EKVADORA UN NOBURTĀS GALAPAGU SALAS

€3995.00 Izpārdots
Transports:
datums: 20.01. - 03.02.
ilgums: 15 dienas
vietu skaits:   0
Ceļojuma apraksts

Lidojums Rīga – Kito.
Ekvadoras galvaspilsētas Kito vecpilsētā dominē zeltā mirdzošas koloniālā perioda baznīcas, kam fonā – sniegiem klātas vulkānu virsotnes. Papallakta karstie vulkāniskie avoti. Amazones baseina džungļi – viens no Dienvidamerikas simboliem, kur mazajai Ekvadorai arī ticis neliels gabaliņš no lielā pīrāga. Kalnu kūrortpilsētiņa Banosa. Pastazas aiza un iespaidīgais Velna ūdenskritums jeb Pailon del Diablo.
Chimborazo nacionālais parks ar Vulkānu alejas skatiem, vikunju bariem un sniegoto Chimborazo (6263 m) – augstāko vulkānu Ekvadorā un augstāko kalnu pie ekvatora, kura virsotne vienlaikus ir arī tālākais punkts no Zemes centra.
Gleznainais Laguna Quilotoa krātera ezers ar zilganzaļajiem ūdeņiem veido vienu no skaistākajiem skatiem Ekvadorā. Savdabīgais Canon del Rio Toachi kanjons. Pujili ciematiņā svētdienās norisinās viens no kolorītākajiem indiāņu tirdziņiem valstī. Ekvadoras pastkarte – Kotapaksi (Cotopaxi) nacionālais parks, kurā starp kalnu un vulkānu ainavām izceļas sniegotais Kotapaksi vulkāns. Limpiopungo lagūna, kuras ūdeņos skaidrā laikā spoguļojas Kotapaksi vulkāns. Ekvatora līnija un Mitad del Mundo piemineklis.
Lidojums uz Santa Cruz salu Galapagu arhipelāgā.
Galapagu salas – vulkānisku salu arhipelāgs Klusajā okeānā un Zemes evolūcijas brīnums, kuru slavenu padarīja Čārlzs Darvins un viņa teorija. Pateicoties unikālajai fauna un florai, arhipelāgs sākotnēji tika nosaukts par Noburtajām salām, bet vēlāk par godu tā slavenākajiem iemītniekiem milzu bruņurupučiem pārdēvēts par Galapagu salām. Ātrlaiva uz Isabelas salu.
Iespaidīgais Sierra Negra vulkāns – otrs lielākais krāteris pasaulē, kura zaļās sienas kontrastē ar piķa melno krātera grīdu.
Volcan Chico vulkāns ar draudīgiem lavas laukiem un krāsainiem krāteriem liek justies kā uz citas planētas – laipni lūgti uz Mēness! Isabelas sāls lagūnas, kuras iecienījuši graciozie Galapagu flamingi. Las Tintoreras arhipelāgs ir viena no labākajām snorkelēšanas vietām pasaulē – parasti var novērot Galapagu haizivis, bruņurupučus un rajas. Las Tintoreras lavas klinšu salu apdzīvo Galapagu pingvīni, jūras lauvas, zilkāju sullas (blue-foot bobbies) un mazās godzillas – jūras iguānas. Concha de Perla līcītis, kur bieži var peldēt kopā ar pingvīniem un jūras lauvām. Ātrlaiva uz Santa Cruz salu.
El Chato rezervāts – labākā vieta arhipelāgā, kur vērot milzīgos Galapagu bruņurupučus. Santa Cruz salas vulkāniskais mantojums – Los Gemelos dvīņu krāteri un El Chato lavas tuneļi-alas. Čārlza Darvina centrā kopš 1959. g. zoologi strādā, lai arhipelāgā saglabātu Galapagu bruņurupuču populāciju. Tortuga Bay līcis ar Playa Brava – viena no skaistākajām arhipelāga balto smilšu pludmalēm, kur sauļojas jūras iguānas, jūras lauvas un pelikāni. Brīva diena Santa Cruz salā atpūtai vai iespēja doties dienas kruīzā uz San Bartolome salu. San Bartolome sala – Mēness ainavu lavas lauki, vulkānu krāteri, pingvīnu kolonija un visslavenākais skats Galapagu salās ar Mēness formas dvīņu līčiem, ikonisko Pinnacle Rock klinti un draudīgo Santiago salu fonā.
Lidojums Santa Cruz – Guayaquil – Rīga.

Nākamais ceļojums ne agrāk kā 2021. gadā!


Pērc ceļojumu
IMPRO birojā Merķela ielā 13-122 Rīgā: nāc ciemos, zvani pa tālruni 67221312 vai sūti rakstisku pieteikumu uz impro@impro.lv un veic maksājumu caur i-banku! Impro bankas rekvizīti
pie IMPRO sadarbības partneriem Latvijā.

Ceļojumu konsultants: Jānis Kreicbergs
Ceļojumu konsultants atbild tikai uz jautājumiem par ceļojumu saturu.
Tālrunis: 67507196 E-pasts: janis@impro.lv

Tevi varētu interesēt arī šie piedāvājumi

€3975.00

ARGENTĪNA UN BRAZĪLIJA AR IELŪKOŠANOS ČĪLĒ UN URUGVAJĀ

vietu skaits: >7
datums: 17.11. - 30.11.
Skatīt
€3445.00

SENĀ INKU ZEME PERU AR VARAVĪKSNES KALNU

vietu skaits: >7
datums: 20.10. - 02.11.
Skatīt
€4600.00

EKSPEDĪCIJA UZ MĒNESI UN MARSU 3 – NEIZZINĀTĀ ARGENTĪNA GAR ANDU KALNIEM UN ČĪLES ROBEŽU

vietu skaits: >7
datums: 12.03.2021 - 28.03.2021
Skatīt
€4895.00

PERU, BOLĪVIJA UN ČĪLE AR AMAZONES DŽUNGĻIEM – NO MAČU PIKČU LĪDZ DIENVIDAMERIKAS DABAS BRĪNUMIEM ANDU KALNOS

vietu skaits: >7
datums: 09.11. - 25.11.
Skatīt