PĒRC ONLINE
AR AUTOBUSU AR LIDMAŠĪNU AR AUTOBUSU + LIDMAŠĪNU ATPŪTAS CEĻOJUMI
Impro Ceļojumu katalogs
Impro Ceļojumu dāvanu karte
Park smart Rīgas lidosta
Franču valodas institūts
Tavex
bezrindas.lv

CEĻOJUMS UZ PASAULES MALU - NEATKLĀTĀ KALIMANTĀNA AR TROPISKO DERAWAN SALU ARHIPELĀGU
23.04. - 08.05.
16 dienas
EUR 2995
Ceļojuma apraksts 23.04. (PDF)
Brīvas vietas: vairāk par 7 Online rezervācija: PIRKT

Kalimantāna (Indonēzijas Borneo) – mītiem, nostāstiem un leģendām apvītā Kalimantānas jeb Borneo sala, kas pirmo eiropiešu pētnieku uzmanību piesaistīja ar galvaskausu mednieku ciltīm, 140 miljonus gadus seniem lietusmežiem un endēmiskiem dzīvniekiem. Esi pirmais, kas atklāj Indonēzijas Kalimantānas dabas skaistumu, krāšņās dajaku ciltis, unikālo dzīvnieku pasauli, iespaidīgo zemūdens valsti, pasakaino Derawan salu arhipelāgu un slavenos Borneo lietusmežus, kur 1 hektārā ir vairāk koku sugu nekā ASV un Kanādā kopā!

Lidojums Rīga – Balikpapana (Kalimantāna) – Rīga.
Viegls džungļu pārgājiens Kutai nacionālajā parkā – labākā vieta visā Kalimantānā, kur vērot savvaļas orangutānus ar visaugstāko veiksmes procentu (80-90 %)! Bez savvaļas orangutāniem Kurai NP iespējas vērot arī varenos Degunragputnus (Rhinocheros Hornbill), makaku pērtiķus un otru lielāko ķirzakveidīgo sugu pasaulē pēc Komodo varāna – brango Āzijas ūdens varānu.
3 dienu/2 nakšu kruīzs pa leģendāro Mahakam upi – otru lielāko Kalimantānas upi un galveno satiksmes artēriju uz dajaku cilšu zemēm. Mancong – Benuaq dajaku cilts ciems, kurā iepazīsim to arhitektūru, dejas un senās galvaskausu mednieku tradīcijas, kas padarīja šo salu leģendāru un teiksmainu. Mancong Long House – viens no labākajiem tradicionālo Garo māju eksemplāriem, kas no ārpuses izdaiļota ar daudziem kokā grebtiem totēmiem. Jempang ezers – Kalimantānas Venēcija ar peldošām mājām un mošejām, un koka laiviņām, kas kā gondolas kursē pa ezeru un tā pietekām. Interesantākā pilsēta Austrumkalimantānā Tenggarong, kas joprojām kalpo kā vecākās Indonēzijas monarhijas, Kutai Sultanāta (no 4. gs.) galvaspilsēta. Samarindas Islāma centrs ar iespaidīgāko Kalimantānas mošeju. Pampang – Dayak Kenyah jeb Garo ausu cilts ciemats, kura centrā paceļas bagātīgi apgleznotā Long House jeb Garā māja, iezemieši tērpjas ļoti krāšņos tērpos, bet vecākās paaudzes sievietes ausīs nēsā smagus rinķus iztaipot tās līdz pat krūtīm.
Samboja Lestari  rezervāts ar Borneo saules lāču un Borneo orangutānu centriem, kur endēmiskie salas dzīvnieki tiek atgriezti džungļu vidē. Izbrauciens ar laivu pa Balikpapanas mangrovju upi, meklējot Gardegunu pērtiķus (Proboscis monkey) – tikai Borneo sastopamus mērkaķus ar lielu vēderu, reti smieklīgu sejas izteiksmi un ļoti garu, fallam līdzīgu degunu. Bukit Bangkirai kalna parks ar Canopy walkway, kur kokos iekārti tiltiņi ļauj paskatīties pār Kalimantānas lietusmežu paklāju no cita rakursa.
Sangkulirang karsta kalnu masīvs – pilnīgi neapgūts, plašs kaļķakmens klinšu apgabals ar interesantu formu akmens mežu un daudzām alām. Kalimantānas lielais piedzīvojums – aizraujošs izbrauciens ar šauru dajaku motolaiviņu pa kristāldzidro Merabu upīti un tās mazajām krācēm, gājiens pa džungļu taku uz zilganzaļo Danau Nyadeng avotu-ezeriņu un stāvs, 1h kāpiens Puncak Ketapu kalnā, no kura paveras iespaidīgs skats pār Sangkulirang karsta masīvu un akmens mežu. Kayan dajaku cilts ciemats Miau Baru, kurā apskatīsim vietējo Long House māju, vērosim deju priekšnesumus un krāsainos tradicionālos tērpus. Savdabīgs kristietības un Borneo elkdievības mikslis – Miau Baru kapsēta. Ļoti dzidrais, džungļu ieskautais Danau Cermin (Spoguļa ezers) ir unikāls ar savu neparasto zilganzaļo ūdens nokrāsu, un to ka tā virspusē atrodas saldūdens, bet 2-3 m dziļumā sāļūdens.
Indonēzijas Maldivu salas – Derawan salu arhipelāgs – tropisks un neskarts Zemes stūrītis ar bounty pludmalēm un ļoti bagātu zemūdens pasauli. Sangalaki sala – pasaulē nozīmīgs jūras bruņurupuču dzemdību nams un viena no labākajām vietām, kur nirt ar graciozajām, 4-6 m platajām manta rajām, kas kā Andu kondori planē zem ūdens. Unikālais Medūzu ezers Kakaban salā, kur līdzīgi kā Palau (Mikronēzijā) ceļotāji var peldēt starp nekaitīgiem medūzu bariem, kuru skaits mērams vairākos miljonos! Talisayan – šeit ir labas cerības peldēties kopā ar cilvēkam draudzīgajām, gigantiskajām vaļu haizivīm – zemūdens pasaules vislielāko trofeju, kas garumā mēdz sasniegt pat 15 m!
Atpūta tropiskajā Maratua salā-atolā pie Celebesas jeb Sulavesi jūras (Klusā okeāna). Maratua sala (Derawan athipelāgs) ir gluži kā izkāpusi no pastkaršu grāmatas – pasakainas, baltu smilšu pludmales, kristāldzidrs ūdens, palmas, klinšu krasti, lietusmežu kabatiņas, kuros mīt papagaiļi un makaku pērtiķi, lagūnas, atoli, mazas smilšu saliņas okeānā, koraļļu dārzi un pat Zilas grotas. Gua Hagi Mangku – zila grota ar iespaidīgu zemūdens kanjonu, kuram saulainā dienā saules stari laužas cauri, paverot sirreālu skatu!


