MELANĒZIJAS ODISEJA – TROPISKĀS FIDŽI UN NOSLĒPUMAINĀS VANUATU SALAS AR UGUNĪGO YASUR VULKĀNU

Ierobežoto aviobiļešu dēļ iesakām pieteikties līdz 1. jūnijam!

Lidojums Rīga – Singapūra – Port Vila.
Gleznainais Vanuatu salu arhipelāgs, vairāk nekā 80 salu grupa Koraļļu jūrā, lielākā daļa salu joprojām ir neapdzīvotas. Tannas sala – neliela, bet ar dabas brīnumiem pārbagāta sala. Brauciens ar džipiem pa Mēness virsmai līdzīgām ainavām uz Yasur vulkānu, lai vērotu, iespējams, pašu iespaidīgāko dabas izrādi uz Zemes – dārdošus vulkāna izvirdumus un lavas salūtus. Pelde Blue cave jeb Zilajā grotā, kas paslēpusies salas piekrastes kaļķakmens klintīs. Atgriešanās akmens laikmetā – Yakel cilts ciemats, kur 21. gs. Tannas salas aborigēni joprojām skaida apkārt ar plikām pakaļām un praktizē rituālus augstu kokā būvētās salmu būdās. Efates sala, piedzīvojumu filmu cienīgas ainas lietusmeža ieskautajā Pepeyo ciematā – tikšanās ar vietējo vadoni un bijušo kanibālu cilti, kolorītās iezemiešu tradīcijas un dejas. Fotogēniskās Mele Cascades ūdenskritumu kaskādes ar tirkīzziliem dabas baseiniem. Efates Zilā lagūna. Mele Beach Fire show – iespaidīgākais uguns žonglēšanas šovs visā Okeānijas reģionā.
Lidojums Port Vila – Nadi.
Viti Levu – Fidži arhipelāga centrs un lielākā sala, tās vidieni klāj mūžzaļš tropu mežu masīvs, bet virs tā paceļas arhipelāga augstākā virsotne Tomanivi kalns (1324 m). Viti Levu salas apskate – rietumu galvaspilsēta Nadi, košais hindu templis un pastaiga Garden of Sleeping Giant – izvietojies Dusošā milža kalna pakājē, šis tropu dārzs tiek uzskatīts par skaistāko Melanēzijā. Relaksācija Fidži gaumē – Sabeto karstie avoti un dubļu vannas! Iespēja doties pilnas dienas kruīzā uz tropiskajām, kā no Bounty reklāmas izkāpušajām Mamanuca Islands salām. Atrodi savu Piektdieni neapdzīvotajā Modriki salā, kas kļuva par galveno skatuvi slavenajā Toma Henka filmā Cast Away par mūsdienu Robinsonu Kruzo. Atpūta pie Klusā okeāna Fidži salās.
Lidojums Nadi – Singapūra.
Lauvas pilsēta Singapūra, kuru saskaņā ar leģendu dibināja līdz ar jūras briesmoņa Merliona – pa pusei zivs, pa pusei lauva – parādīšanos. Garden by the Bay – ultramoderns parks ar lieliskiem skatiem pār pilsētu. Koloniālais pilsētas mantojums un China town līkloči, garšu un smaržu pārsātinātā Little India. Iespēja apmeklēt nakts safari.
Lidojums Singapūra – Rīga.
Nākamais ceļojums ne agrāk kā 2022. gadā! 


Pērc ceļojumu
tiešsaistē
IMPRO birojā Merķela ielā 13-122 Rīgā: nāc ciemos, zvani pa tālruni 67221312 vai sūti rakstisku pieteikumu uz impro@impro.lv un veic maksājumu caur i-banku! Impro bankas rekvizīti
pie IMPRO sadarbības partneriem Latvijā.

Ceļojumu konsultants: Jānis Kreicbergs
Ceļojumu konsultants atbild tikai uz jautājumiem par ceļojumu saturu.
Tālrunis: 67507196 E-pasts: janis@impro.lv

Tevi varētu interesēt arī šie piedāvājumi

€4795.00

LIELAIS JAUNZĒLANDES CEĻOJUMS

vietu skaits: >7
datums: 09.11. - 24.11.
Skatīt
€4795.00

LIELAIS JAUNZĒLANDES CEĻOJUMS

vietu skaits: >7
datums: 15.02.2021 - 02.03.2021
Skatīt
€3995.00

LIELĀ ĀFRIKAS SALU TŪRE - MADAGASKARA, REINJONA UN MAURĪCIJA

vietu skaits:   2
datums: 14.10. - 29.10.
Skatīt
€3975.00

ARGENTĪNA UN BRAZĪLIJA AR IELŪKOŠANOS ČĪLĒ UN URUGVAJĀ

vietu skaits: >7
datums: 17.11. - 30.11.
Skatīt