PIEDZĪVOJUMI CENTRĀLAMERIKĀ – GVATEMALA AR TREKINGU UZ ZUDUŠO MAIJU GALVASPILSĒTU EL MIRADOR

€2995.00 Izpārdots
Transports:
Ceļojuma tips:
datums: 12.03. - 27.03.
ilgums: 16 dienas
vietu skaits:   0
Ceļojuma apraksts

Ceļojums pa aizaugušu maiju senpilsētu drupām, verdošiem vulkāniem un šķietami bezgalīgiem džungļiem, pazemes alām un tirkīzziliem ūdensbaseiniem, kolorītiem indiāņu tirdziņiem un spāņu koloniālajām pilsētām. Laiks atklāt Gvatemalas bagātības un doties Indiana Džonsa cienīgā trekingā uz zudušo maiju galvaspilsētu El Mirador!

Lidojumi Rīga – Gvatemala – Rīga un Gvatemala – Floresa.
5 dienu pārgājiens dziļi Gvatemalas lietusmežos, kur zem biezas džungļu veģetācijas segas slēpjas dižākā maiju senpilsēta un šīs cilivizācijas stūrakmens El Mirador. Tā būs kā atgriešanās laikā, atklājēju laikmetā, dodoties piedzīvojumā uz džungļu aprīto maiju metropoli, kur tika radītas šīs civilizācijas vecākās un varenākās būves, tostarp lielākās piramīdas Rietumu pusslodē La Danta un El Tigre, kas daudzus gadsimtus nogulējušas laikmetu aizmirstībā.
La Ruta Maya jeb Maiju ceļa vērtīgākais dārgakmens un viena no fascinējošākajām antīkajām pilsētām rietumu pusslodē, kas pēc El Mirador pagrimuma kļuva par galveno centru jeb pilsētvalsti maiju pasaulē – iespaidīgās Tikalas drupas Gvatemalas džungļos. Nozīmīga maiju senpilsēta mūsdienu Gvatemalā, kas savus ziedu laikus piedzīvoja agrīnajā klasiskajā periodā (250.-600. g.), bet mūsdienās ir slavena ar akmens stēlām un skulptūrām – Yaxha. Maģiskas saulrieta ainas no Yaxha piramīdas pār Gvatemalas džungļiem un Laguna Yaxha ezeru. Floresas pilsētiņa uz salas ezera vidū bija pēdējais maiju bastions, kas pret spāņu konkistadoriem noturējās līdz pat 1697. gadam. Las Conchas nacionālais parks ar vairākām ūdens kaskādēm un dabas baseiniem uz Rio Chiyu upes. Semuc Champey – skaistākā Gvatemalas pastkarte, kur džungļiem klātā kaļķakmens klinšu kanjonā iegūlušies īpaši dzidri, smaragda un tirkīza nokrāsas ūdens baseini un terases, kas savā starpā savienoti maziem ūdenskritumiem un kaskādēm. Grutas de Lanquin alās ar iespaidīgām stalaktītu zālēm galvenais piedzīvojums gaidāms saulrietā, kad tumšās pazemes dzīles pamet milzīgi sikspārņu bari.
Chichicastenango (vairāk nekā 2000 m v.j.l.): Sv. Tomasam veltītā katoļu baznīca un maiju zemes dievam veltītais templis. Kolorītie maiju cilšu tirdziņi. Izbrauciens ar kuģīti pa rietumu puslodes dziļāko ezeru – vulkānu ieskauto Atitlanu, kuru slavenais vācu pētnieks Humbolts nodēvējis par skaistāko ezeru uz Zemes.
Senā Gvatemalas galvaspilsēta un viena no vecākajām un skaistākajām pilsētām Amerikā – Antigva, kas izvietojusies trīs vulkānu pakājē. Grūtais kāpiens Volcan Acatenango (3976 m) ir dēvēts par labāko vulkānu trekingu Centrālamerikā – apmeklētāji no tuva attāluma var raudzīties blakus esošā Volcan deFuego lavas salūtā.
Santa Teresita karstie avoti – pelnīta atpūta un relaksācija pēc piedzīvojumiem Gvatemalā.

Nākamais ceļojums ne agrāk kā 2021. gadā!


Pērc ceļojumu
IMPRO birojā Merķela ielā 13-122 Rīgā: nāc ciemos, zvani pa tālruni 67221312 vai sūti rakstisku pieteikumu uz impro@impro.lv un veic maksājumu caur i-banku! Impro bankas rekvizīti
pie IMPRO sadarbības partneriem Latvijā.

Ceļojumu konsultants: Jānis Kreicbergs
Ceļojumu konsultants atbild tikai uz jautājumiem par ceļojumu saturu.
Tālrunis: 67507196 E-pasts: janis@impro.lv

Tevi varētu interesēt arī šie piedāvājumi

€2895.00

LIELAIS MEKSIKAS CEĻOJUMS

vietu skaits:   1
datums: 08.11. - 22.11.
Skatīt
€2545.00

KUBA SALSAS RITMOS

vietu skaits: >7
datums: 04.12. - 16.12.
Skatīt
€2995.00

APBRĪNOJAMĀ ETIOPIJA – NO DIŽĀKAJĀM MELNĀ KONTINENTA CIVILIZĀCIJĀM LĪDZ VARENĀKAJIEM ĀFRIKAS DABAS FENOMENIEM UN AINAVĀM

vietu skaits:   2
datums: 18.10. - 02.11.
Skatīt
€2995.00

DIENVIDĀFRIKA UN SVAZILENDA

vietu skaits:   4
datums: 16.10. - 28.10.
Skatīt