JAUNAIS GADS SAHĀRĀ - MAROKĀ ...AR ATPŪTU AGADIRAS KŪRORTĀ!

€1425.00 Izpārdots
Transports:
Ceļojuma tips:
datums: 24.12.2018 - 04.01.2019
ilgums: 11 dienas
vietu skaits:   0
Ceļojuma apraksts

Jaunā gada svētku vakariņas jau iekļautas cenā! Ar 4* viesnīcām!

Lidojums Rīga – Stambula – Kasablanka.
Lielākā un modernākā Marokas pilsēta Kasablanka. Tūkstoš palmu, sniegbalto kalnu un sarkanbrūno piļu un mošeju pilsēta karaliskā Marrākeša ar Djema el Fna laukumu, tirgotājiem, čūsku dīdītājiem, akrobātiem, burvjiem.
Ait Benhaddou – Holivudas režisoru iecienītais viduslaiku ciematiņš, šķiet, ne par matu nav mainījies kopš laikiem, kad karavānas šeit piestāja, lai tirgotos un atvilktu elpu pēc garā ceļa. Kādreizējais franču armijas garnizons Ouarzazate ar berberu valdnieka Al-Glaoui nocietinājumu Taourirt. Iespaidīgais ap 300 m dziļais Todras kanjons. Sarkanā Dades aiza.
Brauciens ar džipiem līdz Merzougai – pēdējai apmetnei Sahāras tuksneša malā. Nakšņošana tūristiem piemērotās tuksnešu iedzīvotāju berberu teltīs un nacionālās vakariņas. Pārgājiens kamieļu karavānā pa varenajām Sahāras tuksneša smilšu kāpām, no kurām augstākā Erg Chebbi sasniedz 160 m augstumu. Saullēkta vērošana maģiskajā Sahāras tuksneša ainavā. Jaunā gada svinēšana Sahāras tuksnesī un svētku vakariņas berberu gaumē! Jaungada nakts Austrumu stilā - tradicionālajā berberu viesnīcā Sahāras tuksnesī!
Marokas galvaspilsēta Rabāta, valdības un karaļa mājvieta. UNESCO Pasaules kultūras mantojuma sarakstā iekļautā Fēsas Medina - lielākā islāma vecpilsēta pasaulē. Vidējie Atlasa kalni un ceļinieku atpūtas vieta Mideltā.
Par Mazo Marrākešu un Marrākešas vecmāmiņu dēvētā Taroudant – ļoti sena pilsētiņa, kuras iespaidīgie mūri gadsimtiem ir iedvesuši bijību nevēlamiem viesiem. Tā bijusi gan dumpinieku štābs, gan impēriskā galvaspilsēta, gan kamieļu karavānu krustpunkts, gan berberu minoritātes centrs. Atpūta Agadirā - slavenākajā Marokas kūrortā, kurā plašās, dzeltenīgās smilšu pludmales ielenc Atlantijas okeāna ūdeņi. Legzira - visgleznainākā Āfrikas kontinenta piekraste, kur bangojošo okeānu un zeltaino smilšu pludmali ieskauj iesarkanas klintis, bet tām pāri liecas divas masīvas klinšu arkas!
Lidojums Kasablanka – Stambula – Rīga.


Pērc ceļojumu
IMPRO birojā Merķela ielā 13-122 Rīgā: nāc ciemos, zvani pa tālruni 67221312 vai sūti rakstisku pieteikumu uz impro@impro.lv un veic maksājumu caur i-banku! Impro bankas rekvizīti
pie IMPRO sadarbības partneriem Latvijā.

Ceļojumu konsultants: Jānis Kreicbergs
Ceļojumu konsultants atbild tikai uz jautājumiem par ceļojumu saturu.
Tālrunis: 67507196 E-pasts: janis@impro.lv

Tevi varētu interesēt arī šie piedāvājumi

€1345.00

MAROKA - RIETOŠĀS SAULES ZEME ...AR ATPŪTU AGADIRAS KŪRORTĀ

vietu skaits: >7
datums: 28.10. - 07.11.
Skatīt
€1525.00

JAUNAIS GADS SAHARĀ - MAROKĀ

vietu skaits: >7
datums: 24.12.2019 - 03.01.2020
Skatīt
€1275.00

ATLANTĪDAS VIRSOTNES - KANĀRIJU SALAS. TENERIFE ar iespēju apmeklēt Grankanāriju

vietu skaits: >7
datums: 19.11. - 26.11.
Skatīt
€1245.00

NĪLAS UN PIRAMĪDU ZEME ĒĢIPTE

vietu skaits: >7
datums: 20.10. - 31.10.
Skatīt