INDOĶĪNAS VĒSTURES UN DABAS PASTKARTES – KAMBODŽA, VJETNAMA UN LAOSA

€2845.00 Izpārdots
Transports:
datums: 08.11. - 25.11.
ilgums: 18 dienas
vietu skaits:   0
Ceļojuma apraksts

Lidojums Rīga – Hanoja.
Hanoja – bijusī Ziemeļvjetnamas, tagad visas valsts galvaspilsēta ar vairāk nekā 600 pagodām un tempļiem, un komunistiskās Vjetnamas ilggadējā vadoņa Hošimina mauzoleju. Ninh Binh – skaists klinšakmens kalnu apvidus, ko mēdz dēvēt par Halongas līci rīsu laukos. Izbrauciens ar laivu pa gleznainu upes posmu, apmeklējot trīs alas un skatot, kā kaļķakmens klintis izlien no rīsu laukiem. Hoa Lu – pirmā Vjetnamas galvaspilsēta. Halongas līcis – Vjetnamas lepnums un viens no Āzijas brīnumiem, pilns ar fantastiskās formās izrobotām salām, kuras apskatāmas, slīdot laivā pa jūras ūdeņiem. Klinšaina, kalnaina un lietusmežiem klāta Cat Ba sala un tai piegulošais mazo klinšu saliņu arhipelāgs Halongas līcī ir gluži kā filmas Juras laikmenta parks skatu laukums. Pārgājiens džungļos Cat Ba nacionālajā parkā ar iespēju uzkāpt Nhu Lam kalnā, no kura paveras pasakaina ainava uz kaļķakmens kalniem.
Lidojums Hanoja – Luanprabanga.
Kādreizējā Miljons ziloņu karalistes galvaspilsēta un Laosas garīgais centrs – Luanprabanga ar zeltā mirdzošiem tempļiem un karaļpili. Izbrauciens ar laivu par leģendāro Mekongas upi. Pak Ou alas, kur izvietotas neskaitāmas Budas statujas. Gleznainais Kvang Si ūdenskritums.
Lidojums Luanprabanga – Siemrīpa.
Indoķīnas lielākais ezers Tonle Sap. Peldošais ciemats – skola, darbs, mājas, tirgošanās, visa dzīve te aizrit uz ūdens. Varenā, džungļu pārņemtā un par astoto pasaules brīnumu dēvētā Khmeru impērijas galvaspilsēta Angkora: nocietinātā Angkor Thom vecpilsēta, Ziloņu un Lepras karaļa terases, Bayon un Ta Prohm džungļu ieskautie tempļi. Lielākā reliģiskā celtne pasaulē – slavenais Angkor Wat templis. Samnak akmenskaļu ciems, kur klintis tiek pārvērstas lielās Budas statujās. Sambor Prei Kuk drupas – senā Chenla karalistes galvaspilsēta, kura dominēja Indoķīnas reģionā pirms varenās Khmeru impērijas izveidošanās. Kambodžas galvaspilsēta Pnompeņa – Karaļpils, Sudraba pagoda un Wat Phnom stūpa, Toul Saleng genocīda muzejs, veltīts sarkano khmeru valdīšanas laikam Kambodžā. Choenok Ek killing fields – Kambodžas vēstures tumšākā lapaspuse. Atpūta Kambodžas kūrortā Kep City, kas piedāvā daudz mierīgāku un relaksējošāku atpūtu salīdzinājumā ar Taizemes kūrortiem. Iespēja apmeklēt neskartas, tropiskas Kambodžas saliņas.
Saigona (Hošimina) – kādreizējās Dienvidvjetnamas galvaspilsēta, joprojām lielākā valsts pilsēta, tikpat viesmīlīga un ar intensīvu naktsdzīvi kā amerikāņu laikos... Cu Chi – tūristu apskatei saglabāti bijušie partizānu tuneļi (kopgarums ap 200 km!) pie Saigonas, patiesi neaizmirstami iespaidi par Vjetnamas karu. Mekongas delta – viena no pasaules varenākajām upēm radījusi plašu deltu, kuras kanālos, attekās un pietekās dzīvo vietējie iedzīvotāji, kas piemērojušies apstākļiem. Izbraucieni ar laivām pa kanāliem. Cai Rang peldošais tirgus – Āzijas eksotika un kolorīts visā tās krāšņumā!
Lidojums Saigona – Rīga.


Pērc ceļojumu
IMPRO birojā Merķela ielā 13-122 Rīgā: nāc ciemos, zvani pa tālruni 67221312 vai sūti rakstisku pieteikumu uz impro@impro.lv un veic maksājumu caur i-banku! Impro bankas rekvizīti
pie IMPRO sadarbības partneriem Latvijā.

Ceļojumu konsultants: Jānis Kreicbergs
Ceļojumu konsultants atbild tikai uz jautājumiem par ceļojumu saturu.
Tālrunis: 67507196 E-pasts: janis@impro.lv

Tevi varētu interesēt arī šie piedāvājumi

€1995.00

LIELAIS VJETNAMAS CEĻOJUMS – NO INDOĶĪNAS GLEZNAINĀKAJIEM DABAS SKATIEM LĪDZ KOLORĪTĀKAJĀM CILTĪM

vietu skaits: >7
datums: 24.03.2020 - 07.04.2020
Skatīt
€1945.00

TROPISKĀS INDONĒZIJAS SALAS - NUSA PENIDA, LOMBOKA, DŽILI UN BALI

vietu skaits: >7
datums: 01.04.2020 - 15.04.2020
Skatīt
€1877.00

ŠRILANKA - ATGRIEŠANĀS PARADĪZES DĀRZĀ

vietu skaits:   1
datums: 12.11. - 26.11.
Skatīt
€1850.00

ŠRILANKA - ATGRIEŠANĀS PARADĪZES DĀRZĀ

vietu skaits: >7
datums: 12.02.2020 - 26.02.2020
Skatīt