  Ieteikt


Ceļojumu iespējams rezervēt online.

Pieteikties ceļojumam lūdzam IMPRO birojā Merķela ielā 13-122 Rīgā, Telefons 67221312
vai sūtot rakstisku pieteikumu - klienta līgumu uz impro@impro.lv
vai pa faksu 67221256 un veicot maksājumu caur i-banku.

Impro bankas rekviziti

Pieteikties ceļojumam iespējams arī pie IMPRO sadarbības partneriem Latvijā.

Ceļojumu konsultants: Jānis Kreicbergs
Ceļojumu konsultants atbild tikai uz jautājumiem par ceļojumu saturu.
Tālrunis: 67507196  Epasts: janis@impro.lv
Uzdot jautājumu!


Atpakaļ
UZMANĪBU!
TUVĀKIE CEĻOJUMI
21.10 ĒĒĒĒĒĒĒĒĒĒ - ŌŌŌŌŌ SUITU NOVADĀĀĀ (EUR 34)
22.10 PARĪZE, LUKSEMBURGA UN MOZELES IELEJA (EUR 450)
26.10 ATPŪTA MADEIRĀ / Four Views Monumental 4* (no EUR 745)
04.11 UZ BRĪVĪBAS CĪŅU VIETĀM UN PREZIDENTU DZIMTAJĀM MĀJĀM KOPĀ AR JĀNI HARTMANI (EUR 23)
04.11 AR GARDU MUTI VALMIERMUIŽĀ PA MĀRTIŅIEM! (EUR 26)
11.11 ZIEMASSVĒTKU KAUJU VIETAS TĪREĻPURVĀ (EUR 25)
14.11 ARGENTĪNA UN BRAZĪLIJA AR IELŪKOŠANOS ČĪLĒ UN URUGVAJĀ (EUR 3860)
16.11 ATPŪTA LANSAROTE (Kanāriju salas) / BEATRIZ PLAYA & SPA**** (no EUR 925)
16.11 ATPŪTA LANSAROTE (Kanāriju salas) / PRINCESA YAIZA SUITE HOTEL RESORT ***** (no EUR 1295)
16.11 ATPŪTA LANSAROTE (Kanāriju salas) / BEATRIZ COSTA & SPA**** (no EUR 895)
16.11 ATPŪTA LANSAROTE (Kanāriju salas) / BE LIVE EXPERRIENCE GRAND TEGUISE PLAYA ****+ (no EUR 1075)
16.11 INDIJAS ZELTA TRIJSTŪRIS AR TĪĢERU NACIONĀLO PARKU (EUR 1095)
18.11 SĀMSALA AR SPA (EUR 85)
23.11 NO TAURIŅU MEŽIEM UN SĒŅU KLINTĪM LĪDZ ĒRĢEĻU KALNIEM UN VARA KANJONAM – ABRĪNOJAMĀ MEKSIKA (EUR 3150)
23.11 UGUNS SALA LANSAROTE UN ATPŪTA FUERTEVENTURĀ (EUR 1145)
24.11 KLASISKĀ TAIZEME UN PUKETA (EUR 1795)
26.11 ŠRILANKA - ATGRIEŠANĀS PARADĪZES DĀRZĀ (EUR 1950)
29.11 KLUSĀ OKEĀNA DĀRGUMU LĀDE – FILIPĪNAS AR ATPŪTU BOHOLAS SALĀ (EUR 2095)
30.11 LANSAROTE UN FUERTEVENTURA - EKSOTISKĀKĀS NO KANĀRIJU SALĀM (EUR 1095)
02.12 ĀBOLU PĪRĀGS, KONČAS, SUŅU PAJŪGI UN GATAVS KINO (EUR 30)
REKLĀMA
Atrodi mūs internetā