RAIBIE RUDENS SVĒTKI DIENVIDLIETUVĀ

€95.00 Izpārdots
Transports:
Ceļojuma tips:
datums: 28.09. - 29.09.
ilgums: 2 dienas
vietu skaits:   0
Ceļojuma apraksts

Došanās ekspedīcijā uz Dzūkiju – kultūrvēsturiski senu Lietuvas novadu, kura teritorijas lielu daļu klāj biezi meži. Pateicoties tieši mežu platībām, padomju gados šeit netika uzceltas lielas ražotnes. Labi saglabājusies tradicionālā ciematu apbūve ar koka mājām no 20. gs. sākuma, vecajiem koka krustiem uz galvenajām ielām. Nesteidzīgs dzīves ritms un harmonija ar dabu.

Lauku sētas Grikuci piedāvātā programma Griķu ceļš no sēklas līdz galdam. Ne tikai degustēsim, bet paši arī gatavosim babkas un bandaitės, griķu maizes plācenīšus ar sēņu, dzērveņu vai kādu citu pildījumu, nobaudīsim arī kreptīgo vietējo zālīšu uzlējumu. Merkines pilskalns, kurā atradās viena no stratēģiski nozīmīgākajām Lietuvas dižkunigaitijas pilīm. Te paveras ļoti skaistas ainavas uz upes ieleju. Sēņu festivāls Varēnā. Katru gadu septembra pēdējās nedēļas nogalē norisinās sēņu festivāls. Te goda vietā tiek celta rudens meža karaliene – sēne. To var nopirkt svaigā, sālītā, kaltētā, marinētā veidā, arī dažādos salātos un ēdienos. Ar savām trofejām te ierodas vairāki simti sēņu kolekcionāru. Festivāla laikā var nobaudīt arī dažādus Dzūkijas nacionālos ēdienus, kā arī vietējās meža ogas. Tas pulcē daudzus dalībniekus uz sēņošanas čempionātu. Nelielais Musteika ciematiņš, kur joprojām ir dzīvas senās biškopju tradīcijas. Apkārt ciematam saglabājušās vecās priedes ar dobumiem, kuros mitinās bišu saimes. Medus degustācija. Alītas izslavētā šampanieša degustācija un ekskursija ražotnē.


Pērc ceļojumu
IMPRO birojā Merķela ielā 13-122 Rīgā: nāc ciemos, zvani pa tālruni 67221312 vai sūti rakstisku pieteikumu uz impro@impro.lv un veic maksājumu caur i-banku! Impro bankas rekvizīti
pie IMPRO sadarbības partneriem Latvijā.

Ceļojumu konsultants: Uldis Klepers
Ceļojumu konsultants atbild tikai uz jautājumiem par ceļojumu saturu.
Tālrunis: 67507216 E-pasts: uldis@impro.lv

Tevi varētu interesēt arī šie piedāvājumi

€96.00

GAR DAUGAVU PA SĒĻU ZEMI KOPĀ AR INESI ROZI

vietu skaits:   3
datums: 21.09. - 22.09.
Skatīt
€99.00

LEJASKURZEMĒ (LEIŠMALĒ) KOPĀ AR INESI ROZI

vietu skaits: >7
datums: 05.10. - 06.10.
Skatīt
€100.00

MATSALU NACIONĀLAIS PARKS UN HĀPSALU

vietu skaits: >7
datums: 14.09. - 15.09.
Skatīt
€86.00

NEMUNAS IELEJAS PILIS UN BIRŠTONAS KŪRORTS

vietu skaits: >7
datums: 05.10. - 06.10.
Skatīt