ZIEMEĻIGAUNIJAS GREZNĀS MUIŽAS

€110.00 Izpārdots
Transports:
datums: 21.09. - 22.09.
ilgums: 2 dienas
vietu skaits:   0
Ceļojuma apraksts

1913. gadā Igaunijā bija 1245 muižas. Igaunijas ainavā saglabātās arhitektūras pērles sargā arī atmiņa par pagātni. Katrai muižai ir bijušas savas dienas un nedienas, katrai ir savs stāsts. Kāds? Nāc un noskaidro, jo Tevi gaida zeme ar tūkstoš muižām!

Kernu muižas priekšā atrodas apburoši skaistais mākslīgais ezers, bet iekštelpas par unikālām padara aizkari un mēbeles, kas nākuši no Anglijas karalienei Elizabetei II piederošās St John’s Lodge pils. Keues muižā ir ierīkota salona tipa viesnīca ar 20 dažāda noformējuma numuriem. Keues muiža ir ieguvusi 2016 World Boutique Hotel Award balvu kā viesnīca ar visapbrīnojamāko interjeru. Šeit varat iepazīties ar kādreizējā īpašnieka, slavenā baltvācu svešzemju atklājēja Otto fon Kotzebue mantojumu. Sagadi muižas vēsture iesniedzas 500 gadus senā pagatnē. Šobrīd Sagadi ir kļuvusi par tūrisma un dabas un kultūras izglītības centru. Kompleksu par unikālu padara tā vienotība: daudz ēku ar atjaunotiem ceļiem, parka takām un dīķiem. Palmses muiža ir viena no ikoniskākajām muižām Igaunijā un viens no unikālākajiem muižas ansambļiem, kas atjaunots Baltijas valstīs. Apmeklētājiem ir atvērtas izstādes, darbnīcas, apmācību centrs, palmu ēka, vīna pagrabs, romantiska kafejnīca un tautisks krogs. Muižas ansambli ieskauj parks ar retu sugu veciem kokiem, gulbju dīķi un paviljoniem. Vihulas muižas brīvdienu ciemats atrodas gleznainajā Lahemā NP – greznajā muižā ierīkota smalka SPA viesnīca un restorāns. Maidla muiža (18. gs.) ar franču stila parku demonstrē Baltijas muižas baroka stilu tā krāšņākajā izpausmē. Purtses dzīvojamais cietoksnis – mazais, bet savulaik stratēģiski svarīgais cietoksnis Ziemeļu karā cieta, tika restaurēts1990. gadā. Skats no Sakas muižas skatu torņa uz ainavisko klinšu krauju jūras krastā. Kukruses Polārā muiža – stāsti par aizraujošiem notikumiem un izmēģinājumiem vienas ģimenes vēsturē. Te var izmēģināt gan rakstīšanu ar spalvu un tušu, gan pielaikot 17.-18. gadsimta apģērbus. Rotaļu istabā gaida slidkalniņš, bet sniega kaujas te var spēlēt visu gadu. 


Pērc ceļojumu
IMPRO birojā Merķela ielā 13-122 Rīgā: nāc ciemos, zvani pa tālruni 67221312 vai sūti rakstisku pieteikumu uz impro@impro.lv un veic maksājumu caur i-banku! Impro bankas rekvizīti
pie IMPRO sadarbības partneriem Latvijā.

Ceļojumu konsultants: Uldis Klepers
Ceļojumu konsultants atbild tikai uz jautājumiem par ceļojumu saturu.
Tālrunis: 67507216 E-pasts: uldis@impro.lv

Tevi varētu interesēt arī šie piedāvājumi

€110.00

LIELĀ VIDUSKURZEMES GARDĒŽU TŪRE

vietu skaits: >7
datums: 31.08. - 01.09.
Skatīt
€110.00

UZ DIENVIDLIETUVU AR BĒRNIEM

vietu skaits: >7
datums: 19.10. - 20.10.
Skatīt
€112.00

RIETUMIGAUNIJAS ZVIEDRU GALS UN VORMSI SALA

vietu skaits:   5
datums: 29.06. - 30.06.
Skatīt
€106.00

LATGALES VEIKSMES STĀSTS

vietu skaits: >7
datums: 14.09. - 15.09.
Skatīt