VIDZEMES AUGSTIENE GARDĒŽIEM KOPĀ AR INESI ROZI

€98.00 Izpārdots
Transports:
Ceļojuma tips:
datums: 18.07. - 19.07.
ilgums: 2 dienas
vietu skaits:   0
Ceļojuma apraksts Lejupielādēt aprakstu

Koka mīlestības izpausmes Namdara darbnīcā, par kokamatniecības popularizēšanu šī vieta ieguvusi Latviskā mantojuma zīmi. Suntažu luterāņu baznīca. Pusdienu pauze Šūpoļu parkā. S. Eizenšteina komunikāciju centrs Ķeipenē. Ķeipene tiek dēvēta par Latvijas kinovēstures galvaspilsētu. Ķeipenes dzelzceļa stacijā Ogres novadā izveidota pasaulē vienīgā publiski apskatāmā ekspozīcija, kura veltīta kinomākslas dižgaram, režisoram Sergejam Eizenšteinam. Pēcpusdienas kārumi Ķeipenes piparkūku studijā. Ķeipeniešu gardās piparkūkas ir veidotas ar dabīgajām suliņām, t. i., tajos nav pārtikas krāsvielu, kas ir šī uzņēmuma galvenā atšķirība no pārējiem, kas nodarbojas ar piparkūku cepšanu. Dullā Daukas jeb Aderkašu skatu tornis Ogres upes senlejā. Ogres upes senkrastā atrodas rakstnieka bērnības ganu gaitu mājas Zvaniņi, pie kurām ozolu un bērzu birzī Tautas dzejnieks Imants Ziedonis ar domubiedriem izveidoja Dullā Daukas taku ar īpašiem akmeņiem, uz viena no kuriem ir uzraksts Dullais Dauka. Dzīves līkloču minēšana, mazas vakariņas un pašbrūvētu dzērienu degustācija Tiltiņos kopā ar vecāko laborantu Mārci Feldbergu. Apaļās mājas saimnieks, nostājies uz savas ideālās garšas meklējumu takas, baudu ar šķidrumiem maisa un gaida viesus, kas baudīt grasās! Mazs ieskats Ērgļu pilsētas vēsturē un šodienā.
Krāsu gamma un ideju pārpilnība SIA
Mailīšu fabrikā. Fabrikas dibinātāja Ilze Mailīte iegādājās Latvijā pirmās programmējamās stelles, kuras ražotas Somijā. Ilze saka: programmējam sevi uz nākotni, atstājot pagātni kā labu un stabilu pamatu! Svētdienas rīts ar pankūkām Rūdolfa Blaumaņa Brakos. Lauku saimniecība Jāņkalni Kāla ezera krastā. Konfektes, sulas, ievārījumi un krūmmelleņu stādi. Tā ir ģimenes saimniecība, kurā nu jau trīs paaudzes ar aizrautību īsteno dažādas idejas, lai varētu dzīvot veselīgi, gardi un pilnvērtīgi. Vienīgā atšķirība ir tā, ka viņi to daram ar lielāku vērienu, lai savos sasniegumos un darba augļos varētu dalīties arī ar mums. Kazu siers z/s Līvi un nelielas pusdienas. Klīst runas, ka mutīgais saimniecības īpašnieks Raimonds ir Minhauzena tuvs radinieks. Nu jau visiem pazīstamā siera Labrīt autors. Latviešu tradicionālo mūzikas instrumentu ekspozīcija Skaņumājas Krapes muižā.


Pērc ceļojumu
IMPRO birojā Merķela ielā 13-122 Rīgā: nāc ciemos, zvani pa tālruni 67221312 vai sūti rakstisku pieteikumu uz impro@impro.lv un veic maksājumu caur i-banku! Impro bankas rekvizīti
pie IMPRO sadarbības partneriem Latvijā.

Ceļojumu konsultants: Uldis Klepers
Ceļojumu konsultants atbild tikai uz jautājumiem par ceļojumu saturu.
Tālrunis: 67507216 E-pasts: uldis@impro.lv

Tevi varētu interesēt arī šie piedāvājumi

€105.00

SĀMSALA AR SPA

vietu skaits: >7
datums: 14.11. - 15.11.
Skatīt
€85.00

TALLINA UN APKĀRTNE

vietu skaits: >7
datums: 12.12. - 13.12.
Skatīt
€73.00

IGAUNIJAS ŪDENSKRITUMI

vietu skaits: >7
datums: 10.10. - 11.10.
Skatīt
€72.00

LIETUVAS ČETRAS GALVASPILSĒTAS

vietu skaits: >7
datums: 24.10. - 25.10.
Skatīt