BRĪVDIENAS MADRIDĒ UN APKĀRTNĒ

€695.00
Transports:
datums: 13.09. - 17.09.
ilgums: 5 dienas
vietu skaits: >7
Ceļojuma apraksts Lejupielādēt aprakstu

Pirkt tiešsaistē

Madride – Spānijas karaļvalsts galvaspilsētā var skatīt gan mauru laikmeta austrumniecisko noskaņu, gan tvert franciskās Burbonu izjūtas vai vienkārši baudīt la Castellana mūsdienīgo dzīves ritmu. Toledo – senā Spānijas galvaspilsēta, kur savulaik vienuviet mierīgi līdzāspastāvēja kristiešu, musulmaņu un ebreju kultūras.
Visas naktis vienā 4* viesnīcā Melia Avenida de America!

Lidojums Rīga – Madride – Rīga.
Madride – mūsdienu Spānijas galvaspilsēta, kura atrodas pašā valsts vidienē. Pilsētā ir trīs galvenās daļas: Madrides vecpilsētā redzama izteikta vēsturiskā saistība ar mauru laikiem, Burbonu Madridē jūtami saglabājusies karaliskās dinastijas saistība ar Franciju, bet La Castellana gan dzīves ritma, gan arhitektūras jomā tiek uzskatīta par pilsētas modernāko daļu. Vēsturiskā Plaza Mayor un slavenie Saules vārti jeb Puerta del Sol, no kuriem aizsāk skaitīt Spānijas karalistes ceļu kilometrus. Greznā karaļpils – Palacio Real un Almudenas katedrāle; Retiro parks un iespēja apmeklēt Prado mākslas galeriju. San Lorenzo de El Escorial klosterpils un kritušo ielejas Svētais krusts. Segovijas vecpilsētas apskate un romiešu akvedukts. Toledo – senā Spānijas galvaspilsēta, kura atrodas Taho upes ielokā. Mūsdienās Toledo ir saglabājušās senās metālkalēju un ieroču meistaru tradīcijas. Iepazīsim spāņu vīnus, apmeklējot Finca los Alijares vīna darītavu.


Pērc ceļojumu
tiešsaistē
IMPRO birojā Merķela ielā 13-122 Rīgā: nāc ciemos, zvani pa tālruni 67221312 vai sūti rakstisku pieteikumu uz impro@impro.lv un veic maksājumu caur i-banku! Impro bankas rekvizīti
pie IMPRO sadarbības partneriem Latvijā.

Ceļojumu konsultants: Ilze Neikena
Ceļojumu konsultants atbild tikai uz jautājumiem par ceļojumu saturu.
Tālrunis: 67507207 E-pasts: ilzen@impro.lv

Tevi varētu interesēt arī šie piedāvājumi

€695.00

BRĪVDIENAS LISABONĀ UN APKĀRTNĒ

vietu skaits: >7
datums: 07.08. - 11.08.
Skatīt
€695.00

BRĪVDIENAS LISABONĀ UN APKĀRTNĒ

vietu skaits: >7
datums: 06.11. - 10.11.
Skatīt
€695.00

ITĀLIJAS BALTĀ PARADĪZE APŪLIJA – BAUDAI UN ATPŪTAI

vietu skaits:   6
datums: 20.09. - 27.09.
Skatīt
€695.00

TOSKĀNAS KRĀSAS UN ITĀLIJAS RIVJĒRA

vietu skaits: >7
datums: 06.09. - 13.09.
Skatīt