WILD WILD WEST AR ŅŪMEKSIKU – APBRĪNOJAMĀ AMERIKA 2

€3350.00 Izpārdots
Transports:
Ceļojuma tips:
datums: 13.09.2018 - 28.09.2018
ilgums: 16 dienas
vietu skaits:   0
Ceļojuma apraksts

Ceļojums pa vienu no planētas viskrāšņākajiem reģioniem – Amerikas rietumiem, atklājot jaunas dabas vietas un noslēpumus, kam ierastie tūristu ceļi paslīd garām. Šis Mežonīgo Rietumu gaisotnes ceļojums ļaus iepazīt nenovērtētos Kolorado un Ņūmeksikas štatus, kā arī pavisam jaunas Arizonas un Jūtas štatu šķautnes.

Lidojums Rīga – Denvera – Rīga.
Viens no Ņūmeksikas noslēpumiem – Kasha Katuwe Tent Rocks dabas parks ar dīvainajām Telšu klintīm, kas pēc formas vairāk līdzinās Pudeļu un Vigvamu klintīm. White Sands dabas parks ar pasaules lielākajām ģipša kāpām, kas izskatās kā milzīgi sniega kalni. Salvadora Dalī sapņa piepildījums pilnīgā Ņūmeksikas nekurienē – Bisti Badlands: Mēness ainavu līdzenums nosēts ar savdabīgām klinšu kolonnām, akmens sēnēm, olām, citplanētiešu galvām un mošķiem. Ar bohēmisku gaisotni apvītā un pueblo indiāņu arhitektūras stilā veidotā Taos pelnīti tiek uzskatīta par Amerikas skaistāko mazpilsētu un mākslinieku Meku. Taos Pueblo – gandrīz 1000 gadus sena, bet izcili saglabājusies pueblo indiāņu hrušcovka jeb daudzstāvu māja, ar kurām šī civilizācija bija tik īpaša un pārsteidza spāņu konkistadorus. Viena no labākajām pueblo civilizācijas arheoloģiskajām vietām Amerikā – Aztec Ruins. Vecākā štata galvaspilsēta ASV, kas dibināta tālajā 1610. gadā, tagad ir galvenais mākslas un kultūras centrs Rietumos – Santafē. Par Amerikas Lurdu dēvētā El Santuario de Chimayo pasaku baznīciņa un svētvieta piesaista lielākos svētceļnieku pūļus ASV. Pueblo indiāņu muzejs un iezemiešu deju priekšnesumi Albukerkē. Pasaules lielākā dabas tiltu jeb arku koncentrācija un viens no skaistākajiem Amerikas nacionālajiem parkiem Arches NP. Canyonlands nacionālais parks – kanjonu un klinšu pasaku valstība. Great Sand Dunes nacionālais parks – klinšu ieskautas, te paceļas varenākās smilšu kāpas Amerikas kontinentā, tās sasniedz pat 230 metru augstumu! Draudīgais, ļoti stāvais un 732 m dziļais Gunnisona melnais kanjons ar Painted Wall klinšu sienu. Slavenais Klinšu kalnu kūrorts Aspena. Viena no Amerikas Rokiju kalnu vizītkartēm – Maroon Lake ezers ar 4310 m augsto Maroon Bells sniegoto virsotni fonā. Zion Canyon un Monument Valley parku krustojums Colorado National Monument – kanjonu labirints ar sārtām klinšu sienām un vairākām iespaidīgām klintīm. Neparastais, Mātes Dabas veidotais sarkano klinšu dārzs Garden of Gods Colorado Springs kūrortpilsētiņā.
Leģendārākā Old West laiku pilsētiņa Tombstone (Kapakmens), kur notika slavenākā pistoļu kauja Mežonīgajos Rietumos, kas iemūžināta daudzās Holivudas filmās. OK Corral pistoļu kaujas uzvedums – īstais Wild Wild West! 18. gs. celtā San Xavier del Bac misija – skaistākā koloniālā baznīca ASV, ko mēdz saukt par Balto dūju tuksnesī. Meksikas pastkarte – Saguaro nacionālais parks Arizonas dienvidos ar sausiem tuksneša kalniem, kurus klāj milzīgi sagvaro kaktusi, kas sniedzas pat elektrības stabu augstumā. Sonora Desert Museum ar bagātu tuksneša dzīvnieku un putnu ekspozīciju. Simpātiska zeltraču laikmeta spoku pilsētiņa Goldfield Ghost Town uz iespaidīgu kalnu fona. Sedona – masīvi, sarkanu kalnu masīvi, klintī būvēta kapella, enerģētiskās vortex vietas, slavenās Katedrāles klintis un citas interesantu formu klinšu smailes. Viena no Amerikas pastkartēm – Canyon de Chelly nacionālais parks ar grandioziem kanjonu skatiem un ikonisko Spider Rock klinti. Window Rock klinšu arka un Navaho indiāņu muzejs. Spocīgais lavas lauku apvidus, kur tikai atsevišķas priežu birzis norāda uz to, ka šī vieta atrodas uz Zemes, nevis Mēness – Sunset Crater Volcano dabas parks. Meteror Crater – perfektas formas meteorīta krāteris, kur Apollo astronauti trenējās misijai uz Mēnesi. Nostalģiskais Route 66 ceļš ar fotogēnisko vigvamu moteli un vecajiem autiņiem. Slavenā zeltraču pilsētiņa Durango. Savdabīgās, klinšu sienās veidotās Amerikas iezemiešu apmetnes Mesa Verde nacionālajā parkā. Petrified Forest nacionālais parks, kur Mēness ainavu apkārtnē vērojami pārakmeņojušos koku stumbri un celmi. Painted Desert ar tuksnesīgiem, sarkanu krāsu toņu pauguriem, kas īpaši koši izskatās agrā rīta stundā vai vēlā pēcpusdienā.

Nākamais ceļojums 2020. gadā!


Pērc ceļojumu
IMPRO birojā Merķela ielā 13-122 Rīgā: nāc ciemos, zvani pa tālruni 67221312 vai sūti rakstisku pieteikumu uz impro@impro.lv un veic maksājumu caur i-banku! Impro bankas rekvizīti
pie IMPRO sadarbības partneriem Latvijā.

Ceļojumu konsultants: Jānis Kreicbergs
Ceļojumu konsultants atbild tikai uz jautājumiem par ceļojumu saturu.
Tālrunis: 67507196 E-pasts: janis@impro.lv

Tevi varētu interesēt arī šie piedāvājumi

€3375.00

ASV DIMANTU IZLASE - MEŽONĪGIE RIETUMI, KLUSĀ OKEĀNA PLUDMALES, ŅUJORKA UN NIAGĀRAS ŪDENSKRITUMS

vietu skaits: >7
datums: 25.04.2020 - 10.05.2020
Skatīt
€2550.00

MEŽONĪGIE RIETUMI

vietu skaits: >7
datums: 01.05.2020 - 13.05.2020
Skatīt
€2495.00

NO AUGSTAJIEM DEBESSKRĀPJIEM LĪDZ VARENAJIEM ŪDENSKRITUMIEM – ASV UN KANĀDA

vietu skaits: >7
datums: 11.05.2020 - 21.05.2020
Skatīt
€3375.00

ASV DIMANTU IZLASE - MEŽONĪGIE RIETUMI, KLUSĀ OKEĀNA PLUDMALES, ŅUJORKA UN NIAGĀRAS ŪDENSKRITUMS

vietu skaits: >7
datums: 25.04.2020 - 10.05.2020
Skatīt