AKMENS STABI UN ARKAS, KALNI, AIZAS UN EZERI – APBRĪNOJAMĀ BULGĀRIJA

€795.00
Transports:
datums: 10.07. - 20.07.
ilgums: 11 dienas
vietu skaits:   2
Ceļojuma apraksts

Pirkt tiešsaistē

Bulgārija pārsteigs mūs ar dabas brīnumiem! Iespēja gan apskatīt alas, aizas un dabas parkus, gan aktīvi atpūsties Bulgārijas kalnos, gan mundrumam veldzēties kalnu minerālūdens SPA!

Lidojums Rīga – Stambula – Sofija.
Bulgārijas galvaspilsēta Sofija ar varenajiem bulvāriem un Ņevska katedrāli. Iskar Gorge – ainavisks ceļš Sofijas tuvumā. Belogradchik klintis – akmens stabi un Devetashka alas kā arkas pie Veliko Tarnovo. Pa ceļam uz Bulgārijas dienvidu daļu rosīgais Etara etnogrāfiskais ciematiņš, brauciens pāri Šipkas kalnu pārejai, rožu pilsēta Kazanlyk un bulgāru renesanses pilsēta Plovdiva ar iespēju ceļot laikā – romiešu forums un turku minareti, kristiešu dievnami un antīkā amfiteātra drupas... Bulgārijas Rophodi kalnu mežonīgākā daļa: Trigrad aiza un Jagodinas stalaktītu alas. Izbrauciens kalnos ar džipiem uz skatu platformu. Dabas diena Rilas kalnos pie 7 maģiskajiem ezeriem. Bulgārijas kalni ir bagāti ar ārstnieciskajiem minerālūdens avotiem, tos varēsiet izbaudīt pēc aktīvas atpūtas kalnos. Bulgārijas sakrālās mākslas šedevrs Rilas klosteris (UNESCO) gleznaino Rilas kalnu ielokā. Dienvidbulgārija: pasaules dziednieces Vangas dzīves un darba vieta Rupītes, Meļņikas smilšakmens klintis. Folkloras programma nacionālie tērpi, mūzika, dejas... Vitoša kalnu masīvs netālu no Sofijas ar savdabīgajām akmens upēm. Bulgāru vīnu un nacionālo ēdienu baudīšana, izjūtot vietējo cilvēku viesmīlību.
Lidojums Sofija – Stambula – Rīga.


Pērc ceļojumu
tiešsaistē
IMPRO birojā Merķela ielā 13-122 Rīgā: nāc ciemos, zvani pa tālruni 67221312 vai sūti rakstisku pieteikumu uz impro@impro.lv un veic maksājumu caur i-banku! Impro bankas rekvizīti
pie IMPRO sadarbības partneriem Latvijā.

Ceļojumu konsultants: Kaiva Desmitniece
Ceļojumu konsultants atbild tikai uz jautājumiem par ceļojumu saturu.
Tālrunis: 67213699 E-pasts: kaiva@impro.lv

Tevi varētu interesēt arī šie piedāvājumi

€795.00

NO ROŽU IELEJAS LĪDZ STAMBULAI

vietu skaits: >7
datums: 13.09. - 22.09.
Skatīt
€795.00

DALMĀCIJAS KRASTS UN ISTRAS PUSSALA

vietu skaits: >7
datums: 15.09. - 22.09.
Skatīt
€795.00

NEAPOLE, SORENTO, AMALFI UN KAPRI SALA

vietu skaits:   2
datums: 25.09. - 30.09.
Skatīt
€795.00

ALPU ZELTA IZLASE Slovēnija, Itālija, Šveice, Francija

vietu skaits:   2
datums: 19.07. - 28.07.
Skatīt