VIDUSJŪRAS ELIKSĪRS ZIEMEĻKIPRĀ

€695.00 Izpārdots
Transports:
datums: 17.04. - 24.04.
ilgums: 8 dienas
vietu skaits:   0
Ceļojuma apraksts

Viesnīca 4* ar brokastīm un vakariņām pie Vidusjūras, 3 ekskursijas (pusdienas iekļautas),  3 brīvas dienas atpūtai vai papildu ekskursijām, veselības apdrošināšana!

Kipras sala – sengrieķu leģenda vēsta, ka Kipras salas krastos no jūras putām dzimusi mīlas un skaistuma dieviete Afrodīte. Tāpēc Kipru dēvē par Afrodītes salu, kur atpūtnieki ierodas meklēt skaistumu un izdziedēt salauztas sirdis. Pateicoties salas brīnišķīgajam klimatam un 320 saulainām dienām gadā, Kipru dēvē par Vidusjūras pērli. Kirēnija – kalnu ieskauta pilsētiņa ar seniem namiem, masīvu cietoksni un gleznainu ostu, kur noenkurojušās jahtas, zvejnieku laivas un seni burinieki. Buffavento – viena no trim Ziemeļkiprā esošajām cietokšņpilīm, kas agrāk pildīja aizsardzības funkciju , brīdinot iedzīvotājus par uzbrukumu no jūras. Panorāmas skati uz jūras horizontu, Kirēnijas kalnu masīvu un salas vidieni. Gleznainā Bellapais abatija. Galvaspilsēta Nikozija, kurā līdzās sadzīvo krustnešu un Osmāņu impērijas laika celtnes.

Zaļās līnijas šķērsošana kājām un Kipras arheoloģijas muzeja apskate – tas glabā vērtīgāko no antīkās Kipras dārgumiem (slavenākā no statujām -  Afrodīte no Soli). Guzelyurt jeb Skaistā zeme - viena no kulturāli bagātākajām Ziemeļkipras vietām, kas dāsna ar citrusaugiem, zemeņu laukiem, elpu aizraujošiem dabas skatiem. Pastaiga pa citrusu augļu dārzu un iepazīšanās ar citrusu audzēšanas īpatnībām. Ortodoksālā Sv.Mamas baznīca mūsdienās pārveidota par ikonu muzeju, bet senas karalistes galvaspilsēta Soli ir kā atgriešanās Romas impērijas laikā .Papildus iespēja doties ekskursijās ar džipiem kalnos un uz Karpazas pussalu.


Pērc ceļojumu
IMPRO birojā Merķela ielā 13-122 Rīgā: nāc ciemos, zvani pa tālruni 67221312 vai sūti rakstisku pieteikumu uz impro@impro.lv un veic maksājumu caur i-banku! Impro bankas rekvizīti
pie IMPRO sadarbības partneriem Latvijā.

Ceļojumu konsultants: Guna Kalna
Ceļojumu konsultants atbild tikai uz jautājumiem par ceļojumu saturu.
Tālrunis: 67507217 E-pasts: guna@impro.lv

Tevi varētu interesēt arī šie piedāvājumi

€695.00

VIDUSJŪRAS ELIKSĪRS ZIEMEĻKIPRĀ

vietu skaits:   2
datums: 11.04. - 18.04.
Skatīt
€695.00

BRĪVDIENAS LISABONĀ UN APKĀRTNĒ

vietu skaits: >7
datums: 07.08. - 11.08.
Skatīt
€695.00

BRĪVDIENAS MADRIDĒ UN APKĀRTNĒ

vietu skaits: >7
datums: 13.09. - 17.09.
Skatīt
€695.00

REINAS UN MOZELES IELEJAS, LUKSEMBURGA UN ZIEMEĻU VENĒCIJA BRIGE

vietu skaits: >7
datums: 04.08. - 09.08.
Skatīt