PĒRC ONLINE
AR AUTOBUSU AR LIDMAŠĪNU AR AUTOBUSU + LIDMAŠĪNU ATPŪTAS CEĻOJUMI
Impro Ceļojumu katalogs
Impro Ceļojumu dāvanu karte
Park smart Rīgas lidosta
Franču valodas institūts
Tavex
bezrindas.lv

APBRĪNOJAMĀ KAZAHSTĀNA – VIDUSĀZIJAS LIELAIS NOSLĒPUMS
Ceļojumu šobrīd nav.

Pārsteidzošā Kazahstānas daba būs liels atklājums un piedzīvojums ikvienam. Ekspedīcijas tipa ceļojums no Ziemeļkazahstānas stepēm, Austrumkazahstānas krāsainām klintīm un tirkīza nokrāsas kalnu ezeriem līdz tūristiem vēl neatklātās Rietumkazahstānas Mēness ainavām un sāls tuksnešiem.

Kazahstāna gaida pirmos atklājējus!

Lidojums Rīga – Astana un Almati – Rīga.
Astana – Vidusāzijas modernākā pilsēta, kuru mēdz dēvēt par Centrālāzijas Dubaiju vai Dubaiju stepē. Nacionālais muzejs – labākais muzejs Centrālāzijā, kura lepnums ir Zelta zāle ar diviem Golden Man karavadoņu tērpiem, veidotiem no 4000 zelta rotājumu. Gulaga muzejs-memoriāls Malinovkā. Lidojums Astana – Aktau. Aktau – Manghistau provinces galvaspilsēta pie Kaspijas jūras un vārti uz Rietumkazahstānas dabas veltēm. Dodamies 3 dienu ekspedīcijā ar džipiem un teltīm pa Mēness ainavām līdzīgo Ustjurtas plato rezervātu – Manghistau apvidus sirds, kur atrodas daži no provinces iespaidīgākajiem dabas veidojumiem. Tuzbaira sāls tuksnesis – balts, ar sāli klāts līdzenums, kuru ieskauj varena siena ar ļoti neparastām klinšu tekstūrām. Tuzbaira akmens arka. Neierasts šīs provinces dabas brīnums, kur liels lauks nosēts ar prāva izmēra akmens bumbām, kas sniedzas pat divu cilvēku augumā – Torysh jeb Bumbu ieleja. Dīvainais Lauvu kalns jeb Sherkala. Bozžiras ieleja (Bozzhira) – baltas un gaiši sārtas klintis iespaidīgos izmēros paceļas pār šo ieleju, paverot Manghistau provinces krāšņākās ainavas un saulrietus. Baisari klinšu kolonnas un Bokty kalns. Kazahstānas Lalibela – 10. gs. Shopon Ata un 12. gs. Shakpak Ata pazemes mošejas – vienīgā vieta pasaulē, kur mošejas cirtas klintīs zem zemes. Karindžarika depresija (Karynzharyk) – plašs sāls līdzenums-tuksnesis zem jūras līmeņa, pa kuru peld piecas iespaidīgas klintis, atklājot maģiskus skatus, īpaši saulrietā. 12.-19. gs. Koshkar Ata mauzoleju pilsēta. Lidojums Aktau – Almati. Almati – spožā un zaļā Kazahstānas metropole sniegotu kalnu ielenkumā. Leģendārais Medeu Ledus aplis. Kazahstānas kalnu pastkartes – interesantām nokrāsām bagātie Lielais Almati un Issyk ezeri. 300 m dziļais Charyn kanjons – saukts par Centrālāzijas Grand Canyon, tas nav tik liels kā slavenais brālis Amerikā, bet to ar uzviju kompensē sārtā klinšu nokrāsa un izrobotie klinšu veidojumi Piļu ielejā (Dolina Zamkov). Skaistā Tjanšana kalnu ielejā iegūlušais Kolsai ezers. Kaindi – sirreālākais ezers Centrālāzijā, kura krēmīgi zilganzaļajos ūdeņos paveras neticams skats – slīktošais jeb nogrimušais mežs. Altyn-Emel nacionālais parks  interesantākais parks Kazahstānā, kas piedāvā gan dabas, gan vēsturiskus, cilvēku radītus brīnumus, gan arī kalpo kā patvērums daudzām zīdītāju sugām. Tamgaly Tas (Terekty) petroglifi un Budas gravējums – vienīgā budisma liecība un pierādījums Kazahstānā. Kazahstānas Valdnieku ieleja – Issyk kurgāni – Skitu impērijas karavadoņu kapenes. 150 m augstās Dziedošās kāpas, kuras vējainā laikā izdod skaņas, kas līdzinās lidmašīnas dzinējam. Vidusāzijas Mežonīgie Rietumi – krāsainie Aktau kalni dzeltenos, oranžos, baltos, sarkanos un rozā toņos.

