TIK ZINĀMĀ UN NEIZZINĀTĀ TOSKĀNA

€570.00
Transports:
datums: 17.08. - 25.08.
ilgums: 9 dienas
vietu skaits: >7
Ceļojuma apraksts

Pirkt tiešsaistē

Toskāna – šķiet, ka šis Itālijas novads, pateicoties ainavām, mākslai, literatūrai, renesanses ģēniju plejādei un kinofilmām, zināms un mīļš katram. Vai esat zinātkārs, aktīvs un ar jaunatklājēja prieku apveltīts ceļotājs?
Vai esat gatavs pārgājieniem un iespējai līdzās vispārzināmām vērtībām paskatīties uz Toskānu no neparastāka skatu leņķa?

Renesanses šūpulis un Toskānas sirds Florence: Doma katedrāle, Siņorijas laukums, Vecais tilts, Santa Croce bazilika. Pārgājiens no Pitigliano līdz Sovanai, iepazīstot ne tikai Toskānas mazpilsētas, bet, izejot cauri Vie cave, – etrusku nekrapole, kas, pateicoties augstajām klinšu sienām, atgādina savdabīgu aizu. Piknikā – Toskānas kulinārie labumi –siers, desiņas, ūdens, vīns. Saturnijas karstie avoti – baudīsim ūdenskrituma šalkas un peldi siltos terasveida baseinos. Butteri di Maremma – drosmīgi jātnieki – gani, Toskānas kovboji, kas demonstrēs apskaužamu prasmi turēties seglos. Sjēna: Piazza del Campo, rātsnams, Doma katedrāle. Karāras baltā marmora raktuves. Mutē kūstošā Lardo di Colonatas speķa degustācija, kas izturēts marmora vannās! Brauciens ar kuģīti pa Massaciuccoli ezeru, vērojot apkārt esošos kalnus un putnus. Ferrāra – gleznaina renesanses laika pilsēta. Veneto reģiona vīnu degustācija privātā saimniecībā. Mājupceļā Pyramidenkogel – panorāmas tornis, kas paceļas 851 m augstumā virs Vertera ezera ar skatu uz Slovēnijas, Itālijas un Karintijas Alpiem. 


Pērc ceļojumu
tiešsaistē
IMPRO birojā Merķela ielā 13-122 Rīgā: nāc ciemos, zvani pa tālruni 67221312 vai sūti rakstisku pieteikumu uz impro@impro.lv un veic maksājumu caur i-banku! Impro bankas rekvizīti
pie IMPRO sadarbības partneriem Latvijā.

Ceļojumu konsultants: Anda Viksna
Ceļojumu konsultants atbild tikai uz jautājumiem par ceļojumu saturu.
Tālrunis: 67213699 E-pasts: anda@impro.lv

Tevi varētu interesēt arī šie piedāvājumi

€575.00

ODESA, GAGAUZIJA UN MOLDOVA

vietu skaits:   4
datums: 06.08. - 12.08.
Skatīt
€565.00

CAURI VĪNA DĀRZIEM ALPU SAULAINAJĀ PUSĒ Itālija, Slovēnija

vietu skaits: >7
datums: 11.10. - 17.10.
Skatīt
€565.00

PARĪZE, LUKSEMBURGA UN MOZELES IELEJA

vietu skaits: >7
datums: 21.10. - 27.10.
Skatīt
€560.00

ŠVEICE UN LIHTENŠTEINA

vietu skaits: >7
datums: 18.08. - 25.08.
Skatīt