ĀFRIKAS UN INDIJAS OKEĀNA PĒRLES - TROPISKĀS REINJONAS UN MAURĪCIJAS SALAS

€2795.00 Izpārdots
Transports:
Ceļojuma tips:
datums: 26.04. - 08.05.
ilgums: 13 dienas
vietu skaits:   0
Ceļojuma apraksts

MAURĪCIJAS SALĀ 4* ALL INCLUSIVE VIESNĪCA AR 3x ĒDINĀŠANU UN DZĒRIENIEM!

Maurīcija nav tikai viena sala, bet 50 salu arhipelāgs, kas atrodas 800 km no Madagaskaras Indijas okeāna dienvidu daļā. Tā kopā ar Reinjonas salu veido vulkāniskas izcelsmes salu ķēdi - Maskarēnu salu arhipelāgu, kas mūsdienās pazīstams arī zem Vaniļu salu nosaukuma. Maurīcija valdzina ar tirkīzzilām lagūnām, baltām smilšu pludmalēm, daudzām mazām saliņām, vulkāniskas izcelsmes kalniem, tropu dārziem un augiem, nostāstiem par amizanto un ne īpaši gudro dodo putnu, kas izmira pirms trīs gadsimtiem, kā arī lielisku zemūdens pasauli, jo arhipelāgs ir daļa no trešā lielākā koraļļu rifa uz Zemes! Ne velti Hemingvejs savulaik teicis, ka Dievs pirms radīja paradīzi, vispirms patrenējās pie Maurīcijas radīšanas!

Savukārt Reinjona ir Indijas okeāna spožākais dārgakmens, kur Sāremā izmēra salā ir sakoncentrējušies apbrīnojami dabas kontrasti - no Paradīzes līdz Ellei! Reinjonas zaļie kanjoni, ūdenskritumi, kalnu cirki, Mēness ainavas un slavenais Piton de la Fournaise vulkāns būs šī ceļojuma kulminācija un liks šo salu iemīlēt!

Lidojums Rīga – Maurīcija – Rīga.
Lidojums Maurīcija – Reinjona.
Reinjonas skatu kartīteTakamakas aiza, pār kuras sienām graciozi gāžas ūdenskritumi. Pasakaini zaļo kalnu un klinšu skati Cirque de Mafate kalnu amfiteātrī. Slavenais Piton de la Fournaise – viens no aktīvākajiem un interesantākajiem vulkāniem pasaulē. Plaine de Sables vulkāniskais plato ar Mēness ainavām. Varenais Riviere des Remparts kanjons. Bebour aizvēsturiskais tropu mežs ar ainavām gluži kā no Juras laikmeta.
Lidojums Reinjona – Maurīcija.
Maurīcijas galvaspilsēta Port Louis. Black River Gorge nacionālais parks. Neparastais Maurīcijas dabas brīnums – Chamarel krāsainās zemes. Vairāk nekā 100m augstais Chamarel ūdenskritums. Amazones ūdenslilijas un lotosi tropiskajā Pamplemousses dārzā. Grand Bassin hindu svētais ezers. Atpūta idilliskajā Ile aux Cerfs salā, kuras lagūna rotā neskaitāmas Maurīcijas salas pastkartes. Ekskursija uz Blue Bay jūras rezervātu – vienu no labākajām snorkelēšanas vietām Maurīcijā!
4 atpūtas dienas Maurīcijas salā pie Indijas okeāna (4* kūrortviesīcā)! Iespēja doties papildus ekskursijās pa galvaspilsētu Port Louis, kruīzā ar jahtu-katamarānu uz Maurīcijas arhipelāga Ziemeļu salām vai tūrē uz Casela Park Āfrikas dzīvnieku parku, kur var doties pastaigā ar lauvām un gepardiem!


Pērc ceļojumu
IMPRO birojā Merķela ielā 13-122 Rīgā: nāc ciemos, zvani pa tālruni 67221312 vai sūti rakstisku pieteikumu uz impro@impro.lv un veic maksājumu caur i-banku! Impro bankas rekvizīti
pie IMPRO sadarbības partneriem Latvijā.

Ceļojumu konsultants: Jānis Kreicbergs
Ceļojumu konsultants atbild tikai uz jautājumiem par ceļojumu saturu.
Tālrunis: 67507196 E-pasts: janis@impro.lv

Tevi varētu interesēt arī šie piedāvājumi

€2550.00

MEŽONĪGIE RIETUMI

vietu skaits: >7
datums: 01.05.2020 - 13.05.2020
Skatīt
€2495.00

NO AUGSTAJIEM DEBESSKRĀPJIEM LĪDZ VARENAJIEM ŪDENSKRITUMIEM – ASV UN KANĀDA

vietu skaits: >7
datums: 11.05.2020 - 21.05.2020
Skatīt
€2475.00

LIELAIS ARĀBIJAS KRUĪZS – OMĀNA, KATARA UN ARĀBU EMIRĀTI AR SIR BANI YAS SALU

vietu skaits:   2
datums: 15.01.2020 - 28.01.2020
Skatīt
€3375.00

ASV DIMANTU IZLASE - MEŽONĪGIE RIETUMI, KLUSĀ OKEĀNA PLUDMALES, ŅUJORKA UN NIAGĀRAS ŪDENSKRITUMS

vietu skaits: >7
datums: 25.04.2020 - 10.05.2020
Skatīt