KOSTARIKA, NIKARAGVA UN PANAMA – KRĀSAINIE KRĀTERU EZERI, UGUNS KALNI, MAZĀ AMAZONE, KOLONIĀLĀS PĒRLES UN TROPISKĀS KARĪBU SALAS

Lidojumi Rīga – Sanhosē un Panama – Rīga.
Kostarikas galvaspilsēta Sanhosē. Bagātā krasta augstākais vulkāns Irazu un tā smaragdzaļais krātera ezers. Nuestra Senora de Los Angeles bazilika – Kostarikas Vatikāns. Mēness ainavas Volcan Poas nacionālajā parkā – dūmojošs vulkāns ar tirkizzilu krātera ezeru, burbuļojušiem dubļu laukiem un pasaulē lielāko aktīvā vulkāna krāteri (1,5 km platumā!). Krāšņie La Paz Waterfall dārzi, kur starp ūdenskritumiem, orhidejām un tropu ziediem lidinās kolibri un tauriņi. Slavenākais Kostarikas uguns kalns – piramīdas formas vulkāns Arenal, kas tagad pieklusis, bet vēl pavisam nesen trokšņoja katru dienu, ļaujot tūristiem vērot oranžas lavas upes.
Nikaragvas revolūcijas pilsēta un viena no Centrālamerikas koloniālā laikmeta pērlēm Leona. Balsinātā Basilica de Asuncion jeb Leonas katedrāle ir pilsētas lepnums un lielākais dievnams Centrālamerikā. Otrs jaunākais vulkāns pasaulē Cerro Negro ar gluži vai Mēness virsmai līdzīgām ainavām – vulkāna krāteri, piķa melni lavas lauki, krāsainas sēra iegulas un kūpošas fumarolas. San Jacinto ģeotermālais dubļu lauks, kuru vietējie pārspīlējot lepni dēvē par Nikaragvas Jeloustonu.
Volcan Masaya – slavenākais Nikaragvas nacionālais parks, kurš sargā ļoti aktīvo un mūžīgi dūmojošo Masajas vulkānu. Ceļojuma kulminācija ir Masajas vulkāna nakts tūre, kuras laikā parasti var redzēt ļoti retu skatu – oranžo, dzīvo lavu vulkāna krāterī. Senāk Spānijas kroņa, bet tagad Nikaragvas lepnums – 1524. g. dibinātā Granada, vecākā pilsēta Centrālamerikā ar īpaši skaistu un krāsainu koloniālo vecpilsētu. Apdzisušais Mombacho vulkāns, kura nogāzes klāj mākoņu lietusmeži (cloud forest), bet no virsotnes labos laika apstākļos paveras lieliska Granadas apkārtnes panorāma. Izbrauciens ar prāmi pa Nikaragvas ezeru, pārliecinoši lielāko ezeru Centrālamerikā. Ometepe – lielākā sala Nikaragvas ezerā ar diviem piramīdas formas vulkāniem, Oyo de Agua kristāldzidrajiem dabas baseiniem un mistiskām statujām no kādas noslēpumainas civilizācijas. San Juan del Sur – slavenākā Nikaragvas kūrortpilsētiņa ar simpātisku Klusā okeāna līci, virs kura paceļas milzīga Jēzus Kristus statuja. Kafijas plantācija.
Izbrauciens ar laivu pa Cano Negro rezervātu, iepazīstot Kostarikas slaveno un krāšņo dzīvnieku valsti. Kostarikas pastkarte – Rio Celeste ūdenskritums un upe ar sirreālu, gaiši tirkīzzilu ūdens nokrāsu. Tortugurero nacionālais parks – kruīzs ar laiviņu pa džungļu upi un kanāliem, bagātīgā dzīvnieku un augu pasaule parkā, ko dēvē par Mazo Amazoni jeb Centrālamerikas Amazoni. Puerto Viejo de Talamanca pilsētiņa, kurā savijušās Karību un Āfrikas ietekmes. Melno smilšu pludmale. Iespēja apmeklēt Cahuita nacionālo parku – piekrastes lietusmeži un mežonīga Karību jūras piekraste, kur regulāri sastopami amizantie slinķi.
Atpūta, tropiskajā, koraļļu ieskautajā Bocas del Toro salu arhipelāgā Panamā, kas ir kā Karību jūras skatu kartīte vai bilde uz žurnāla vāka. Izbraucieni ar laivu pa Bocas del Toro idilliskajām saliņām un balto smilšu pludmalēm. Lidojums Bocas del Toro Panama. Par astoto pasaules brīnumu dēvētais Panamas kanāls. Panamas pilsēta, kas apvieno jauno ar veco – moderno debesskrāpju mežu ar koloniālo laiku vecpilsētu. Embera indiāņu cilts un tās primitīvais dzīvesveids.

 


Pērc ceļojumu
tiešsaistē
IMPRO birojā Merķela ielā 13-122 Rīgā: nāc ciemos, zvani pa tālruni 67221312 vai sūti rakstisku pieteikumu uz impro@impro.lv un veic maksājumu caur i-banku! Impro bankas rekvizīti
pie IMPRO sadarbības partneriem Latvijā.

Ceļojumu konsultants: Jānis Kreicbergs
Ceļojumu konsultants atbild tikai uz jautājumiem par ceļojumu saturu.
Tālrunis: 67507196 E-pasts: janis@impro.lv

Tevi varētu interesēt arī šie piedāvājumi

€5195.00

CENTRĀLAMERIKAS GRAND TOUR – KOSTARIKA, NIKARAGVA, PANAMA, SALVADORA, HONDURASA, BELIZA UN GVATEMALA

vietu skaits:   2
datums: 04.02.2024 - 23.02.2024
Skatīt
€3995.00

NEPĀLA AR NOSLĒPUMAINO MUSTANGAS KARALISTI – LIELĀS HIMALAJU VIRSOTNES, SĀRTIE KANJONI, KRĀSAINIE KALNI UN MAZĀ LHASA

vietu skaits: >7
datums: 01.05.2024 - 16.05.2024
Skatīt
€3795.00

SENĀ INKU ZEME PERU AR VARAVĪKSNES KALNU

vietu skaits:   2
datums: 11.03.2024 - 24.03.2024
Skatīt
€3745.00

MEŽONĪGIE RIETUMI

vietu skaits: >7
datums: 25.04.2024 - 07.05.2024
Skatīt