NO EMIRĀTU DEBESSKRĀPJIEM LĪDZ OMĀNAS DABAS NOSLĒPUMIEM - ARĀBU EMIRĀTI UN OMĀNAS SULTANĀTS

€2095.00
Transports:
datums: 16.11. - 26.11.
ilgums: 11 dienas
vietu skaits: >7
Ceļojuma apraksts Lejupielādēt aprakstu

Pirkt tiešsaistē

Omānas sultanāts tiek dēvēts par vienu no tradicionālākajām un skaistākajām arābu zemēm – gleznaini kalni un baltu smilšu klātas pludmales, sausi tuksneši un smaragdzaļas oāzes, beduīnu apmetnes un leģendārie arābu tirgi. Omāna jāapskata, kamēr globalizācija nav izpostījusi tās šarmu. Kruīzs pa Sinbada Jūrasbraucēja pēdām jeb Omānas un Persijas līčiem ir komfortablākais veids, kā iepazīt Omānas dabu un Arābu Emirātu cilvēku radītos brīnumus!

Lidojums Rīga – Dubaija/Maskata.
Omānas sultanāta galvaspilsēta ar koncentrētu, izteiktu arābu kultūras gaisotni – Maskata. Omānas paradīze Wadi Shab – upes izgrauzts kanjons ar augstām klintīm, starp kurām paslēpušās palmu oāzes un smaragdzaļi baseini. Karsta veidojums Bimmah Sinkhole jeb Zilais caurums. Omānas senā galvaspilsēta Nizva – dārglietu un amatniecības centrs ar iespaidīgu cietoksni un kolorītāko tirgu sultanātā. Omānas augstākā virsotne Jebel Shams (3075 m v.j.l.). Grandiozais Wadi Ghul – Omānas Lielais kanjons. Lidojums Maskata – Khasab. Kruīzs ar arābu tradicionālo laivu dhow gar gleznaino Musandamas piekrasti un līčiem, vērojot delfīnus un, iespējams, skaistākās ainavas Omānā. Kosmopolītiskā, pārsteigumiem pilnā un mūžam mainīgā Dubaija, kur mūsdienu arhitektūras brīnumi sadzīvo ar senajiem Vēja torņu namiem. Apvienoto Arābu Emirātu bagātākais emirāts Abū Dabī, kas, sekojot Dubaijas piemēram, ķēries klāt utopisku projektu radīšanai, iemantojot iesauku Arābijas dārgakmens. Marmorā spīdošā Sheikh Zayed Mosque – viena no lielākajām un skaistākajām mošejām pasaulē! Berberu apmetne, vēderdejas un tuksneša kāpas saulrietā. Sharjah – viens no interesantākajiem emirātiem, AAE kultūras galvaspilsēta. 2 atpūtas dienas Dubaijā – Persijas līča pludmales vai iepirkšanās ekspedīcija Dubaijas leģendārajos duty free lielveikalos.
Lidojums Dubaija – Rīga.
Nākamais ceļojums ne agrāk kā 2022. gadā!


Pērc ceļojumu
tiešsaistē
IMPRO birojā Merķela ielā 13-122 Rīgā: nāc ciemos, zvani pa tālruni 67221312 vai sūti rakstisku pieteikumu uz impro@impro.lv un veic maksājumu caur i-banku! Impro bankas rekvizīti
pie IMPRO sadarbības partneriem Latvijā.

Ceļojumu konsultants: Jānis Kreicbergs
Ceļojumu konsultants atbild tikai uz jautājumiem par ceļojumu saturu.
Tālrunis: 67507196 E-pasts: janis@impro.lv

Tevi varētu interesēt arī šie piedāvājumi

€1945.00

NO KAUKĀZA KALNIEM LĪDZ KASPIJAS JŪRAI - NEIZZINĀTĀ IRĀNA, AZERBAIDŽĀNA, ARMĒNIJA UN GRUZIJA

vietu skaits: >7
datums: 08.09. - 21.09.
Skatīt
€1295.00

ANTĪKĀS PASAULES ŠEDEVRU UN KRĀSAINO DABAS BRĪNUMU ZEME JORDĀNIJA

vietu skaits: >7
datums: 11.10. - 19.10.
Skatīt
€1295.00

ANTĪKĀS PASAULES ŠEDEVRU UN KRĀSAINO DABAS BRĪNUMU ZEME JORDĀNIJA

vietu skaits: >7
datums: 05.11. - 13.11.
Skatīt
€1245.00

ARĀBU EMIRĀTI - DUBAIJA, ABŪ DABĪ UN ŠARDŽA

vietu skaits:   1
datums: 11.11. - 19.11.
Skatīt