TUVO AUSTRUMU DABAS AKVARELIS – IZRAĒLA UN JORDĀNIJA

€1895.00 Izpārdots
Transports:
datums: 30.09.2019 - 12.10.2019
ilgums: 13 dienas
vietu skaits:   0
Ceļojuma apraksts Lejupielādēt aprakstu

Izraēla un Jordānija ir gluži kā Tuvo Austrumu Mežonīgie Rietumi – paver ainavas, kas labi iederētos starp Jūtas, Kalifornijas un Arizonas dabas brīnumiem. Kanjoni un aizas, interesanti klinšu veidojumi un akmens sēnes, iespaidīgas klinšu arkas, vareni krāteri, tuksnešu ainavas un slavenā Nāves jūra. Aicinām aizraujošā un aktīvā dabas ceļojumā iepazīt Izraēlas un Jordānijas nacionālos parkus un rezervātus, kas nepelnīti palikuši vēsturiskā kultūrmantojuma ēnā.

Lidojums Rīga – Telaviva – Rīga.
Makhtesh Ramon rezervāts, kura centrā atrodas grandiozais Ramon krāteris, kas būtu perfekta skatuve kārtējā Zvaigžņu karu filmā. Bazalta klintīm līdzīgie stabi – HaMinsara. Painted Rocks. Nabatiešu akropole Avdat – nocietināta senpilsēta un otrs nozīmīgākais slavenā Vīraka ceļa tirdzniecības centrs uzreiz aiz Petras. Dabas pārsteigums Negevas tuksnesī – Ein Avdat aiza un pazemes avots. Pastaiga pa Sarkano kanjonu – šauru, sārtu aizu, kas raisa asociācijas ar maģisko Antilopes kanjonu ASV. Eilatas Krāsainie kalni. Izraēlas slavenākais kūrorts Eilata. Smilšu kāpas dažādos toņos, varenas klintis dažādos izmēros un dīvaini akmens veidojumi dažādās formās Izraēlas labākajā nacionālajā parkā Timnā. Wadi Araba melnais kanjons. Atpūta Akabas kūrortā pie Sarkanās jūras. Viens no septiņiem pasaules brīnumiem Petra – 2. gs. p.m.ē. klejotāji nabatieši apmetās kalnu ieskautajā plato, kurp varēja nokļūt vienīgi pa šaurām aizu takām. Tie klintīs izcirta apbrīnojamu mauzoleju pilsētu un pieminekļus, kas raisa apbrīnu pat mūsdienu arhitektiem. Pārgājiens Petras sārtajos kalnos līdz klosterim – lielākajam no klintīs cirstajiem Petras pieminekļiem, līdz kuram nonāk tikai retais. Wadi Rum tuksnesis ir kā mozaīka, piedāvājot unikālas ainavas, vietām atgādinot Zion kanjonus un Arches parka dabas tiltus Jūtas štatā, bet jau pēc brīža Austrālijas sarkanos tuksnešus un klintis. Jordānijas eksotikas komplekts – izbrauciens ar džipiem pa Wadi Rum, krāsu gammām pārbagāts saulriets un vakars tuksnesī zem zvaigžņotām debesīm berberu teltīs. Izbrauciens ar džipiem pa Disseh – tuksnešainu un klinšainu apvidu, kurā izkaisītas akmens arkas un sēņu klintis. Jordānijas lielais piedzīvojums – pārgājiens pa fantastisko Wadi Mujib aizu, kur brīžiem vienīgā iespēja, kā tikt uz priekšu, ir peldus. Hammamat Ma’In karstie avoti un ūdenskritums. Pārgājiens Danas rezervātā – Jordānijas kalni visā to krāšņumā. Pelde Nāves jūrā – pasaules vissāļākajā ūdenī. Atpūta, saulriets, saullēkts un nakts pie Nāves jūras. Vieta Jordānas upes krastā, kur Jānis Kristītājs kristīja Jēzu – Bethany. Jeruzaleme. Jūdu svētākā vieta – Raudu mūris. Svētā Kapa baznīca. Kristus dzimšanas vieta Bētleme.


Pērc ceļojumu
IMPRO birojā Merķela ielā 13-122 Rīgā: nāc ciemos, zvani pa tālruni 67221312 vai sūti rakstisku pieteikumu uz impro@impro.lv un veic maksājumu caur i-banku! Impro bankas rekvizīti
pie IMPRO sadarbības partneriem Latvijā.

Ceļojumu konsultants: Jānis Kreicbergs
Ceļojumu konsultants atbild tikai uz jautājumiem par ceļojumu saturu.
Tālrunis: 67507196 E-pasts: janis@impro.lv

Tevi varētu interesēt arī šie piedāvājumi

€1945.00

NO KAUKĀZA KALNIEM LĪDZ KASPIJAS JŪRAI - NEIZZINĀTĀ IRĀNA, AZERBAIDŽĀNA, ARMĒNIJA UN GRUZIJA

vietu skaits: >7
datums: 08.09. - 21.09.
Skatīt
€2095.00

NO EMIRĀTU DEBESSKRĀPJIEM LĪDZ OMĀNAS DABAS NOSLĒPUMIEM - ARĀBU EMIRĀTI UN OMĀNAS SULTANĀTS

vietu skaits: >7
datums: 16.11. - 26.11.
Skatīt
€1295.00

ANTĪKĀS PASAULES ŠEDEVRU UN KRĀSAINO DABAS BRĪNUMU ZEME JORDĀNIJA

vietu skaits: >7
datums: 11.10. - 19.10.
Skatīt
€1295.00

ANTĪKĀS PASAULES ŠEDEVRU UN KRĀSAINO DABAS BRĪNUMU ZEME JORDĀNIJA

vietu skaits: >7
datums: 05.11. - 13.11.
Skatīt