INDONĒZIJA AR GLEZNAINO NUSA PENIDAS SALU UN JAUNO GADU BALI

€2295.00 Izpārdots
Transports:
datums: 22.12.2019 - 05.01.2020
ilgums: 15 dienas
vietu skaits:   0
Ceļojuma apraksts Lejupielādēt aprakstu

Lidojums Rīga – Džakarta.
Pārlidojums uz Džokjakartu. Āzijas brīnums Borobudurs – lielākais budistu templis pasaulē. Vecākais hinduistu tempļu komplekss Indonēzijā un kūpoši vulkāniski krāteri – Dieng Plateau. Dienga plato Krāsainais ezers ar sirreālu ūdens nokrāsu. Sultānu pilsēta Džokjakarta. UNESCO Pasaules kultūras mantojuma sarakstā iekļautais mītiskais Prambanana hinduistu tempļu komplekss. Kaut gan 8. gs. celtais Candi Sewu  ir viens no lielākajiem budistu tempļu kompleksiem pasaulē, tūristi tomēr to vēl nav atklājuši.
Lidojums uz Denpasaru (Bali salu).
Kuģītis uz Nusa Penidas salu. Nusa Penidas sala – viens no Indonēzijas noslēpumiem, kas aizrauj ceļotāju sirdis saviem gleznainajiem dabas skatiem, simpātiskajām pludmalēm un varenajām piekrastes klinšu ainavām, kurām nav līdzīgu Indonēzijas salu arhipelāgā. Piekrastes klinšu baseins Angels Billabong un Broken Beach, kur okeāns izveidojis karsta kriteni ar iespaidīgu klinšu arku. Nusa Penidas slavenākā pastkarteKelingking Beach, kuru mēdz saukt arī par Tiranozaura pludmali, jo tās kreisajā pusē masīva klints stipri atgādina karaliskā tiranozaura galvu. Teletūbiju kalni, kur zaļo pakalnu ainava atgādina slaveno bērnu TV seriālu. Tūkstošs salu skatu laukums (Pulau Seribu) – iespaidīgākais panorāmas skats Nusa Penidā ar izrobotām klintīm un saliņām. Atuh Beach un Diamond Beach – gleznains Nusa Penidas stūrītis, kur varenas klintis un klinšu saliņas ieskauj divas balto smilšu pludmales.
Kuģītis uz Bali salu.
Ekskursijas Bali salā, vērojot rīsu terases, palmu ieskautas pludmales, vulkānus, zemūdens valstību, hinduistu tempļus, lietus mežus un Bali kultūras šovus. Ubud Bali salas kultūras centrs un slavenās rīsu terases. Tanah Lot okeāna templis, kurš jau kļuvis par salas simbolu un izdaiļo tūristu pastkartītes. Pērtiķu vērošana Svētā Pērtiķu meža džungļos. Senais karaļu dārzs Taman Ayun. Pura Besakih – Bali Mātes templis. Gunung Agung vulkāns.  Slavenākā Bali skatu kartiņaUlun Danu Bratan peldošais templis. Batur vulkāna un Batur ezera ainavas. Bali Valdnieku ieleja Gunung Kawi – mistiskās un laikmetu līkločos aizmirstās karaļu kapenes. Viena no nozīmīgākajām svētvietām Bali salā – Pura Tira Empul templis ar svētavota baseiniem. Goa Gajah jeb Ziloņu ala – 10. gs. klintī veidota svētnīca, kuras ieeju rotā filigrāni kalta akmens siena. Jaungada svinības un 4 atpūtas dienas Ēdenes dārzā – tropiskajā Bali salā.
Lidojums Denpasara – Rīga.


Pērc ceļojumu
IMPRO birojā Merķela ielā 13-122 Rīgā: nāc ciemos, zvani pa tālruni 67221312 vai sūti rakstisku pieteikumu uz impro@impro.lv un veic maksājumu caur i-banku! Impro bankas rekvizīti
pie IMPRO sadarbības partneriem Latvijā.

Ceļojumu konsultants: Jānis Kreicbergs
Ceļojumu konsultants atbild tikai uz jautājumiem par ceļojumu saturu.
Tālrunis: 67507196 E-pasts: janis@impro.lv

Tevi varētu interesēt arī šie piedāvājumi

€2195.00

MJANMAS DĀRGUMI - SENĀ BIRMA

vietu skaits: >7
datums: 11.11. - 22.11.
Skatīt
€2195.00

JAUNAIS GADS BORNEO SALĀ AR ATPŪTU PIE KLUSĀ OKEĀNA UN SINGAPŪRU

vietu skaits: >7
datums: 23.12.2020 - 04.01.2021
Skatīt
€2445.00

ĶĪNAS SIMFONIJA

vietu skaits: >7
datums: 19.10. - 04.11.
Skatīt
€2095.00

STARP INDIJAS UN KLUSO OKEĀNU - BORNEO UN BALI SALAS

vietu skaits: >7
datums: 09.11. - 23.11.
Skatīt