀPJIEM LĪDZ OMĀNAS DABAS NOSLĒPUMIEM - ARĀBU EMIRĀTI UN OMĀNAS SULTANĀTS

vietu skaits: >7
datums: 16.11. - 26.11.
Skatīt
€1945.00

NO KAUKĀZA KALNIEM LĪDZ KASPIJAS JŪRAI - NEIZZINĀTĀ IRĀNA, AZERBAIDŽĀNA, ARMĒNIJA UN GRUZIJA

vietu skaits: >7
datums: 08.09. - 21.09.
Skatīt
€1595.00

SENĀ PERSIJA – IRĀNA

vietu skaits: >7
datums: 18.10. - 27.10.
Skatīt