ANTARKTĪDAS UN DIENVIDAMERIKAS KRUĪZS AR ARGENTĪNU, ČĪLI, URUGVAJU, UGUNSZEMI, FOLKLENDU SALĀM UN HORNA RAGU

Ierobežoto vietu dēļ iesākām pieteikties līdz 1. jūlijam.  Kruīza eksursijas jau iekļautas cenā.

Lidojums Rīga – Buenosairesa.
16 dienu luksusa kruīzs pa Magelāna jūrasceļu gar gleznaino Argentīnas un Čīles piekrasti līdz pat Horna ragam un tālāk uz ledus kontinentu – Antarktīdu. Argentīnas galvaspilsēta Buenosairesa – pilsētas rātsnams un prezidenta pils, viena no platākajām ielām pasaulē – 9. jūlija avēnija. Buenosairesas priekšpilsētas atklāj, kāpēc pilsētu mīļi dēvē par Latīņamerikas Parīzi. Evitas Peronas atdusas vieta. Elegantā Urugvajas galvaspilsēta ar jūtamu Eiropas ietekmi arhitektūrā un kultūrā – Montevideo. Folklendu salu galvaspilsēta ar izteiktu Pasaules malas gaisotni Stanley: zilo vaļu kaulu arka, Kristus baznīcas katedrāle, sarkanās britu būdiņas, kuģu vraki un pingvīni... daudz pingvīnu. Bluff Cove līcītis Folklendu salās, kuru okupējuši 3000 Gentoo pingvīni un viesmīļiem līdzīgie Antarktīdas karaliskie pingvīni. Jūrasbraucēju lielais izaicinājums Drake Passage – šaurums, kas atdala Dienvidameriku no Antarktīdas. Antarktīda – Aisbergu valstība un Mūžīgā sasaluma zeme ir planētas skarbākā un dārgākā vieta, kur kruīzs komfortablā veidā ļauj ieskatīties šajā ledus kontinentā un iepazīt tā bagātīgo dzīvnieku pasauli. Paulet sala, kuru par mājām sauc daži miljoni Adelie pingīnu. Elephant Island – ar sniegotiem kalniem un ledājiem klāta Antarktīdas sala, kas 1916. gadā ļāva izglābties 28 vīriem pēc Šekltona ekspedīcijas kuģa Endurance bojāejas. Neapdzīvotu salu grupa starp Orleānas un Bismarka jūras šaurumiem – Palmer Archipelago, kuru sauc arī par Antaktīdas arhipelāgu un ko 1898. gadā atklāja Žerlaša vadītā beļģu ekspedīcija. Savulaik vaļu mednieku, tagad polāro staciju iecienītais Danco Coast – milzīgām ledāju sienām klāts stāvu kalnu krasts, kas tika nosaukts pa godu beļģu ekspedīcijas laikā mirušajam leitnantam Emile Danco. Antarctic Sound līcis ir bagāts ar dreifējošiem aisbergiem un Antarktīdas dzīvnieku pasaules pavalstniekiem – pingvīniem, jūras lauvām, vaļiem, jūras ziloņiem un roņiem.
Horna rags ir Dienvidamerikas kontinenta galējais dienvidu punkts un vieta, kur tiekas Klusais un Atlantijas okeāns – nomaldoties no Magelāna šauruma, to nejauši atklāja slavenais jūrasbraucējs sers Frānsiss Dreiks. Ushuaia – Ugunszemes galvaspilsēta un vistālāk planētas dienvidos esošā pilsēta. Tierra del Fuego nacionālais parks Argentīnas Ugunszemē – Andu kalnu masīvs un Patagonijas subarktiskie meži te slēpj krāsainus kalnu ezerus un ūdenskritumus. Ledāju aleja un Beagle Channel – gleznainais šaurums nodēvēts Čārlza Darvina kuģa vārdā, kas pirmais veica ceļu pa sarežģīto kanālu apkārt Dienvidamerikas kontinentam. Puntaarenasa – Gamero laukums, Brauna pils un ekstravagantā kapsēta. Slavenais Magelāna šaurums. Magdalēnas sala – lielākā Magelāna pingvīnu kolonija Čīlē. Kruīzs gar gleznaino Dienvidčīles piekrasti, tālumā vērojot sniegotās Andu kalnu virsotnes, klintis un salas. Vecākā, neparastākā un bohēmiskākā pilsēta Čīlē – Valparaiso. Čīles galvaspilsēta Santjago.
Lidojums Santjago – Rīga.

Nākamais ceļojums ne agrāk kā 2022. gadā!


Pērc ceļojumu
IMPRO birojā Merķela ielā 13-122 Rīgā: nāc ciemos, zvani pa tālruni 67221312 vai sūti rakstisku pieteikumu uz impro@impro.lv un veic maksājumu caur i-banku! Impro bankas rekvizīti
pie IMPRO sadarbības partneriem Latvijā.

Ceļojumu konsultants: Jānis Kreicbergs
Ceļojumu konsultants atbild tikai uz jautājumiem par ceļojumu saturu.
Tālrunis: 67507196 E-pasts: janis@impro.lv

Tevi varētu interesēt arī šie piedāvājumi

€5175.00

AUSTRĀLIJA - VIENA VALSTS, TŪKSTOŠ PASAUĻU

vietu skaits:   1
datums: 18.02.2020 - 03.03.2020
Skatīt
€3375.00

ASV DIMANTU IZLASE - MEŽONĪGIE RIETUMI, KLUSĀ OKEĀNA PLUDMALES, ŅUJORKA UN NIAGĀRAS ŪDENSKRITUMS

vietu skaits: >7
datums: 25.04.2020 - 10.05.2020
Skatīt
€2550.00

MEŽONĪGIE RIETUMI

vietu skaits: >7
datums: 01.05.2020 - 13.05.2020
Skatīt
€2495.00

NO AUGSTAJIEM DEBESSKRĀPJIEM LĪDZ VARENAJIEM ŪDENSKRITUMIEM – ASV UN KANĀDA

vietu skaits: >7
datums: 11.05.2020 - 21.05.2020
Skatīt