LIELAIS JAUNZĒLANDES CEĻOJUMS

€4395.00 Izpārdots
Transports:
Ceļojuma tips:
datums: 14.02. - 01.03.
ilgums: 16 dienas
vietu skaits:   0
Ceļojuma apraksts

Lidojums Rīga – Oklenda.
Polinēzijas pērle Oklenda, kas veidojusies starp seniem vulkāniem. Hauraki līcis. Vaitomo alu komplekss ar krāšņiem stalaktītu veidojumiem un mirgojošu slieku plejādi. Maoru kultūras centrs Rotorua. Rotorua tiek dēvēta arī par sēra galvaspilsētu, jo atrodas ģeotermāli aktīvā joslā, kas ceļotājus priecē ar krāsainu iežu laukiem, fumaroliem, geizeriem, karstajiem avotiem, kūpošām pļavām un burbuļojošu dubļu krātuvēm. Pastaiga un brauciens ar kuģīti Vaimangu vulkāniskajā ielejāWaiotapu brīnumzeme un tās slavenākie pārstāvji: Šampanieša baseins, Mēness krāteris, Mākslinieka palete, Velna tintes pods u.c.
“Gredzenu pavēlnieka”  liecības Hobitonā (Movie Set Tour). Ģeotermālais parks, kura ainavas liek apšaubīt acīm redzamo  Hells Gate jeb Vārti uz elli. Lielākais karstais ūdenskritums Dienvidu puslodē  Kakahi ūdenskritums. Tradicionālais hangi mielasts un maoru priekšnesumi.
Atpūta Taurangas zeltainajā smilšu pludmalē vai Polinesian Spa un iespēja doties uz aktīva vulkāna salu (piemērotos laika apstākļos).
Lidojums Rotorua – Velingtona.
Jaunzēlandes galvaspilsēta Velingtona. Valsts dārgumu krātuve jeb Te Papa muzejs. Prāmis uz dienvidu salu, škērsosim Kuka straumi, vienā pusē vērojot Tasmāna jūras, otrā – Klusā okeāna ainavas. Iepazīsim 3 vietējā reģiona slavenības: zaļās čaulas mīdijas, Sauvignon Blanc vīnu un roboto fjordu piekrasti. Cape Foulwind iespaidīgie stāvkrasti un pastaiga līdz roņu kolonijai. Paparoa nacionālais parks ar kaļķakmens klinšu roboto piekrasti. Ainavisks brauciens līdz Pankūku klintīm, saulriets okeāna krastā. Brauciens gar okeāna piekrasti cauri mūžseniem lietusmežiem, Rietumzemes nacionālais parks ar ledāju mēlēm Franča Jozefa un Fox ledājiemAspiring nacionālā parka koši zilie kalnu ezeri. Senā zeltraču pilsētiņa ArrowtownKvīnstauna Remarkables kalnu grēdu ieskāvumā, vārti uz gleznaino Fjordu nacionālo parku. Iespēja doties uz majestātisko Milford  fjordu vai pavadīt aktīvu dienu Kvīnstaunā.
Jaunzēlandes dienvidu piekraste ar iespaidīgām klintīm The Catlins un galējais dienvidu punkts Slope Point. Majestātiskās Cathedral Caves – viens no Jaunzēlandes interesantākajiem, bet grūtāk pieejamajiem dabas objektiem, okeāna izgrauztas alas piekrastes klintīs Vaipati pludmalē (klinšu apskate atkarīga no paisuma un bēguma!) Jaunzēlandes elegantākā pilsēta Danīdena, greznā dzelzceļa stacijas ēka.
Lidojums Danīdena – Oklenda.
Iespēja uzbraukt Sky Tower (no 29 NZD) Oklendas simbols, 328 metrus augsts tornis. Tā vidusdaļā izveidots skatu laukums, bet drosmīgākie metas lejā gumiju sasaistē.
Lidojums Oklenda – Rīga.


Pērc ceļojumu
IMPRO birojā Merķela ielā 13-122 Rīgā: nāc ciemos, zvani pa tālruni 67221312 vai sūti rakstisku pieteikumu uz impro@impro.lv un veic maksājumu caur i-banku! Impro bankas rekvizīti
pie IMPRO sadarbības partneriem Latvijā.

Ceļojumu konsultants: Ilze Neikena
Ceļojumu konsultants atbild tikai uz jautājumiem par ceļojumu saturu.
Tālrunis: 67507207 E-pasts: ilzen@impro.lv

Tevi varētu interesēt arī šie piedāvājumi

€4795.00

LIELAIS JAUNZĒLANDES CEĻOJUMS

vietu skaits: >7
datums: 22.10. - 06.11.
Skatīt
€4995.00

AUSTRĀLIJA - VIENA VALSTS, TŪKSTOŠ PASAUĻU

vietu skaits: >7
datums: 18.02.2020 - 03.03.2020
Skatīt
€5595.00

LIELAIS MELANĒZIJAS UN POLINĒZIJAS KRUĪZS – SAMOA, AMERIKĀŅU SAMOA, TONGAS KARALISTE, FIDŽI SALU REPUBLIKA UN JAUNZĒLANDES ZIEMEĻU SALA

vietu skaits: >7
datums: 29.03.2020 - 15.04.2020
Skatīt
€4445.00

PERU, BOLĪVIJA UN ČĪLE – NO MAČU PIKČU LĪDZ DIENVIDAMERIKAS DABAS BRĪNUMIEM ANDU KALNOS

vietu skaits: >7
datums: 09.11. - 23.11.
Skatīt