APBRĪNOJAMĀ KAZAHSTĀNA – VIDUSĀZIJAS LIELAIS NOSLĒPUMS

€2895.00 Izpārdots
Transports:
Ceļojuma tips:
datums: 03.09.2019 - 15.09.2019
ilgums: 13 dienas
vietu skaits:   0
Ceļojuma apraksts Lejupielādēt aprakstu

Pārsteidzošā Kazahstānas daba būs liels atklājums un piedzīvojums ikvienam. Ekspedīcijas tipa ceļojums no Ziemeļkazahstānas stepēm, Austrumkazahstānas krāsainām klintīm un tirkīza nokrāsas kalnu ezeriem līdz tūristiem vēl neatklātās Rietumkazahstānas Mēness ainavām un sāls tuksnešiem.

Kazahstāna gaida pirmos atklājējus!

Lidojums Rīga – Astana un Almati – Rīga.
Astana – Vidusāzijas modernākā pilsēta, kuru mēdz dēvēt par Centrālāzijas Dubaiju vai Dubaiju stepē. Nacionālais muzejs – labākais muzejs Centrālāzijā, kura lepnums ir Zelta zāle ar diviem Golden Man karavadoņu tērpiem, veidotiem no 4000 zelta rotājumu. Gulaga muzejs-memoriāls Malinovkā. Lidojums Astana – Aktau. Aktau – Manghistau provinces galvaspilsēta pie Kaspijas jūras un vārti uz Rietumkazahstānas dabas veltēm. Dodamies 3 dienu ekspedīcijā ar džipiem un teltīm pa Mēness ainavām līdzīgo Ustjurtas plato rezervātu – Manghistau apvidus sirds, kur atrodas daži no provinces iespaidīgākajiem dabas veidojumiem. Tuzbaira sāls tuksnesis – balts, ar sāli klāts līdzenums, kuru ieskauj varena siena ar ļoti neparastām klinšu tekstūrām. Tuzbaira akmens arka. Neierasts šīs provinces dabas brīnums, kur liels lauks nosēts ar prāva izmēra akmens bumbām, kas sniedzas pat divu cilvēku augumā – Torysh jeb Bumbu ieleja. Dīvainais Lauvu kalns jeb Sherkala. Bozžiras ieleja (Bozzhira) – baltas un gaiši sārtas klintis iespaidīgos izmēros paceļas pār šo ieleju, paverot Manghistau provinces krāšņākās ainavas un saulrietus. Baisari klinšu kolonnas un Bokty kalns. Kazahstānas Lalibela – 10. gs. Shopon Ata un 12. gs. Shakpak Ata pazemes mošejas – vienīgā vieta pasaulē, kur mošejas cirtas klintīs zem zemes. Karindžarika depresija (Karynzharyk) – plašs sāls līdzenums-tuksnesis zem jūras līmeņa, pa kuru peld piecas iespaidīgas klintis, atklājot maģiskus skatus, īpaši saulrietā. 12.-19. gs. Koshkar Ata mauzoleju pilsēta. Lidojums Aktau – Almati. Almati – spožā un zaļā Kazahstānas metropole sniegotu kalnu ielenkumā. Leģendārais Medeu Ledus aplis. Kazahstānas kalnu pastkartes – interesantām nokrāsām bagātie Lielais Almati un Issyk ezeri. 300 m dziļais Charyn kanjons – saukts par Centrālāzijas Grand Canyon, tas nav tik liels kā slavenais brālis Amerikā, bet to ar uzviju kompensē sārtā klinšu nokrāsa un izrobotie klinšu veidojumi Piļu ielejā (Dolina Zamkov). Skaistā Tjanšana kalnu ielejā iegūlušais Kolsai ezers. Kaindi – sirreālākais ezers Centrālāzijā, kura krēmīgi zilganzaļajos ūdeņos paveras neticams skats – slīktošais jeb nogrimušais mežs. Altyn-Emel nacionālais parks – interesantākais parks Kazahstānā, kas piedāvā gan dabas, gan vēsturiskus, cilvēku radītus brīnumus, gan arī kalpo kā patvērums daudzām zīdītāju sugām. Tamgaly Tas (Terekty) petroglifi un Budas gravējums – vienīgā budisma liecība un pierādījums Kazahstānā. Kazahstānas Valdnieku ieleja – Issyk kurgāni – Skitu impērijas karavadoņu kapenes. 150 m augstās Dziedošās kāpas, kuras vējainā laikā izdod skaņas, kas līdzinās lidmašīnas dzinējam. Vidusāzijas Mežonīgie Rietumi – krāsainie Aktau kalni dzeltenos, oranžos, baltos, sarkanos un rozā toņos.

Maksimālais grupas lielums 18/19 cilvēki!

Nākamais ceļojums tiks piedāvāts tikai 2021. gadā!


Pērc ceļojumu
IMPRO birojā Merķela ielā 13-122 Rīgā: nāc ciemos, zvani pa tālruni 67221312 vai sūti rakstisku pieteikumu uz impro@impro.lv un veic maksājumu caur i-banku! Impro bankas rekvizīti
pie IMPRO sadarbības partneriem Latvijā.

Ceļojumu konsultants: Jānis Kreicbergs
Ceļojumu konsultants atbild tikai uz jautājumiem par ceļojumu saturu.
Tālrunis: 67507196 E-pasts: janis@impro.lv

Tevi varētu interesēt arī šie piedāvājumi

€2895.00

LIELAIS ZUNDA SALU CEĻOJUMS – FLORESA, KOMODO, SUMBA, BALI UN NUSA PENIDA (INDONĒZIJA)

vietu skaits: >7
datums: 06.11. - 21.11.
Skatīt
€2995.00

BUTĀNA UN NEPĀLA – NOSLĒPUMAINĀS HIMALAJU KARALISTES

vietu skaits: >7
datums: 11.10. - 24.10.
Skatīt
€2645.00

SINGAPŪRA, MALAIZIJA UN PĀRSTEIDZOŠĀ SUMATRAS SALA (INDONĒZIJA)

vietu skaits: >7
datums: 07.11. - 21.11.
Skatīt
€2595.00

VIDUSĀZIJAS GRAND TOUR – TURKMENISTĀNA, TADŽIKISTĀNA, UZBEKISTĀNA UN KARAKALPAKSTĀNA

vietu skaits:   7
datums: 11.09. - 25.09.
Skatīt