AĻASKAS KRUĪZS UN TROPISKĀS HAVAJU SALAS - NO FJORDIEM UN LEDĀJIEM LĪDZ POLINĒZIJAS KANJONIEM UN ŪDENSKRITUMIEM

€4595.00 Izpārdots
Transports:
datums: 07.09. - 21.09.
ilgums: 15 dienas
vietu skaits:   0
Ceļojuma apraksts

Ierobežoto vietu dēļ mudinām pieteikties līdz 1. jūnijam!

Lidojums Rīga – Sieatla.
Par Smaragda pilsētu dēvētā Sieatla ar vecāko tirgu ASV Pike Place Market, slaveno Space Needle torni, Mt Rainer vulkānu pie apvārkšņa un utopisko Chihuly Stikla dārzu, kur krāšņas puķu kompozīcijas izlietas stiklā.
7 nakšu kruīzs gar Aļaskas piekrasti, vērojot fjordus, jūras dzīvniekus, ledājus un zeltraču pilsētiņas. Aļaskas Inside Passage – viens no planētas gleznainākajiem jūras ceļiem ar iekšējo kanālu sistēmu, augstiem kalniem, salām un klintīm. Mazā un skaistā zelta drudža koka pilsētiņa Ketchikan. Indiāņu totēmu ciemi. Iespēja doties panorāmas lidojumā pār pasakaino Misty fjordu un tā ūdenskritumiem. Aļaskas galvaspilsēta Džuno. Mendenhall ledājs, kura apkārtnē bieži sastopami melnie lāči. Skagveja – simpātiskākā zeltraču pilsēta Aļaskā. Iespēja doties vienā no pasaulē skaistākajiem vilciena braucieniem – pa gleznaino un seno Klondaikas ceļu White Pass & Yukon Route train. Ledus karalienes valstība Glacier Bay nacionālais parks – izbrauciens ar kuģi pa līci, meklējot roņus, ūdrus, vaļus, orkas un jūras lauvas starp milzīgajām un zilganajām ledāju sienām, kas ieslīd fjordu ūdeņos un drūpot veido leduskritumus. Īsa kruīza pietura Vankūveras salā, lai vakara gaismās aplūkotu izgaismoto Viktoriju – skaistāko pilsētu Kanādā.
Lidojums  Sieatla – Kauai sala (Havaju salas).
Kauai ir senākā no Havaju salām, dēvēta arī par Paradīzes salu, Dārzu salu un Havaju zudušo kontinentu. Te, atklājot arhipelāgu, pirmo reizi krastā izkāpis kapteinis Kuks, kas tās toreiz nodēvēja par Sendviču salām. Sala ir dabas mākslas darbs, ko veidojis vulkāniskās darbības spēks. Kauai salā vērojamas vairākas ainavas, kas ir Havaju vizītkarte – Napali piekraste, Paparžu grota un Waimea kanjons. Ne velti Holivudas filmu režisori salas unikālo dabu iemūžinājuši daudzās filmās, tostarp Jurassic Park dinozauru triloģijā. Oahu ir Havaju salu sirds, tajā atrodas galvaspilsēta Honolulu-moderna un attīstīta pilsēta ar pasaulē slaveno Pearl Harbour ostu un Waikiki pludmali. Te vērojams lielākais kultūru un tautību sajaukums, bet skaistās pludmales nespēj atstāt vienaldzīgu nevienu ceļotāju.
Saulrieta kruīzs gar pasaulē gleznaināko piekrasti Napali Coast. Okeāna geizers Spouting Horn. 50 m augstais Opaekaa Falls ūdenskritums. 1000 m dziļo un nokrāsām bagāto Waimea kanjonu Marks Tvens nodēvējis par Klusā okeāna Lielo Kanjonu. Izbrauciens ar kuģīti pa svēto Wailua upes ieleju līdz slavenajai Fern grotto jeb Paparžu alai.
Lidojums Kauai – Honolulu (Oahu).
Havaju salu galvaspilsēta Honolulu – vienīgā monarhu rezidence ASV, Iolani pils un koraļļu baznīca. Pearl Harbour osta ieguvusi mītisku slavu, iesaistot ASV II pasaules karā. Ekskursija pa Oahu – japāņu stila templis Byodo, Halona bļaujošais caurums, gleznainais Hanauma Bay līcis un Nuuanu Pali skatu punkts. Atpūtas diena slavenajā Waikiki pludmalē Oahu salā vai iespēja doties ekskursijā uz Polinēzijas kultūras centru, kur sešos ciematos iespējams iepazīties ar dažādām polinēziešu kultūrām, vērot karalisko kanoe parādi un tradicionālās hula dejas, lai noslēgtu dienu ar iespaidīgu Ha:Breath of Life uzvedumu un uguns šovu.
Lidojums Honolulu – Losandželosa – Rīga.

Nākamais ceļojums ne agrāk kā 2020. gadā!


Pērc ceļojumu
IMPRO birojā Merķela ielā 13-122 Rīgā: nāc ciemos, zvani pa tālruni 67221312 vai sūti rakstisku pieteikumu uz impro@impro.lv un veic maksājumu caur i-banku! Impro bankas rekvizīti
pie IMPRO sadarbības partneriem Latvijā.

Ceļojumu konsultants: Jānis Kreicbergs
Ceļojumu konsultants atbild tikai uz jautājumiem par ceļojumu saturu.
Tālrunis: 67507196 E-pasts: janis@impro.lv

Tevi varētu interesēt arī šie piedāvājumi

€3695.00

ZIEMEĻAMERIKAS GRAND TOUR... NO KLUSĀ OKEĀNA UN KANĀDAS KLINŠU KALNIEM LĪDZ AMERIKAS PRĒRIJĀM UN JELOUSTONAS PARKAM

vietu skaits: >7
datums: 30.08.2019 - 15.09.2019
Skatīt
€3595.00

NO JELOUSTONAS UN UGUNS IELEJAS LĪDZ ZOSU KAKLU KANJONAM UN MĒNESS KRĀTERIEM - APBRĪNOJAMĀ AMERIKA

vietu skaits: >7
datums: 13.09.2019 - 30.09.2019
Skatīt
€2450.00

MEŽONĪGIE RIETUMI

vietu skaits:   1
datums: 26.04.2019 - 08.05.2019
Skatīt
€2450.00

MEŽONĪGIE RIETUMI

vietu skaits: >7
datums: 20.09.2019 - 02.10.2019
Skatīt