NEDĒĻA PIE GLEZNAINĀ MADŽORES EZERA ITĀLIJĀ

€675.00
Transports:
Ceļojuma tips:
datums: 26.07. - 02.08.
ilgums: 8 dienas
vietu skaits:   5
Ceļojuma apraksts Lejupielādēt aprakstu

Pirkt tiešsaistē

Madžores ezers – otrais lielākais Augšitālijas ezers ar maigu Vidusjūras klimatu, kuram pateicoties, ezera krastos aug dateles, olīvas, granātāboli, augustā zied mirtes. Visapmeklētākā vieta ir līcis starp Palanzu un Strēzu, kur atrodas pludmales un skatam paveras Borromeo salas. Strēza – skaistākā pilsētiņa ezera krastā ar zaļojošiem dārziem, lepnām vasarnīcām, vecpilsētas līkumotajām ieliņām, kuru malās rindojas daudzas trattoria, bodītes un Bar vai Caffé, izplatot burvīgu kafijas aromātu.

Lidojums Rīga – Milāna – Rīga.
Piedāvājam iespēju 7 naktis pavadīt 3* viesnīcā Boston (www.hotelbostonstresa.com), kas atrodas 5 minūšu gājienā no Strēzas un 100 m no ezera. Savu atpūtu dažādot varēsiet ar ekskursiju programmu pieredzējuša IMPRO gida vadībā, izvēloties ekskursijas par papildu samaksu: Madžores ezera Borromeo salu – Isola Madre, Isola Bella – pasakainie dārzi, pusdienu pauze nelielajā Isola dei Pescatori (Zvejnieku sala). Lugāno Dieva auss itāliskajā Šveicē, Raiņa un Aspazijas trimdas vieta Kastaņola. Šveices šokolādes ražotne Alprose, muzejs – degustācija. Komo ezers kā dzidrs, viegls kokteilis, kurā sajaucies labākais no vecās Eiropas vidienes – miers, elegance un dabisks dzīvesprieks. Krāšņu, gleznainu dārzu ieskautā Villa Carlotta. Itāļu ekonomikas un modes galvaspilsēta Milāna: La Scala, Doms. Villa Taranto botāniskais dārzs – krāsu, formu, dažādu augu harmonija, ezera eksotiskā rota. Monte Mottarone – brauciens kalnā (1491 m v.j.l.) un skats uz Alpu kalnu ieskauto Madžores ezeru un tā izsmalcinātajām saliņām.


Pērc ceļojumu
tiešsaistē
IMPRO birojā Merķela ielā 13-122 Rīgā: nāc ciemos, zvani pa tālruni 67221312 vai sūti rakstisku pieteikumu uz impro@impro.lv un veic maksājumu caur i-banku! Impro bankas rekvizīti
pie IMPRO sadarbības partneriem Latvijā.

Ceļojumu konsultants: Agrita Rūtiņa
Ceļojumu konsultants atbild tikai uz jautājumiem par ceļojumu saturu.
Tālrunis: 67213699 E-pasts: agrita@impro.lv

Tevi varētu interesēt arī šie piedāvājumi

€675.00

ATPŪTA ANDALŪZIJAS VIDUSJŪRAS PIEKRASTĒ

vietu skaits:   5
datums: 03.10. - 10.10.
Skatīt
€675.00

ANDALŪZIJAS ZELTA TRIJSTŪRIS SEVIĻA, KORDOVA, GRANADA

vietu skaits: >7
datums: 17.10. - 21.10.
Skatīt
€675.00

PA EIROPAS DAUDZKRĀSAINAJIEM ALPIEM

vietu skaits: >7
datums: 26.06. - 03.07.
Skatīt
€660.00

ALPU KALNOS PIE TRĪS VALSTU ROBEŽĀM

vietu skaits:   4
datums: 18.07. - 26.07.
Skatīt