|
24.07. - 27.07. 4 dienas no Ls 110
|
||
|
Ceļojuma apraksts 24.07.
(PDF) |
Brīvas vietas: vairāk par 7 | |

17.30 prāmis Rīga - Stokholma: divvietīgas vai četrvietīgas kajītes ar dušu un WC.
9.30 ierašanās Stokholmā. Brauciens uz Kolmārdenas zoo un safari parku, kur dzīvnieki lielās platībās mīt apstākļos, kas iespējami pietuvināti dabiskajiem. Neaizmirstamu iespaidu atstāj brauciens gar dzīvnieku aplokiem. Atgriešanās Stokholmā. Viesnīca Stokholmā: divvietīgi numuri ar ērtībām, brokastis.
Zviedrijas karaļa un Karlsona pilsētas apskates ekskursija ar autobusu. Slavenā Globen arēna un lielisks skats no Fjellbaken kalna. Stokholmas vecpilsēta - karaļa sardzes maiņa un karaļpils dārgumu krātuves, Stokholmas panorāma no televīzijas torņa, Lielās baznīcas noslēpumi un karaļu kapenes Ridarholmenas baznīcā. Kuģa Vāsa muzejs. Pasaku pasaule visu vecumu bērniem - A. Lindgrēnes literāro tēlu muzejs Junibacken. 17.00 prāmis Stokholma - Rīga (Galaxy): divvietīgas vai četrvietīgas kajītes ar dušu un WC.
11.00 ierašanās Rīgā.
![]() | Zeme bez stresa |
divvietīgas vai četrvietīgas kajītes ar dušu un WC |
Pieteikties ceļojumam lūdzam IMPRO birojā Merķela ielā 13-122 Rīgā, Telefons 67221312 vai sūtot rakstisku pieteikumu - klienta līgumu uz impro@impro.lv vai pa faksu 67221256 un veicot maksājumu caur i-banku.
Pieteikties ceļojumam iespējams arī pie IMPRO sadarbības partneriem Latvijā.
| UZMANĪBU! |
|---|
| MAINĪJUŠĀS CENAS |
| MAINĪTS IZBRAUKŠANAS LAIKS |
| DATUMU MAIŅA |
| PAPILDGRUPAS |
| PĒDĒJĀS DIENAS CENA |
| Pašlaik nav |
| REKLĀMA |
|---|
|
|
|