LIELĀ ĀFRIKAS SALU TŪRE - MADAGASKARA, REINJONA UN MAURĪCIJA

Lidojums Rīga – Antananarivu un Antananarivu – Tulear. Isalo nacionālais parks – skaisti ūdenskritumi, dabiski peldbaseini, smilšakmens kanjoni un savdabīgas formas klinšu masīvi, kas atgādina ainavas no citas planētas. Baobabu mežs ar 1400 gadus seniem baobabiem Reniala rezervātā. Mangili pludmale. Ranomafana nacionālais parks, ko par populārāko Madagaskarā padara daudzas lemuru sugas, tostarp ļoti retais zelta bambusa lemurs, džungļiem klāti kalni, iespaidīgas ielejas un ūdenskritumi, termālie avoti. Fianarantsoa pilsētiņa ar Eiropas šarmu un vīna darītavām. Anja rezervāts, kur patvērumu starp grandiozām granīta klintīm raduši gredzena astes lemuri. Gleznainais ceļš uz dienvidiem garām rīsu terasēm, palmu savannām un Andringritas nacionālā parka kalniem un klintīm. Madagaskaras galvaspilsēta Antananarivu.
Lidojums Antananarivu – Reinjona. Reinjona ir Indijas okeāna spožākais dārgakmens, kur Sāremā izmēra salā ir sakoncentrējušies apbrīnojami dabas kontrasti – no paradīzes līdz ellei! Reinjonas zaļie kanjoni, ūdenskritumi, kalnu cirki, Mēness ainavas un slavenais Piton de la Fournaise vulkāns būs šī ceļojuma kulminācija un liks šo salu iemīlēt! Reinjonas skatu kartīte – Takamakas aiza, pār kuras sienām graciozi gāžas ūdenskritumi. Pasakaini zaļo kalnu un klinšu skati Cirque de Mafate un Cirque de Salazie kalnu amfiteātros. Slavenais Piton de la Fournaise – viens no aktīvākajiem un interesantākajiem vulkāniem pasaulē. Plaine de Sables vulkāniskais plato ar Mēness ainavām. Varenais Riviere des Remparts kanjons. Bebour aizvēsturiskais tropu mežs ar ainavām gluži kā no juras laikmeta. Kreolu arhitektūras stilā būvētā Reinjonas galvaspilsēta Saint–Denis.
Lidojums Reinjona – Maurīcija. Black River Gorge nacionālais parks. Neparastais Maurīcijas dabas brīnums – Chamarel krāsainās zemes. Vairāk nekā 100 m augstais Chamarel ūdenskritums. Amazones ūdenslilijas un lotosi tropiskajā Pamplemousses dārzā. Grand Bassin hindu svētais ezers. Ekskursija uz Blue Bay jūras rezervātu – vienu no labākajām snorkelēšanas vietām Maurīcijā! Atpūta idilliskajā Ile aux Cerfs salā, kuras lagūna rotā neskaitāmas Maurīcijas salas pastkartes.
2 atpūtas dienas Maurīcijas salā pie Indijas okeāna!
Lidojums Maurīcija – Rīga.
Nākamais ceļojums ne agrāk kā 2022. gadā!


Papildu informācija:

  MADAGASKARA – LEMURU UN BAOBABU ZEME
  Reinjona un Maurīcija – no Elles līdz Paradīzei jeb ciemos pie Dodo

Pērc ceļojumu
tiešsaistē
IMPRO birojā Merķela ielā 13-122 Rīgā: nāc ciemos, zvani pa tālruni 67221312 vai sūti rakstisku pieteikumu uz impro@impro.lv un veic maksājumu caur i-banku! Impro bankas rekvizīti
pie IMPRO sadarbības partneriem Latvijā.

Ceļojumu konsultants: Jānis Kreicbergs
Ceļojumu konsultants atbild tikai uz jautājumiem par ceļojumu saturu.
Tālrunis: 67507196 E-pasts: janis@impro.lv

Tevi varētu interesēt arī šie piedāvājumi

€3295.00

APBRĪNOJAMĀ ETIOPIJA – NO DIŽĀKAJĀM MELNĀ KONTINENTA CIVILIZĀCIJĀM LĪDZ VARENĀKAJIEM ĀFRIKAS DABAS FENOMENIEM UN AINAVĀM

vietu skaits: >7
datums: 01.11. - 14.11.
Skatīt
€2995.00

JAMBO KENIJĀ – NO SAFARI MASAI MARA PARKĀ LĪDZ ATPŪTAI PIE INDIJAS OKEĀNA

vietu skaits: >7
datums: 02.10. - 13.10.
Skatīt
€2995.00

DIENVIDĀFRIKA UN SVAZILENDA

vietu skaits: >7
datums: 16.10. - 28.10.
Skatīt
€2095.00

ĀFRIKAS UN INDIJAS OKEĀNA PĒRLE – ATPŪTA MAURĪCIJAS SALĀ

vietu skaits: >7
datums: 11.10. - 21.10.
Skatīt