NESKARTĀ DABA DONAVAS DELTĀ UN RUMĀNIJAS KONTRASTI

€995.00
Transports:
Ceļojuma tips:
datums: 31.08. - 12.09.
ilgums: 13 dienas
vietu skaits: >7
Ceļojuma apraksts Lejupielādēt aprakstu

Pirkt tiešsaistē

Rumānijā atrodamas daudzas apbrīnojamas ainavas – kalnu serpentīni, dubļu vulkāni, karsta alas, sālsezeri, Donavas delta... Daudzveidīga atpūta kolorītā vidē, baudot nacionālo viesmīlību!
Ceļazīmes cenā iekļautas vakariņas un ieejas maksa apskates objektos, degustācijas Rumānijā!
Orodea elegantās vecpilsētas apskate un ūdensprieki termālo ūdeņu kompleksā Nymphea. Meziad alas – vienas no apmeklētākajām un apbrīnojamākajām karsta alām Rumānijā, pikniks. Remetea kalvinistu baznīca. Hunedoara pils – viena no skaistākajām renesanses pilīm Eiropā, kas apvīta leģendām par dižciltīgo un drosmīgo Huņādi dzimtu. Vakariņas un atpūta, baudot vietējo ļaužu viesmīlību Cristur ciematā. Brauciens pa Rumānijas augstāko kalnu serpentīnu Transfagarsan līdz 2000 m v.j.l. atzīmei, kur paveras apburošs panorāmas skats uz Transilvānijas plašumiem. Iespējams apmeklēt grāfa Drakulas pili Poienari Citadel. Rumānijas galvaspilsēta Bukareste – Balkānu Parīze: Parlamenta pils, Karaļa pils, plašie bulvāri, Kretzulescu baznīca un koncertu halle Atheneum. Nacionālās vakariņas populārajā rumāņu restorānā Carul cu Bere. Rumānijas lielākās ostas pilsētas Konstantas vēsturiskā centra apskate. Iespējama pelde Melnajā jūrā. Enisalas dženoviešu cietoksnis ar lielisku panorāmu pār Razelmas ezeru. Donavas delta – lielākais no Rumānijas dabiskajiem rezervātiem ir unikāls ar bioloģisko daudzveidību, floru, faunu un arī vietējiem iedzīvotājiem, kas apdzīvo šo reģionu (UNESCO). Ceļošana ar motorlaivām Donavas deltas teritorijā pa nebeidzamiem kanāliem, ezeru virknēm, vecticībnieku ciemats Latea kāpā, brauciens ar zirgu pajūgu uz senāko mežu deltas teritorijā platlapju rezervāta kāpās, atpūta un dzīvošana Crisan ciematā. Ģeoloģijas fenomens – dubļu vulkāni, kuri atrodas Rumānijas tektonisko svārstību epicentrā Bercā. Rumānijas karaliskās ģimenes vasaras rezidence Sinaia Peles. Viegls pārgājiens uz ūdenskritumu Brašovas apkārtnē ar pikniku. Pastaiga vēsturiskās tirgoņu pilsētas Brašovas vēsturiskajā centrā. Senākā cisterciešu būvētā Prežmeras baznīca un Saceles ciemats. Gardas pusdienas no strauta forelēm Albotā. Bijusī Transilvānijas galvaspilsēta, saukta par sakšu pilsētu – Sibiu. Ārstnieciski relaksējoša pelde sālsezeros Ocna Sibiului. Nozīmīgākā kalvinistu baznīca un reģiona Kalotaszeg savdabīgā arhitektūra ciematā Vistea. Izcilā Beltiug reģiona vīna degustācija un vakariņas. Kolorītā Satu Mare pilsētiņa un ardievas Rumānijai!
Nākamais ceļojums ne agrāk kā 2022. gadā! 


Pērc ceļojumu
tiešsaistē
IMPRO birojā Merķela ielā 13-122 Rīgā: nāc ciemos, zvani pa tālruni 67221312 vai sūti rakstisku pieteikumu uz impro@impro.lv un veic maksājumu caur i-banku! Impro bankas rekvizīti
pie IMPRO sadarbības partneriem Latvijā.

Ceļojumu konsultants: Agrita Rūtiņa
Ceļojumu konsultants atbild tikai uz jautājumiem par ceļojumu saturu.
Tālrunis: 67213699 E-pasts: agrita@impro.lv

Tevi varētu interesēt arī šie piedāvājumi

€995.00

EIROPAS DIENVIDU KRASTS – NO LISABONAS LĪDZ ANDALŪZIJAI CAURI ALGARVEI UN GIBRALTĀRAM

vietu skaits:   6
datums: 18.09. - 26.09.
Skatīt
€995.00

KAUKĀZA SKAISTUMA GŪSTĀ – GRUZIJA, ARMĒNIJA

vietu skaits: >7
datums: 19.08. - 29.08.
Skatīt
€975.00

ŠVEICES LIELAIS LOKS

vietu skaits:   2
datums: 04.08. - 11.08.
Skatīt
€975.00

SARDĪNIJA UN MEŽONĪGĀ SKAISTULE KORSIKA

vietu skaits: >7
datums: 12.09. - 20.09.
Skatīt