Maksimālais grupas lielums 18 cilvēki!

Nākamais ceļojums tiks piedāvāts tikai 2019. gadā!


  Ieteikt


Pieteikties ceļojumam lūdzam IMPRO birojā Merķela ielā 13-122 Rīgā, Telefons 67221312
vai sūtot rakstisku pieteikumu - klienta līgumu uz impro@impro.lv
vai pa faksu 67221256 un veicot maksājumu caur i-banku.

Impro bankas rekviziti

Pieteikties ceļojumam iespējams arī pie IMPRO sadarbības partneriem Latvijā.Atpakaļ
UZMANĪBU!
Pašlaik nav
TUVĀKIE CEĻOJUMI
30.09 PODI, TAČI UN NĒĢI ZIEMEĻVIDZEMĒ (EUR 27)
03.10 FRANCIJAS RIVJĒRA, COSTA BRAVA UN BARSELONA (EUR 875)
07.10 ZELTA RUDENS LIMBAŽU PUSĒ (EUR 32)
07.10 ZEMGALES MUIŽU LEĢENDAS (EUR 28)
07.10 STOPIŅU NOVADĀ KOPĀ AR JANĪNU KURSĪTI (EUR 35)
08.10 STOPIŅU NOVADĀ KOPĀ AR JANĪNU KURSĪTI (EUR 35)
13.10 TOSKĀNAS KRĀSAS UN ITĀLIJAS RIVJĒRA (EUR 865)
14.10 IGAUNIJAS ŪDENSKRITUMI (EUR 67)
21.10 ĒĒĒĒĒĒĒĒĒĒ - ŌŌŌŌŌ SUITU NOVADĀĀĀ (EUR 34)
21.10 AR SPĒĻU AUTO LĪDZ KOSMOSAM (EUR 37)
22.10 PARĪZE, LUKSEMBURGA UN MOZELES IELEJA (EUR 450)
22.10 ELZASA, BĀDENE - VIRTEMBERGA UN KRIZANTĒMU SVĒTKI LĀRĀ (EUR 445)
23.10 NO MŪŽĪGĀS VENĒCIJAS LĪDZ UNGĀRIJAS KARSTAJIEM AVOTIEM (EUR 545)
25.10 APBRĪNOJAMĀ ETIOPIJA – NO DIŽĀKAJĀM MELNĀ KONTINENTA CIVILIZĀCIJĀM LĪDZ VARENĀKAJIEM ĀFRIKAS DABAS FENOMENIEM UN AINAVĀM (EUR 2995)
26.10 ATPŪTA MADEIRĀ / Four Views Monumental 4* (no EUR 745)
26.10 ATPŪTA MADEIRĀ / Enotel Lido Resort & SPA 5* (no EUR 1195)
26.10 ATPŪTA MADEIRĀ / Pestana Carlton 5* (no EUR 935)
27.10 AUSTRĀLIJAS UN JAUNZĒLANDES LIELĀ TŪRE (EUR 6695)
28.10 LIETUVAS ČETRAS GALVASPILSĒTAS (EUR 65)
04.11 UZ BRĪVĪBAS CĪŅU VIETĀM UN PREZIDENTU DZIMTAJĀM MĀJĀM KOPĀ AR JĀNI HARTMANI (EUR 23)
REKLĀMA
Atrodi mūs internetā