KĀJĀM TĀLAJĀ LATGALĒ

Dosimies baudīt Latgales ainavas burvību tās tālākajos nostūros. Apmeklēsim dažas zināmas un arī mazāk zināmas vietas, nelielā grupiņā izstaigāsim vairākas burvīgas dabas takas un ainaviskākajās vietās centīsimies iemūžināt neaizmirstamus skatus.

Fotopauze Ludzas pilskalnā – ezeru spoguļi un koka nami. Eversmuias taka, kas vijas gar gleznainajiem Ilžas (Ludzas) upītes krastiem, pa veco Eversmuižas parku, gar Sv. Andreja katoļu baznīcu un muižas ēkām līdz Felicianovas muižai un dzirnavām. Stāsts par filmēšanas tradīcijām Zilupes novadā. Pikniks Ilgas un Jurija Ivanovu meloņu dārzā. Tas šķiet neticami, bet Zilupē iespējams nogaršot tepat audzētas melones un arbūzus un uzzināt, kā mūsu platuma grādos iespējams izaudzēt šos dienvidu augļus. Istras pauguraines dabas parks un apkārtnes sakrālais mantojums, ainavas baudīšana no skatu torņa – krāšņais apvidus, neliela pastaiga un fotopauze. Grebļa kalns – unikāla vieta Latvijā, kur starp diviem ezeriem Pintu un Šešku stiepjas 5,4 km gara osu grēda, kas vietām paceļas līdz pat 30 m virs ezera līmeņa. Taka ved pa kalna virsotni, kas ir tikai no 1 līdz 7 m plata, un apkārt ļoti stāvas kalna nogāzes, bet kalna pamatne – no 50 līdz 150 m plata. Sajūta nedaudz sirreāla, dodoties pa kalna muguru, kad galvu reibinoši stāvās nogāzes pakājē dus neparastas krāsas ezeri. Šaurās osu grēdas galos atrodas senie Meikšānu un Kausa pilskalni. Adamovas dabas taka paver lielisku skatu uz skaisto Daugavu – tā vijas pa tumšu un vecu nogāžu mežu, ik pa brīdim paverot logu uz Daugavas upi, kura šeit, Krāslavā, ir īpaši skaista un nepieradināta. Daugavas loku posms ar atsevišķiem pastaigu posmiem, skatu tornis Vasargališķos, pastaiga uz vietu, kur savulaik tapusi 10 latu banknotes skice, Daugavas loku kraujas un sānu gravas. Markovas pilskalns.


Pērc ceļojumu
tiešsaistē
IMPRO birojā Merķela ielā 13-122 Rīgā: nāc ciemos, zvani pa tālruni 67221312 vai sūti rakstisku pieteikumu uz impro@impro.lv un veic maksājumu caur i-banku! Impro bankas rekvizīti
pie IMPRO sadarbības partneriem Latvijā.

Ceļojumu konsultants: Uldis Klepers
Ceļojumu konsultants atbild tikai uz jautājumiem par ceļojumu saturu.
Tālrunis: 67507216 E-pasts: uldis@impro.lv

Tevi varētu interesēt arī šie piedāvājumi

€90.00

PA JŪRTAKU KURZEMES KRASTĀ

vietu skaits: >7
datums: 04.07. - 05.07.
Skatīt
€90.00

IGAUNIJAS INDUSTRIĀLAIS MANTOJUMS

vietu skaits: >7
datums: 15.08. - 16.08.
Skatīt
€90.00

HĪJUMĀ LEĢENDU UN BĀKU TŪRE

vietu skaits: >7
datums: 01.08. - 02.08.
Skatīt
€90.00

NEMUNAS IELEJAS PILIS UN BIRŠTONAS KŪRORTS

vietu skaits: >7
datums: 03.10. - 04.10.
Skatīt