LIELAIS MELANĒZIJAS UN POLINĒZIJAS KRUĪZS – SAMOA, AMERIKĀŅU SAMOA, TONGAS KARALISTE, FIDŽI SALU REPUBLIKA UN JAUNZĒLANDES ZIEMEĻU SALA

€5595.00 Izpārdots
Transports:
datums: 29.03. - 15.04.
ilgums: 18 dienas
vietu skaits:   0
Ceļojuma apraksts

Cenā iekļautas kajītes ar balkonu, kruīza ekskursijas, All inclusive serviss un kruīza servisa maksa.

Lidojums Rīga – Oklenda.
Polinēzijas pērle Oklenda, kas veidojusies starp seniem vulkāniem. Hauraki līcis. Pilsētas simbols Sky Tower. Rotorua – maoru kultūras un ģeotermālo aktivitāšu centrs Jaunzēlandē. Rotorua tiek dēvēta arī par sēra galvaspilsētu, jo atrodas ģeotermāli aktīvā joslā, kas ceļotājus priecē ar krāsainu iežu laukiem, fumaroliem, geizeriem, karstajiem avotiem, kūpošām pļavām un burbuļojošu dubļu krātuvēm. Pastaiga Vaimangu vulkāniskajā ielejā. Waiotapu brīnumzeme un tās slavenākie pārstāvji – Šampanieša baseins, Mēness krāteris, Mākslinieka palete, Velna tintes pods u.c. Tradicionālais hangi mielasts un maoru priekšnesums. Vaimangu vulkāniskā ieleja un brauciens ar kuģīti Rotomahana ezerā.
14 dienu ekskluzīvs kruīzs pa Melanēziju un Polinēziju ar bagātīgu programmu, All Inclusive ēdināšanu un plašām atpūtas un izklaides iespējām uz kruīza kuģa. Bay of Island – vistālāk uz ziemeļiem esošais Jaunzēlandes reģions. Kerikeri pilsēta un Jaunzēlandes vecākās ēkas, Kawiti jāņtārpiņu alas, Haruru ūdenskritums.
Melanēzijas lielākā sala Viti Levu – Fidži arhipelāga centrs, galvaspilsēta Suva. Salas vidienē ir mūžzaļš tropu mežu masīvs un visa arhipelāga augstākā virsotne Tomanivi kalns (1324 m). Viti Levu salas apskate – reģiona centrs Nadi, pastaiga tropu dārzā Garden of Sleeping giant. Sabeto dubļu vannas un karstie avoti. Sigatoka Sand Dunes jeb Sigatokas smilšu kāpu nacionālais parks, kur smilšu kāpas sniedzas 60 metru augstumā un tradicionālais Fidži ciemats.
Samoa salas ir daļa no plašās Polinēzijas, tomēr tās veido divas dažādas valstis. Upolu – neatkarīgā Samoa un tās galvaspilsēta Apia – un To Sua – lavas veidota lagūna, kur pa pazemes tuneļiem karsta kritenē ieplūst Klusā okeāna ūdeņi. Un salas trīs vislielākie un krāšņākie ūdenskritumi – Papapapaitai, Falefa un Fuipisia ūdenskritums, ASV teritorijai piederošā Tutuilas sala un Pagopago pilsēta – iespēja doties pārgājienā, ceļā mēģinot saskatīt milzu sikspārņus. Vienīgā Okeānijas monarhija – Tongas karaliste un tās krāšņākās salas – Vava`u un galvaspilsēta Nuku Alofa. Kruīza noslēgums Oklendā.
Lidojums Oklenda – Rīga. 


Pērc ceļojumu
IMPRO birojā Merķela ielā 13-122 Rīgā: nāc ciemos, zvani pa tālruni 67221312 vai sūti rakstisku pieteikumu uz impro@impro.lv un veic maksājumu caur i-banku! Impro bankas rekvizīti
pie IMPRO sadarbības partneriem Latvijā.

Ceļojumu konsultants: Ilze Neikena
Ceļojumu konsultants atbild tikai uz jautājumiem par ceļojumu saturu.
Tālrunis: 67507207 E-pasts: ilzen@impro.lv

Tevi varētu interesēt arī šie piedāvājumi

€5175.00

AUSTRĀLIJA - VIENA VALSTS, TŪKSTOŠ PASAUĻU

vietu skaits: >7
datums: 13.10. - 27.10.
Skatīt
€4795.00

LIELAIS JAUNZĒLANDES CEĻOJUMS

vietu skaits: >7
datums: 09.11. - 24.11.
Skatīt
€4795.00

LIELAIS JAUNZĒLANDES CEĻOJUMS

vietu skaits: >7
datums: 15.02.2021 - 02.03.2021
Skatīt
€3995.00

MELANĒZIJAS ODISEJA – TROPISKĀS FIDŽI UN NOSLĒPUMAINĀS VANUATU SALAS AR UGUNĪGO YASUR VULKĀNU

vietu skaits: >7
datums: 10.10. - 26.10.
Skatīt